*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ \ ۱۱ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Thursday, January 17, 2019
نیروهای انقلابی بحرین آماده برگزاری روز جهانی قدس می شوند
حوزه/ نیروهای انقلابی بحرین باصدور بیانیه ای مشترک ضمن اعلام شعار خود برای برگزاری روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، آمادگی خود را برای مشارکت گسترده در این مراسم اعلام کردند و از تمام مردم نیز خواستند در این روز به خیابان ها بیایند.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۲:۱۳
بحرین در آستانه انفجار
حوزه/ مردم آماده روز نهایی و حمایت گسترده از آیت الله شیخ عیسی قاسم هستند و در این راستا تجمع مردم در مقابل منزل ایشان در منطقه الدراز نیز روز به روز ازدحام بیشتری پیدا می کند.
۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۱۲:۱۶
نیروهای انقلابی بحرین مردم را به خیابان ها فراخواندند
حوزه/ نیروهای انقلابی بحرین از مردم خواستند در اعتراض و تظاهرات عمومی روز ۱۴ مارس شرکت کنند و مخالفت خود را با اشغال بحرین توسط سعودی ها اعلام کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۲
"مقاومت" شعار یکپارچه بحرینی‌ها در سالگرد ورود رژیم آل سعود
حوزه/ نیروهای انقلابی بحرین در سالگرد اشغالگری رژیم آل سعود در بحرین که با ۱۴ مارس، روز محاکمه آیت الله قاسم مصادف شده است، شعار خود را با عنوان "مقاومت" به همراه تصویر آیت الله عیسی قاسم منتشر کرده است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۷:۰۱
همزمان با سالگرد انقلاب بحرین
نیروهای انقلابی بحرین برنامه فعالیت های انقلابی خود را اعلام کردند
حوزه/ همزمان با فرا رسیدن سالگرد انقلاب مردم بحرین، نیروهای انقلابی از مردم خواستند از روز جمعه ۱۲ تا روز یکشنبه ۱۴ فوریه کار خود را تعطیل کرده و هیچ گونه رفت و آمد و تعاملی با ادارات دولتی نداشته باشند.
۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۱۰:۲۱
فراخوان احزاب انقلابی بحرین برای شرکت در تظاهرات عیدالشهدا
حوزه/ نیروهای انقلابی بحرین در بیانیه ای خطاب به ملت بحرین از آنها خواستند همزمان با روز عیدالشهدا بزرگ ترین مشارکت مردمی را در اعتراض به سیاست های ظالمانه آل خلیفه رقم بزنند.
۱۳۹۴/۹/۲۳ - ۱۲:۱۶
نیروهای انقلابی بحرین خوستار آزادی فوری مجید میلاد شدند
حوزه/ استمرار بازداشت میلاد در چهارچوب عادت همیشگی رژیم آل خلیفه در بستن دهان ها و سلب آزادی ها و حقوق شهروندان در آزادی بیان صورت می گیرد چون نظام اصرار دارد همچنان به سیاست سخت گیری های سیاسی خود و تحمیل نظر خود به شهروندان ادامه دهد.
۱۳۹۴/۴/۲۱ - ۱۷:۵۵
نیروهای انقلابی بحرین
ادامه بازداشت شیخ علی سلمان قانونی نیست
حوزه/ محاکمه دبیرکل جمعیت الوفاق بدون اینکه متهم اجازه دفاع از خود را داشته باشد، نقض آشکار حق متهم در دفاع از خود و موجب اخلال در روند محاکمه می باشد و از سوی دیگر اصل محاکمه نیز بر اساس اتهام های باطل و بی اساس صورت گرفته بود.
۱۳۹۴/۳/۲ - ۱۷:۴۹