*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ \ ۱۴ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Sunday, January 20, 2019
تولیت مدرسه علمیه شهرستان بویین زهرا:
جلسات آموزش و پرورش و حوزه علمیه باید محتوا محور باشد
حوزه/ تولیت مدرسه علمیه شهرستان بویین زهرا گفت: این گونه جلسات میان حوزه علمیه و آموزش و پرورش باید بیشتر برگزار شده و محتوا محور بوده وهمچنین باید در این جلسات نقاط ضعف و قوت مورد بررسی قرار گیرد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۴۲
پیامهای شما؛
یه فکری برای تسهیلات اربعین بشه / چرا از زیباکلام شکایت نمی کنید؟
حوزه / تمام پیامهایی که از طریق ارسال به ادمین خبرگزاری حوزه(در شبکه های اجتماعی) یا بخش «ارتباط با ما» در سایت حوزه نیوز و حتی کامنتهای که ذیل اخبار ارسال می کنید، مطالعه می شود و به تناوب، تعدادی از این پیامها را منتشر می کنیم. از اینکه با رسانه رسمی حوزه همراهید، خرسندیم.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۷:۵۶
عضو شورای راهبردی حوزه علمیه تهران:
نیاز مخاطب شناسایی شود/ مبلغان دانش آموزان را اهل مبارزه با راحت طلبی تربیت کنند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین پناهیان با بیان این که انسان شناسی مبنای مخاطب شناسی است، گفت: مبلغ موفق ابتدا باید نیازهای فکری جوان و مسائلی که ذهن او را تحت تاثیر قرار داده، شناسایی کرده، سپس پاسخ قوی و علمی به نیازهای دینی او ارائه کند.
۱۳۹۷/۳/۴ - ۲۱:۴۰
گفتگوی صریح و جذاب با رضا صیادی، سردبیر همشهری جوان:
به عنوان طلبه باید محصول رسانه ای مان قوی و باکیفیت باشد/ اگر به روز و انعطاف پذیر نباشیم، قافیه را باخته ایم!
حوزه/ سردبیر نشریاتی چون "همشهری آیه" و "همشهری جوان" با تاکید بر لزوم به روز بودن، حرفه ای بودن و انعطاف داشتن فعالیت رسانه ای طلاب متناسب با شرایط جامعه تصریح کرد: نباید بگذاریم وضعیت طوری باشد که برخی به طعنه بگویند فلان نشریه و یا سایت بی کیفیت و کم محتوا ، دست پخت فلان بچه مذهبی یا طلبه است.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۰۷:۳۳
در کارگاه «فن خطابه و روش سخنرانی» بررسی شد؛
راهکار های تبلیغ موثر
حوزه/ یک مبلغ توانا باید بتواند در جمع جوانان، نوجوانان، کودکان و تمامی اقشار جامعه به گونه ای سخنرانی کند که تاثیر گذار باشد.
۱۳۹۶/۱۲/۴ - ۱۴:۳۳
در گفتگو با طلبه بسیجی و مبلغ برتر فضای مجازی مطرح شد؛
فضای مجازی؛ بستری تبلیغی با هدف تربیت نسل جدید/ زمان شناسی و مخاطب شناسی ؛ لازمه تبلیغ موثر در فضای مجازی
حوزه/ طلبه بسیجی و مبلغ برتر فضای مجازی با تاکید بر این که یکی از رموز مهم موفقیت تبلیغی در فضای مجازی ، زمان شناسی و مخاطب شناسی است، بر لزوم بهره گیری حداکثری از بستر فضای مجازی به منظور تربیت و هدایت نسل جدید تاکید کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۰
مدیر حوزه علمیه خواهران قزوین مطرح کرد:
پاسخ به شبهات و تحلیل دقیق مسائل سیاسی؛ دو وظیفه مهم حوزویان
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران قزوین با تاکید بر ضرورت پاسخگویی به شبهات، تصریح کرد: در کنار درس و بحث روزمره، آشنایی با مسایل سیاسی روز نیز باید مد نظر باشد
۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۰۹:۲۶
کارشناس حوزوی در کارگاه «بایسته های طلبگی» مطرح کرد:
ویژگی های یک سخنرانی خوب
حوزه/ حجت الاسلام هاشمی گفت: خسته کننده بودن سخنرانی یکی از نشانه های سخنرانی نامطلوب است، یک روحانی باید علاوه بر سخنران بودن بتواند تحلیل روانشناسی خوبی از مخاطبان خود داشته باشد.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۶:۱۰
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان در جمع روحانیون مشهد:
نمی توان تنها با استفاده از برخی مطالعات حوزوی برای همگان نسخه نوشت/ مبلغان مخاطب شناس باشند
حوزه/ مشاور رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با اشاره به این که نمی توان تنها با استفاده از برخی مطالعات حوزوی برای همگان نسخه نوشت، اظهار کرد: برخی افراد ظرفیت عقلی، اجتماعی یا فردی شان اقتضای دریافت هر سفارش و توصیه ای را ندارد، لذا باید به زبان روز و قابل فهم مخاطب و به دور از ایجاد سوء تفاهم سخن گفت.
۱۳۹۶/۶/۲۴ - ۱۹:۵۲
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین:
برخی برنامه های تلویزیون مروج تجمل گرایی اند/ چشم خود را بر واقعیت فضای مجازی نبندیم
مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین گفت: فضای مجازی واقعیت موجود جامعه است و امروزه کسی در استفاده از آن موفق خواهد بود که از ۵ رکن تبلیغات، پیام دهنده، مخاطب، محتوا، ابزار و شیوه پیام به خوبی استفاده کند، کاری که شبکه های خبر رسانی خارجی انجام می دهند و با دانش مخاطب شناسی به شکار مخاطبان می پردازند.
۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۱۴:۳۵