*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۵ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Monday, January 21, 2019
مدیر حوزه علمیه قزوین:
اهداف و دستاوردهای انقلاب در برنامه های دهه فجر بیان شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: امروز اقتدار و عظمتی که نظام جمهوری اسلامی در دنیا به دست آورده مرهون ولایت فقیه و شهدا ی گرانقدر بوده و چه خوب است در جلسات مختلف وصیت نامه شهدا و دستاوردهای انقلاب بیان شود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۸:۱۹
مدیر بنیاد بین المللی نهج البلاغه:
پیشتازی روحانیت در جریان پیروزی انقلاب و تداوم آن، انکارناپذیر است
حوزه/ مدیر بنیاد بین المللی نهج البلاغه گفت: یکی از مسایلی که جزو مسلمات و انکارناپذیر است، پیشتازی روحانیت در جریان پیروزی انقلاب اسلامی و به خصوص تداوم آن تا به امروز است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۵:۴۵
فرمانده انتظامی استان یزد:
تلاش روحانیون در مبارزه با جنگ نرم دشمن بسیار مهم است
حوزه/ سردار میرحیدری، فرمانده انتظامی استان یزد گفت: روحانیت بهترین قشر برای خنثی کردن توطئه های دشمن در زمینه اعتقادات است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۲
آیت الله العظمی وحید خراسانی:
روحانیت و شیعه و هیئات اجر رسالت را در روز شهادت حضرت زهرا (س) ادا کنند
حوزه/ حضرت آیت الله وحید با بیان این که ایام فاطمیه قابل وصف نیست، از همه روحانیت، شیعیان و هیأت ها خواست اجر رسالت را در روز شهادت حضرت زهرا(س) ادا کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۰
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران:
دانش آموزان در معرض آسیب های شدید فضای مجازی قرار دارند
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که حوزه علمیه ظرفیت تبلیغی و علمی بالایی برای تعامل و ارتباط با دستگاه تعلیم و تربیت دارد، گفت: باید از این ظرفیت و پتانسیل بالا در جهت تربیت و پرورش نسلی دیندار، متعهد و انقلابی بهره گرفته شود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۴
آیت الله العظمی سبحانی:
دولت نمی تواند به تنهایی با تمام مفاسد مبارزه کند/ روحانیون و مبلغین هم مسئولیت دارند
حوزه/ دولت نمی تواند به تنهایی با تمام فساد مبارزه کند؛ روحانیت و مبلغین هم مسئولیت دارند و باید تلاش کنند که با این کار هم بار دولت سبک شده و هم جامعه بیشتر در مسیر اصلی خود قرار می گیرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۹
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران مطرح کرد:
تلاش عناصر داخلی و خارجی برای معرفی چهره ای دروغین از روحانیت به مردم
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران با تأکید براین که روحانیت همواره جزئی از مردم بوده و خواهد بود، گفت: برخی عناصر داخلی و خارجی تلاش می کنند چهره ای دروغین از روحانیت را به مردم معرفی کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۹:۰۰
مدیر حوزه علمیه استان قزوین:
یک عالم موفق باید اهل مطالعه و نوآوری باشد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: یک عالم موفق باید اهل مطالعه و نوآوری بوده تا بتواند در خصوص انواع شبهاتی که در رابطه با احکام اسلامی و دینی در شبکه های مجازی مطرح می شود، پاسخگو بوده وتحلیل درستی ارائه نماید.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۶
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری:
روحانیت در شرایط امروز جامعه وظیفه سنگین تری دارد
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری با تأکید براین که روحانیت باید تفکر انقلابی را در جامعه امروز بیشتر تبیین و تشریح کند، بیان داشت: با این تفکر به راحتی می توانیم از توطئه ها و دشمنی های بدخواهان انقلاب عبور کنیم.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۲:۵۱
تهیه کننده صدا وسیمای مرکز قزوین:
انقلاب اسلامی حاصل پیوند مردم با روحانیت است
تهیه کننده صدا وسیمای مرکز قزوین گفت: انقلاب اسلامی حاصل پیوند مردم با روحانیت است و در عرصه های مختلف، پیشرفت و تعالی را برای کشور به ارمغان آورده است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۹