*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ \ ۸ صفر ۱۴۴۰ \ Wednesday, October 17, 2018
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی بوشهر:
مبلغان به روش های نوین تبلیغی مجهز شوند
حوزه/ معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: تسلط مبلغان به روش های نوین تبلیغات دینی منجر به سعادت جوامع بشری می‌شود.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۰۹:۳۴
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قزوین:
دعا کردن برای مومنین موجب وسعت رزق می شود
حوزه/ حجت الاسلام معبودی گفت: اخلاق حسنه، نیکی به مردم، امانتداری شامل هر نعمتی که پروردگار به ما بخشیده، دعا کردن برای مومنین، مداومت در طهارت و ازدواج عواملی است که موجب وسعت رزق می شود.
۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۵:۲۸
منبرهای رمضانی (۱۳)؛
عبادت و یادآوری نعمت‌های الهی
حوزه/ یكی از هم‌ ‏سلولی‌های مرحوم آیت‌اﷲ طالقانی می‏‏گوید‌: شبی در زندان‌، درحالی ‏كه از هر سلول ناله‌ای استغاثه‌آمیز به گوش می‌رسید، یكی آه می‌كشید و دیگری از درد شكنجه به خود می‌پیچید و خدا را به یاری می‌طلبید و شخص دیگری در آتش تب می‌سوخت و
۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۰۴:۳۰
استاد حوزه علمیه قزوین:
الگو برداری از سبک زندگی فاطمی سعادت جامعه را تضمین می کند/ برگزاری مراسم متمرکز فاطمیه در حوزه قزوین
حجت الاسلام اسماعیلی با بیان این که دلیل واقعی شهادت فاطمه زهرا(س) حمایت از ولایت بود و در آموزه‌های دینی ما نیز با تاکید بر ولایت پذیری، قبولی اعمال در گرو اصل ولایت و پیروی از آن است، اظهار کرد: الگوبرداری از سبک زندگی ایشان می‌تواند چون چراغی فروزان موجب سعادت هدایت جامعه امروز شود.
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۲:۵۵
کارشناس علوم دینی :
با گذشت از خطای دیگران،انسان اوج می‌گیرد
حوزه/ استاد حوزه علمیه با بیان این که با گذشت از خطای دیگران انسان اوج می‌گیرد، گفت: بخشش و گذشت یکی از ویژگی‌های بارز امام‌حسینی‌ها است.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۱:۵۸
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد:
تفاوت امر به معروف و نهی از منکر با ارشاد و نصیحت
حوزه/ گاهی امر به معروف و نهی از منکر، با ارشاد و نصیحت به یک معنی می آید؛ ولی واقعیت آن است که نصیحت و ارشاد، بیشتر جنبه دلسوزی و اندرز و تعلیم و موعظه دارد و همراه با مداراست؛ ولی امر به معروف و نهی از منکر به صورت تکلیف و دستوری از سوی شرع مقدس است.
۱۳۹۶/۴/۳۱ - ۱۲:۱۰
استاد حوزه علمیه قزوین :
باید برای توسعه و نشر آموزه های قرآن تلاش نماییم
استاد حوزه علمیه قزوین گفت: مشکلات جامعه امروز به خاطر دوری از قرآن است واگر با قرآن مانوس باشیم، بداخلاقی ها وآسیب های اجتماعی در جامعه کاهش پیدا می کند، پس باید برای نشر و ترویج آموزه های قرآنی در جامعه تلاش نماییم.
۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۶:۲۶
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
امر به معروف و نهی از منکر تنها به تذکر درباره برخی امور خلاصه نمی‌شود
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین اسلامی گفت: امر به معروف و نهی از منکر تنها به تذکر درباره برخی از امور خلاصه نمی‌شود، بلکه فریضه‌ای است که دین مبین اسلام اهمیت ویژه‌ای برای آن قائل بوده و برای سالم‌سازی محیط اجتماع بر اشاعه آن تأکید دارد.
۱۳۹۶/۳/۴ - ۰۹:۴۴
حقیقت سعادت به روایت آیت الله آقامجتبی تهرانی
حوزه /دستورات اسلام ابعاد گوناگونی دارد و در بُعد اخلاقی، مسائل را بر محور وحدت محبت پایه گذاری می کند مبنا رابطه عاطفی است؛ نه این که استدلالات عقلی آن چنانی را پیش بکشد و از عدالت کتابی سخن بگوید.
۱۳۹۶/۱/۱۵ - ۱۰:۵۶
آیت الله مقتدایی در دیدار شهردار قم:
آثار آباداني و نظافت در فعاليت‌هاي مديريت شهري مشهود است
حوزه/دبیر دوم شورای عالی حوزه های علمیه با اشاره به خدمات مديريت شهري قم در يكسال اخير، گفت: پيشرفت و موفقيتي كه در مدت اخير در مديريت شهري ايجاد شده به دليل خلوص نيست و هدف تحقق خدمت به مردم در اين مجموعه است.
۱۳۹۶/۱/۸ - ۱۷:۳۷