*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰ \ Wednesday, May 22, 2019
آیت الله استادی
خدمت به دانشگاهیان از خدمات شاخص نیم قرن فعالیت موسسه در راه حق است
عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: یکی از مهمترین و برجسته ترین خدماتی که موسسه در راه حق طی سالهای فعالیت خود به ویژه قبل از انقلاب داشته ، انتشار یک دوره معارف اسلامی در ۹ جلد برای ۲۵۰ استاد دانشگاه در آن زمان می باشد.
۱۳۹۳/۱۰/۲۳ - ۰۸:۳۶
آیت الله استادی تأکید کرد
ضرورت احتیاط در برخورد با احادیث
حوزه/ عضو شورای عالی حوزه، ضمن تأکید بر لزوم امانت‌داری در استفاده از پژوهش‌های دیگران، رعایت حق سابقین را ضروری دانست.
۱۳۹۳/۹/۲۶ - ۱۵:۵۱
آیت الله استادی :
ریشه بسیاری از مشکلات انحراف در عقاید است
حوزه/ اگر خدمات علما نبود ما نیز مانند بسیاری از کشورها دچار گرفتاری های بسیاری بودیم، جوامعی که از اهل بیت (ع) و معارف حقیقی آنها دور ماندند دچارانحراف ومشکل شدند.
۱۳۹۳/۹/۲۰ - ۱۴:۵۲
آیت الله استادی:
علامه طباطبایی تا آخرین روزهای عمرش مستاجر بود/ خدمت بزرگی به تفسیر و جهان اسلام کرد
ایشان در نهایت ساده زیستی زندگی کردند و با تمام مقامات عالی علمی، ذره ای تجملات در زندگی و رفتار خود نداشتند؛ کسی بیان نکرده است که چرا ایشان تا آخرین روزهای عمرشان مستاجر بود.
۱۳۹۳/۸/۲۳ - ۲۱:۳۵
آیت الله استادی:
چهره داعش با کشتن اهل سنت رسوا شد
حوزه/ عضو شورای عالی حوزه های علمیه با بیان اینکه داعش برای ضربه زدن به اتحاد امت اسلام ایجاد شده، گفت: امروز چهره گروه های تکفیری با کشتن اهل سنت در دنیا رسوا شده است.
۱۳۹۳/۸/۱۳ - ۰۹:۰۵
آیت الله استادی:
نهادهای اجرایی در زمینه سازی معنویت کوتاهی نکنند
حوزه/ عضو شورای عالی حوزه های علمیه ریشه بسیاری از معضلات کشور را به دلیل بی توجهی به مبانی دینی عنوان کرد و گفت: تمام نهادهای اجرایی و مسئولان برای ترویج و حفظ معنویت در جامعه اهتمام داشته باشند.
۱۳۹۳/۸/۱۲ - ۰۹:۰۸
آیت الله استادی
تکفیری ها زائیده تفکر خوارج هستند
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اظهار داشت: خوارج برخلاف آیات قرآن، می گفتند، هر کسی یک گناه کند، کافر است و امروز این همه جنایتی که از سوی تروریست های تکفیری درجهان اسلام می شود، زائیده همین تفکر است.
۱۳۹۳/۸/۱۱ - ۱۵:۴۸
آیت الله استادی:
روزشمار دوران حکومت علی (ع) استخراج شود
حوزه/ عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: کلیات این مسئله که حضرت علی(ع) در حکومت ۵ ساله خود عدالت را جاری کرد و مخالف ظلم بود و ردپای معارف از ایشان در اختیار بشر قرار گرفت صحیح است؛ اما روزشمار و جزئیات آن در اختیار ما نیست که باید استخراج شود.
۱۳۹۳/۷/۲۴ - ۱۴:۰۶
آیت الله استادی
باید جوابگوی شبهات اعتقادی مردم باشیم
عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه گفت:شبهات بسیاری بین مردم وجود دارد و طلبه‌ها وظیفه دارند که سطح دانش خود را بسیار بالا ببرند تا بتوانند جوابگوی شبهات مردم باشند.
۱۳۹۳/۶/۱۶ - ۲۳:۵۷
توصیه آیت الله العظمی سیستانی به آیت الله استادی؛
«مردم اعتقادات خود را از عمل ما می گیرند، نه از کتاب»
چندسال پیش به نجف مشرف شدم و با آیت الله العظمی سیستانی دیداری داشتم، در این دیدار از ایشان خواستم که ما را نصیحت کنند، معظم له تاکید کرد «مردم اعتقادات خود را از عمل ما می گیرند، نه از کتاب».
۱۳۹۳/۶/۱۴ - ۰۸:۳۰
۱...