*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٢٦ المحرّم ١٤٣٩ \ Tuesday, October 17, 2017
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
دستگاه اطلاعاتی برای جلوگیری از ارتکاب جنایت در جامعه عراق تقویت شود
حوزه/ حضرت آیت‌الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف از هیئتی از فرماندهی پلیس نجف اشرف استقبال و بر اهمیت تقویت دستگاه اطلاعاتی در جامعه برای جلوگیری از ارتکاب جنایت تاکید کردند.
۱۳۹۶/۷/۷ - ۱۴:۱۲
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
جوانان به پیشرفت علمی توجه داشته باشند
حوزه/ حضرت آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف در دیدار جمعی از جوانان استان میسان عراق بر اهمیت توجه به مسئله علم و استفاده از توانایی ها و پتانسیل ها در جهت پیشرفت کشور تاکید کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۷:۲۱
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
زیارت عتبات اهل بیت(ع) فرصتی برای تزکیه است
حوزه/ زیارت عتبات مقدس، تاثیر زیادی در اصلاح نفس و بالا بردن تقوای انسان دارد و یکی از نشانه های قبولی زیارت نیز این است که انسان اشتباهات گذشته خود را اصلاح کند.
۱۳۹۶/۶/۸ - ۱۳:۵۰
یکی از مراجع تقلید عراق بر اهمیت گسترش روابط میان کشور های اسلامی تاکید کرد
حوزه/ حضرت آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف در دیدار شیخ مظهر نذیر سفیر پاکستان بر اهمیت گسترش روابط میان کشور های اسلامی تاکید کردند و خواستار گسترش روابط با عراق شدند.
۱۳۹۶/۵/۲۷ - ۱۶:۵۳
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
حوزه نجف به برکت امیرالمؤمنین(ع) زنده و فعال است/ سیاستمداران عراق اشتباهات گذشته را جبران کنند
حوزه/ حضرت آیت الله نجفی گفتند: مرقد شریف امیرالمؤمنین(ع) همچنان روح علم، دانش، اخلاص و از خودگذشتگی را در جان طلاب علوم دینی می دمد.
۱۳۹۶/۵/۱۹ - ۱۲:۲۷
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
زیارت قبور شهدا از سنت های پیامبر(ص) است/ عراق به تلاش جوانان نیاز دارد
حوزه/ حضرت آیت الله نجفی تاکید کردند: جوانان در عراق و آینده آن نقش مهمی دارند و همه باید تلاش و مجاهدت کنند، زیرا عراق به آنها نیاز دارد.
۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۱:۱۲
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
عراق نیازمند اجرای قانون و تحقق منافع عمومی است
حوزه/ حضرت آیت الله نجفی با اشاره به اهمیت اجرای قانون در جامعه و حفظ کرامت انسان ها گفتند: همه باید در برابر قانون یکسان باشند.
۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۰۹:۵۲
آیت الله العظمی بشیر نجفی از مراجع عراق حادثه تروریستی تهران را محکوم کرد
حوزه/ حضرت آیت الله شیخ حسین بشیر نجفی از مراجع عراق حادثه تروریستی تهران را محکوم و با خانواده شهدا و مجروحین ابراز همدردی کرد.
۱۳۹۶/۳/۱۸ - ۰۸:۲۲
آیت الله نجفی در استقبال از یکی از علمای هند:
حوزه علمیه تفکر صحیح و اصول اسلام اصیل را نشر می دهد
حوزه/ آیت الله نجفی در این دیدار با تاکید بر اینکه هجوم وحشیانه دشمنان اسلام به جوامع اسلامی با هدف دست یازی به اصول اسلام اصیل انجام می گیرد، اشاره کردند: حوزه علمیه تفکر درست و اصول والای دین حنیف نشر می دهد و تلاش می کند آموزه های مکتب اهل بیت (علیهم السلام) را در سرتاسر جهان گسترش دهد.
۱۳۹۶/۳/۱۴ - ۲۰:۱۵
خادمان حضرت رقیه(ع) با مرجع تقلید در عراق دیدار کردند
حوزه/ حضرت آیت الله نجفی گفتند: دشمنان اسلام و نوادگان بنی امیه می خواهند با استفاده از ابزارهای مختلف مراقد مطهر و اماکن مقدس را نابود کنند، اما هیچ گاه نتوانستند در این زمینه موفق شوند.
۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۱۲:۴۹