*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Tuesday, July 23, 2019
تربیت اسلامی (۶۸)؛
با چه مقدار دزدي دست دزد بريده مي‌شود؟/ موانع بیست گانه بریدن دست دزد
حوزه/ با اجتماع شرايط بيست گانه بايد چهار انگشت دست راست دزد را حاكم شرع ببرد و شست و كف دستش باقي بماند. و اگر چند مرتبه دزدي كرده و حد بر او جاري نشده است همين يك مرتبه اجراي حد كافي است.
۱۳۹۷/۹/۸ - ۰۴:۰۰
فوتبالیست مسلمان لیورپول، یک دزد را بخشید و به وی کمک کرد
حوزه/ محمد صلاح فوتبالیست مسلمان تیم لیورپول انگلستان، به مرد نیازمندی که به سبب دزدی از خانواده وی دستگیر شده بود کمک کرده و وی را بخشید.
۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۶:۲۷
آیه‌ها و آینه‌ها (۳۳۶)؛
منش عالم شیعی در هدایت سارق
حوزه/ نیکی کردن در حق دیگران از صفات پسندیده همه جامع بشری است اما گاهی این عمل در مقام جبران محبت است و گاهی این کار نیک برای فردی است که شما صرفاً مدیون او نیستید و گاهی این محبت در برابر بی‌مهری نسبت به شماست که این مورد بالاترین درجه محبت است.
۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۶:۳۰
آیه ها و آینه ها(۵۲)؛
سیدی که دزد را عاقبت به خیر کرد
هر دلخوری که بین ما و دیگران پیش می آید، فرصتی برای بزرگ تر شدن ما است، در واقع با تبدیل این تهدید به فرصت می شود با یک بخشش به موقع، مراحلی از رشد را به یک باره سپری کرد.
۱۳۹۴/۵/۷ - ۱۱:۲۴
بدهکاری که دزد محسوب می شود
حوزه / امام رضا عليه السلام درحدیثی قرض گیرنده ای را که قصد پرداخت آن را نداشته باشد دزد معرفی نموده اند.
۱۳۹۴/۳/۱۸ - ۰۸:۳۱