*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۷ شعبان ۱۴۴۰ \ Monday, April 22, 2019
تولیت مدرسه علمیه شهرستان بویین زهرا:
جلسات آموزش و پرورش و حوزه علمیه باید محتوا محور باشد
حوزه/ تولیت مدرسه علمیه شهرستان بویین زهرا گفت: این گونه جلسات میان حوزه علمیه و آموزش و پرورش باید بیشتر برگزار شده و محتوا محور بوده وهمچنین باید در این جلسات نقاط ضعف و قوت مورد بررسی قرار گیرد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۴۲
پیامهای شما؛
یه فکری برای تسهیلات اربعین بشه / چرا از زیباکلام شکایت نمی کنید؟
حوزه / تمام پیامهایی که از طریق ارسال به ادمین خبرگزاری حوزه(در شبکه های اجتماعی) یا بخش «ارتباط با ما» در سایت حوزه نیوز و حتی کامنتهای که ذیل اخبار ارسال می کنید، مطالعه می شود و به تناوب، تعدادی از این پیامها را منتشر می کنیم. از اینکه با رسانه رسمی حوزه همراهید، خرسندیم.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۷:۵۶
عضو شورای راهبردی حوزه علمیه تهران:
نیاز مخاطب شناسایی شود/ مبلغان دانش آموزان را اهل مبارزه با راحت طلبی تربیت کنند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین پناهیان با بیان این که انسان شناسی مبنای مخاطب شناسی است، گفت: مبلغ موفق ابتدا باید نیازهای فکری جوان و مسائلی که ذهن او را تحت تاثیر قرار داده، شناسایی کرده، سپس پاسخ قوی و علمی به نیازهای دینی او ارائه کند.
۱۳۹۷/۳/۴ - ۲۱:۴۰
گفتگوی صریح و جذاب با رضا صیادی، سردبیر همشهری جوان:
به عنوان طلبه باید محصول رسانه ای مان قوی و باکیفیت باشد/ اگر به روز و انعطاف پذیر نباشیم، قافیه را باخته ایم!
حوزه/ سردبیر نشریاتی چون "همشهری آیه" و "همشهری جوان" با تاکید بر لزوم به روز بودن، حرفه ای بودن و انعطاف داشتن فعالیت رسانه ای طلاب متناسب با شرایط جامعه تصریح کرد: نباید بگذاریم وضعیت طوری باشد که برخی به طعنه بگویند فلان نشریه و یا سایت بی کیفیت و کم محتوا ، دست پخت فلان بچه مذهبی یا طلبه است.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۰۷:۳۳
در کارگاه «فن خطابه و روش سخنرانی» بررسی شد؛
راهکار های تبلیغ موثر
حوزه/ یک مبلغ توانا باید بتواند در جمع جوانان، نوجوانان، کودکان و تمامی اقشار جامعه به گونه ای سخنرانی کند که تاثیر گذار باشد.
۱۳۹۶/۱۲/۴ - ۱۴:۳۳
در گفتگو با طلبه بسیجی و مبلغ برتر فضای مجازی مطرح شد؛
فضای مجازی؛ بستری تبلیغی با هدف تربیت نسل جدید/ زمان شناسی و مخاطب شناسی ؛ لازمه تبلیغ موثر در فضای مجازی
حوزه/ طلبه بسیجی و مبلغ برتر فضای مجازی با تاکید بر این که یکی از رموز مهم موفقیت تبلیغی در فضای مجازی ، زمان شناسی و مخاطب شناسی است، بر لزوم بهره گیری حداکثری از بستر فضای مجازی به منظور تربیت و هدایت نسل جدید تاکید کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۰
مدیر حوزه علمیه خواهران قزوین مطرح کرد:
پاسخ به شبهات و تحلیل دقیق مسائل سیاسی؛ دو وظیفه مهم حوزویان
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران قزوین با تاکید بر ضرورت پاسخگویی به شبهات، تصریح کرد: در کنار درس و بحث روزمره، آشنایی با مسایل سیاسی روز نیز باید مد نظر باشد
۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۰۹:۲۶
کارشناس حوزوی در کارگاه «بایسته های طلبگی» مطرح کرد:
ویژگی های یک سخنرانی خوب
حوزه/ حجت الاسلام هاشمی گفت: خسته کننده بودن سخنرانی یکی از نشانه های سخنرانی نامطلوب است، یک روحانی باید علاوه بر سخنران بودن بتواند تحلیل روانشناسی خوبی از مخاطبان خود داشته باشد.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۶:۱۰
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان در جمع روحانیون مشهد:
نمی توان تنها با استفاده از برخی مطالعات حوزوی برای همگان نسخه نوشت/ مبلغان مخاطب شناس باشند
حوزه/ مشاور رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با اشاره به این که نمی توان تنها با استفاده از برخی مطالعات حوزوی برای همگان نسخه نوشت، اظهار کرد: برخی افراد ظرفیت عقلی، اجتماعی یا فردی شان اقتضای دریافت هر سفارش و توصیه ای را ندارد، لذا باید به زبان روز و قابل فهم مخاطب و به دور از ایجاد سوء تفاهم سخن گفت.
۱۳۹۶/۶/۲۴ - ۱۹:۵۲
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین:
برخی برنامه های تلویزیون مروج تجمل گرایی اند/ چشم خود را بر واقعیت فضای مجازی نبندیم
مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین گفت: فضای مجازی واقعیت موجود جامعه است و امروزه کسی در استفاده از آن موفق خواهد بود که از ۵ رکن تبلیغات، پیام دهنده، مخاطب، محتوا، ابزار و شیوه پیام به خوبی استفاده کند، کاری که شبکه های خبر رسانی خارجی انجام می دهند و با دانش مخاطب شناسی به شکار مخاطبان می پردازند.
۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۱۴:۳۵