*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۷ شعبان ۱۴۴۰ \ Monday, April 22, 2019
نشست حقوق بشر اتحادیه اروپا به بررسی وضعیت حقوقی بحرین پرداخت
حوزه/ علی الاسود از اعضای جمعیت الوفاق بحرین در نشست حقوق بشر اتحادیه اروپا که به منظور بررسی وضعیت حقوق بشر بحرین برگزار شد، به بیان اوضاع نابسامان حقوق بشر بحرین در هشتمین سال انقلاب پرداخت.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۱:۲۸
جمعیت الوفاق بحرین
الوفاق بحرین: انقلاب خود را با عزم و اراده ادامه می دهیم
حوزه/ جمعیت الوفاق بحرین همزمان با ورود نهضت ملی عظیم بحرین به نهمین سال خود شعار این جمعیت را "راه انقلاب را ادامه می دهیم" اعلام کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۴۰
عضو ارشد الوفاق بحرین:
حکم حبس ابد شیخ سلمان نشان دهنده حقانیت خواسته های انقلاب است
حوزه/ شیخ حسین الدیهی در اعتراض به صدور حکم حبس ابد برای شیخ علی سلمان، این حکم را نشان دهنده حقانیت خواسته های سیاسی ملت بحرین دانست.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۲:۲۱
واکنش ها به صدور حکم حبس ابد برای شیخ علی سلمان:
آل خلیفه درهای بحرین را به روی دموکراسی بست
حوزه/ صدور حکم حبس ابد برای شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین با اعتراض گسترده سازمان های بحرینی روبرو شد و امروز را روز سیاه عدالت در بحرین نامیدند.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۲۲:۰۰
عضو الوفاق بحرین:
انتخابات راه حل مناسبی برای مشکلات بحرین نیست/ رژیم بنا دارد خواسته های مردم را تحریف کند
علی الاسود : انتخابات پارلمان بحرین نمی تواند راه حل پایداری برای بحران و مشکلات بحرین باشد.
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۱۱:۳۴
الوفاق از آمار جنایات آل خلیفه علیه علمای بحرین پرده برداشت
حوزه/ تا کنون سه روحانی محکوم به اعدام شده و ۸ روحانی و عالم دینی محکوم به حبس ابد و ۱۹ عالم دینی نیز سلب تابعیت شده اند که از جمله آنها می توان به آیت الله شیخ عیسی قاسم اشاره کرد.
۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۳:۰۰
عضو الوفاق در گفت‌وگو با "بی بی سی":
دادگاه بحرین قابل اعتماد نیست و اتهام ها علیه شیخ علی سلمان، ساختگی است
حوزه/ علی الاسود با بی اساس خواندن اتهام جاسوسی علیه شیخ علی سلمان گفت: لوفاق نیز همواره خواستار ترک خشونت و رعایت مسالمت در انقلاب بوده و این در حالی است که رژیم آل خلیفه این جمعیت را منحل و بخشی از اعضای آن را بازداشت و زندانی کرده است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۲۳:۲۶
جمعیت الوفاق بحرین:
محاکمه شیخ سلمان نشانه وخامت شدید اوضاع سیاسی، قانونی و دیپلماتیک بحرین است
حوزه/ الوفاق، محاکمه و پرونده سازی جدید برای شیخ علی سلمان را بخشی از تسویه حسابهای منطقه ای بوده و نشانگر حجم بحران جاری در بحرین دانست.
۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۱۹:۵۹
جریان الوفاق:
حکم اعدام جوانان نشانگر عدم کارآمدی نظام بحرین است
حوزه/ جمعیت الوفاق در واکنش به صدور حکم اعدام در دادگاه نظامی بحرین تاکید کرد: این حکم ها و شرایط صدور آن بکلی باطل و محکوم بوده و بر پایه اقدامات غیر انسانی و اخذ اعتراف زیر شکنجه شکل گرفته است.
۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۳:۵۴
الوفاق بحرین، خواستار توقف محاکمه شهروندان در دادگاه نظامی شد
حوزه/ جمعیت الوفاق بحرین با صدور بیانیه‌ای، محاکمه غیرنظامیان در دادگاه‌های نظامی بحرین را بی‌ارزش، باطل و غیرقانونی خواند و خواستار توقف آن شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۹:۰۹