*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Saturday, July 20, 2019
امام جمعه موقت بیرجند:
اگر به شعارهای انقلاب بی توجهی نمی شد این همه مشکل نداشتیم
حوزه/ امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه در چهل ساله انقلاب، دستاوردها محصول روحیه انقلابی بوده است، گفت: بی توجهی به شعارهای انقلاب اگر در برهه هایی نبود، این همه خسارت به کشور وارد نمی شد و بسیاری از مشکلات کنونی را نداشتیم.
۱۳۹۸/۴/۲۸ - ۱۵:۱۸
امام جمعه موقت بیرجند:
رهبر معظم انقلاب یک انقلابی تمام عیار و الگوی همه انقلابیون اند
حوزه/ امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه امروز کشور نیازمند افراد انقلابی و جهادگر است، گفت: انقلابی های واقعی هستند که می توانند انقلاب را به اهداف آن برسانند.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۲۱:۲۶
امام جمعه موقت بیرجند:
« استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» نسخه عزت ملت ایران است/ سعودی ها بدانند راه نجات آنها سرسپردگی به آمریکا نیست
حوزه/ امام جمعه موقت بیرجند، « استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» را نسخه عزت ملت ایران دانست و گفت: اگر کاستی هایی وجود دارد، به دلیل عمل نکردن به نسخه است، نه اصل آن، چراکه اصل نسخه درست است.
۱۳۹۸/۱/۹ - ۱۴:۵۹
امام جمعه موقت بیرجند:
در هر کاری باید فرمول اخلاص و تفکر را رعایت کرد
حوزه/ امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به آیات قرآن گفت: در هر کاری از جمله وقف باید دو عنصر اخلاص و تفکر رعایت گردد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۷
امام جمعه موقت بیرجند:
خطر مفاسد اقتصادی کمتر از خطر آمریکا نیست
حوزه/ نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دلخوری مردم از برخی مسئولان به دلیلی کوتاهی در انجام وظایف است، افزود: در مورد مفاسد اقتصادی از مسئولان کشور انتظار است با قاطعیت برخورد شود و باید سوال کرد چرا مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری عمل نمی شود؟
۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۵:۵۳
امام جمعه موقت بیرجند مطرح کرد : ویژگی مهم انقلابی بودن
حوزه/ امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به ایستادگی و مقاومت اظهار کرد: روحیه انقلابی یعنی پیوسته پیگیر آرمان‌های اسلام، انقلاب، استقلال، عزت، دین و دیانت خود بوده و در برابر ظالمان ایستادگی کنیم که گرفتار مسائل مادی و دنیوی نشویم.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۲۴
امام جمعه موقت بیرجند:
امروز باید کارنامه چهل سالگی انقلاب را عاقلانه و منصفانه بررسی کرد
حوزه/ حجت الاسلام مختاری با اشاره به اینکه یکی از نقطه قوت جمهوری اسلامی برچیده شدن بساط استعمارگران است، گفت: امروز باید حیله دشمن که تلاش برای سیاه نمایی به جامعه،‌یاس و ناامیدی از انقلاب اسلامی است را خنثی کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۴:۴۶
امام جمعه موقت بیرجند:
مسئولان با خدمت صادقانه و پاکدستانه امید را به مردم هدیه دهند
حوزه/ امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر این که مسئولین با خدمت صادقانه و پاکدستانه امید را به مردم هدیه بدهند، گفت: مردم اگر بدانند مسئولان خوب هستند و برای حل مشکلات تلاش می کنند، سختی ها را به جان می خرند.
۱۳۹۷/۱۰/۶ - ۱۰:۱۹
امام جمعه موقت بیرجند:
انسان و جامعه‌ای به سمت ظهور حرکت می‌کند که منتظر واقعی باشد
حوزه/امام جمعه موقت بیرجند گفت: ما مراحل قبلی را و اصل و اعتقاد به ائمه را طی کردیم و گرفتار غیبت کبری هستیم و در این دوره گرفتاری بالاترین عمل به معنای واقعی کلمه انتظار است.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۲۳:۱۹