*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Saturday, July 20, 2019
آیت الله استادی تبیین کرد:
هدف خداوند از خلقت انسان چیست؟
حوزه/ عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: خداوند انسان را خلق و هدایت کرد تا با استفاده از قدرت اختیار، مسیر صحیح را انتخاب کند و به تکامل دست یابد.
۱۳۹۴/۴/۴ - ۰۹:۲۴
گردهمایی ائمه جماعات مساجدقم برگزارشد
حوزه/ گردهمایی ائمه جماعات استان قم در جامعه مدرسین حوزه علمیه قم وبا حضور آیت الله استادی و مدیر مرکز تخصصی نماز با موضوع و محور وظایف امامان جماعت در مساجد برگزار شد.
۱۳۹۴/۴/۳ - ۰۰:۰۳
برگزاری جلسه تفسیر در دارالقرآن علامه طباطبایی در ماه مبارک رمضان
حوزه/ مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی از برگزاری جلسه تفسیر قرآن کریم توسط آیت‌الله استادی در شب‌های ماه مبارک رمضان دراین دارالقرآن خبر داد.
۱۳۹۴/۳/۲۴ - ۲۱:۲۷
گردهمایی بزرگ مبلغان رمضان برگزار شد
حوزه/گردهمایی بزرگ مبلغان، با حضور طلاب و مبلغین ماه مبارک رمضان ۱۴۳۶امروز در مسجد اعظم قم برگزار شد.
۱۳۹۴/۳/۲۴ - ۱۲:۱۷
آیت الله استادی در گردهمایی مبلغان:
به اختلافات سیاسی دامن نزنیم/ برای جوانان برنامه داشته باشید
عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: روحانیون باید در مسایل سیاسی بسیار جدی و تنها تابع رهبری باشیم در تبلیغ به نظام و انقلاب کمک کنیم نباید به اختلافات سیاسی دامن بزنیم.
۱۳۹۴/۳/۲۴ - ۱۲:۰۳
آیت الله استادی
کار برای حوزه مانند نماز نافله است
آیا اگر نافله صبح را می خوانید از کسی توقع و انتظاری دارید؟ این کار شما اساتید و مدیران و بزرگان حوزه هم مثل همین نافله است و باید بی هیچ انتظاری به اصل وظیفه و رسالت خود عمل کنید.
۱۳۹۴/۳/۷ - ۱۲:۱۴
گردهمایی مدیران مدارس علمیه تهران با حضور آیت الله استادی برگزار شد
حوزه/گردهمایی مدیران مدارس علمیه با حضور آیت الله استادی، عضوشورای عالی حوزه های علمیه درمدرسه علمیه امام باقر لواسان کار خود را آغاز کرد.
۱۳۹۴/۳/۷ - ۱۰:۰۸
عضوشوراي عالي حوزه:
آيت الله اميني معتمد رهبري و مراجع است/ باید از رهبری تبعیت کرد و از افراط و تفریط دوری گزید
حوزه/عضو جامعه مدرسين حوزه علميه قم گفت: در امور سیاسی افراط و تفریط جواب نمی‌دهد همان‌طور که در باقی امور نیز جواب نمی‌دهد، باید یک اساس و بنیانی مانند قرار داشتن در راه حفظ نظام جمهوری اسلامی و تبعیت از رهبر معظم انقلاب را رعایت کرده و از افراط و تفریط دوری گزید.
۱۳۹۴/۳/۶ - ۲۲:۲۸
هفتمین مجمع عمومی انجمن قلم حوزه برگزار شد
حوزه/ هفتمین مجمع عمومی انجمن قلم حوزه با حضور آیت الله استادی، عضو شورای عالی حوزه های علمیه و اساتید و نویسندگان مطرح در قم برگزار شد.
۱۳۹۴/۲/۳۰ - ۲۱:۰۵
آیت الله استادی
روش تفسیری علامه طباطبایی(ره) تفسیر قرآن با قرآن با نگاه به روایات بود
حوزه/ عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: کسی که بخواهد با تفسیر المیزان آشنا شود، باید از روش تفسیری علامه طباطبایی به خوبی آگاهی داشته باشد و بداند از نظر ایشان، تفسیر قرآن با قرآن و با نگاه به روایات درست در این مسیر است.
۱۳۹۴/۲/۲۸ - ۲۰:۱۳