*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰ \ Wednesday, May 22, 2019
آیت الله استادی در گفت وگو با خبرگزاری حوزه تبیین کرد؛
نگاهی به دستاوردهای علمی علّامه عطاردی در طول نیم قرن تحقیق و پژوهش
حوزه/ تسلط بر عربیت، ادبیات، اخبار، معارف و حدیث از جمله تخصص های مرحوم علامه عطاردی بوده و در این رشته، مشابه ندارد؛ البته ایشان ذو فنون نبوده و دلیل اطلاق کلمه «علامه» بر ایشان، همین تخصص ها بوده است.
۱۳۹۴/۹/۵ - ۱۱:۱۱
با مقدمه آیات استادی و ری شهری
کتاب «اصول دین»، تألیف سیّد حسین اثناعشری منتشر شد
حوزه/ کتاب «اصول دین» تألیف سید حسین اثناعشری شاه عبدالعظیمی، توسط سازمان چاپ و نشر دارالحدیث منتشر شد.
۱۳۹۴/۹/۳ - ۱۴:۴۵
آیت الله استادی در مراسم رونمایی از مجموعه انوار الفقاهه:
انوار الفقاهه کتابی کاربردی برای فقه پژوهان است
حوزه / انوارالفقاهه باید مانند جواهر الکلام مورداستفاده قرار گیرد و شاید در بعضی ابعاد تازگی داشته باشد و کسانی که در بحث خارج وارد می‌شوند باید به این کتاب مراجعه کنند.
۱۳۹۴/۸/۱۴ - ۱۸:۰۸
آیت الله استادی تبیین کردند
چهار گروه موجب سعادت جامعه می شوند
عضو شورای عالی حوزه گفت: به قول فرمایش امام علی(ع) اگر چهار گروه به وظیفه خود عمل کنند، جامعه اصلاح خواهد شد و اگر این چهارگروه به وظیفه خود عمل نکنند شرایط بدتر خواهد شد.
۱۳۹۴/۷/۲۹ - ۱۳:۴۸
آیت الله استادی مطرح کرد
عامل اصلی گرفتاری در جامعه
حوزه/ عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: امروز یکی از گرفتاری های جامعه این است که تنها به لباس و ظاهر مردم توجه می شود و به بعضی از افراد به خاطر ظاهر ساده‌شان بی اعتنایی می شود.
۱۳۹۴/۷/۲۸ - ۱۳:۰۰
آیت الله استادی:
تکلیف آل سعود باید روشن شود/ بالاترین جنایت ها نسبت به مردم مظلوم یمن انجام می شود
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: اگر نهیب رهبری نبود، آل سعود به گونه ای دیگر نسبت به اجساد زائران ایرانی رفتار می کردند و آنها را بدون شناسایی در همان جا دفن می کردند.
۱۳۹۴/۷/۱۲ - ۱۷:۱۱
آیت الله استادی مطرح کرد
به چه کسی فقیه اطلاق می شود
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: فقیه، کسی است که با سرمایه علمی که در اختیار دارد، شک مردم را در موضوعات اعتقادی و احکام به یقین تبدیل کند و با استدلال شیوا، شک آنان را از بین ببرد.
۱۳۹۴/۷/۹ - ۱۱:۳۲
آیت الله استادی:
تشریفات آفت طلبگی است
حوزه / اگر خدای نکرده اسلام همه چیزش از دست برود، فقهش بماند، راه خود را ادامه می‌دهد، اما اگر همه چیزش باشد ولی فقه آن متزلزل شود، به تباهی خواهد کشید.
۱۳۹۴/۶/۳ - ۱۹:۳۳
آیت الله استادی؛
در دهه کرامت به برگزاری جشن اکتفا نشود/ هدف، تحکیم اعتقادات مردم است
حوزه/ عضو شورای عالی حوزه های علمیه با بیان این مطلب که در این دهه نباید فقط به برگزاری جشن اکتفا کرد، گفت: تعمیق و تحکیم اعتقادات مردم از اهداف مهمی است که باید به آن دست پیدا کرد.
۱۳۹۴/۵/۲۵ - ۱۴:۰۳
آیت الله استادی:
شیعیان حتی در تبلیغ نیز مظلوم هستند
حوزه/ عضو شورای عالی حوزه های علمیه با بیان اینکه مظلومیت امام علی(ع) روی شیعیان علی نیز تأثیر گذاشته است گفت: هرجای دنیا که شیعه وجود دارد ظلم‌هایی علیه او انجام می‌شود و حتی در تبلیغ، شیعه نیز مظلوم است.
۱۳۹۴/۴/۵ - ۱۰:۰۲