*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۵ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
کارشناس مذهبی تبیین کرد:
پنج درس مهم بهار طبیعت
حوزه/ حجت الاسلام سروری گفت: فصل بهار فصل تجدید حیات و زندگی از سرگرفتن طبیعت است؛ فصل نشاط و خرّمی زمین است؛ فصلی است که زمین در شرایط تازه و جدید قرار می گیرد و مستعد می شود که بزرگترین موهبت های الهی یعنی حیات و زندگی به او اضافه شود.
۱۳۹۸/۱/۸ - ۰۹:۱۰
اصل خوشبختی این است
حوزه/ پیامبر اکرم (ص) در یکی از فرمایشات خود سعادت و خوشبختی واقعی را تعریف کردند.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۰۷:۴۸
مدیر حوزه علمیه استان قزوین:
حادثه تروریستی چابهار نشانه بزدلی دشمنان است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین با اشاره به اقدام تروریستی در شهر چابهار، گفت: اقدام کور، ناجوانمردانه و بزدلانه دشمنان در این شهر نشان دهنده آن است که آنها با اصل نظام مقدس جمهوری اسلامی مشکل داشته و نمی خواهند این کشور در امنیت و اقتدار باشند.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۷:۰۷
حجت الاسلام رفیعی:
شرط اصلی برای سعادت و کمال ادای حق تلاوت قرآن است
سخنران حرم بانوی کرامت گفت: خداوند همانند پزشک و انسان‌ها بیمار هستند و قرآن هم همانند یک نسخه شفابخش و شرط اصلی برای سعادت و کمال ادای حق تلاوت قرآن بر اساس فرمایش امام صادق علیه‌السلام است.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۲۲:۳۴
استاد حوزه علمیه قزوین مطرح کرد:
رفع آسیب های اجتماعی با عمل به سیره نبوی
حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین با بیان این که حضرت محمد(ص) تکمیل کننده مکارم و فضایل اخلاقی بود، بر ضرورت نهادینه سازی اخلاق نبوی در جامعه تاکید کرد و گفت: مسلمانان باید به سفارشات حضرت ختمی مرتبت (ص) عمل کنند تا به سعادت برسند.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۲۱:۲۵
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی بوشهر:
مبلغان به روش های نوین تبلیغی مجهز شوند
حوزه/ معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: تسلط مبلغان به روش های نوین تبلیغات دینی منجر به سعادت جوامع بشری می‌شود.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۰۹:۳۴
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قزوین:
دعا کردن برای مومنین موجب وسعت رزق می شود
حوزه/ حجت الاسلام معبودی گفت: اخلاق حسنه، نیکی به مردم، امانتداری شامل هر نعمتی که پروردگار به ما بخشیده، دعا کردن برای مومنین، مداومت در طهارت و ازدواج عواملی است که موجب وسعت رزق می شود.
۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۵:۲۸
منبرهای رمضانی (۱۳)؛
عبادت و یادآوری نعمت‌های الهی
حوزه/ یكی از هم‌ ‏سلولی‌های مرحوم آیت‌اﷲ طالقانی می‏‏گوید‌: شبی در زندان‌، درحالی ‏كه از هر سلول ناله‌ای استغاثه‌آمیز به گوش می‌رسید، یكی آه می‌كشید و دیگری از درد شكنجه به خود می‌پیچید و خدا را به یاری می‌طلبید و شخص دیگری در آتش تب می‌سوخت و
۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۰۴:۳۰
استاد حوزه علمیه قزوین:
الگو برداری از سبک زندگی فاطمی سعادت جامعه را تضمین می کند/ برگزاری مراسم متمرکز فاطمیه در حوزه قزوین
حجت الاسلام اسماعیلی با بیان این که دلیل واقعی شهادت فاطمه زهرا(س) حمایت از ولایت بود و در آموزه‌های دینی ما نیز با تاکید بر ولایت پذیری، قبولی اعمال در گرو اصل ولایت و پیروی از آن است، اظهار کرد: الگوبرداری از سبک زندگی ایشان می‌تواند چون چراغی فروزان موجب سعادت هدایت جامعه امروز شود.
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۲:۵۵
کارشناس علوم دینی :
با گذشت از خطای دیگران،انسان اوج می‌گیرد
حوزه/ استاد حوزه علمیه با بیان این که با گذشت از خطای دیگران انسان اوج می‌گیرد، گفت: بخشش و گذشت یکی از ویژگی‌های بارز امام‌حسینی‌ها است.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۱:۵۸