*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ \ ۱۴ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Sunday, January 20, 2019
واکنش ها به صدور حکم حبس ابد برای شیخ علی سلمان:
آل خلیفه درهای بحرین را به روی دموکراسی بست
حوزه/ صدور حکم حبس ابد برای شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین با اعتراض گسترده سازمان های بحرینی روبرو شد و امروز را روز سیاه عدالت در بحرین نامیدند.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۲۲:۰۰
عضو الوفاق بحرین:
انتخابات راه حل مناسبی برای مشکلات بحرین نیست/ رژیم بنا دارد خواسته های مردم را تحریف کند
علی الاسود : انتخابات پارلمان بحرین نمی تواند راه حل پایداری برای بحران و مشکلات بحرین باشد.
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۱۱:۳۴
الوفاق از آمار جنایات آل خلیفه علیه علمای بحرین پرده برداشت
حوزه/ تا کنون سه روحانی محکوم به اعدام شده و ۸ روحانی و عالم دینی محکوم به حبس ابد و ۱۹ عالم دینی نیز سلب تابعیت شده اند که از جمله آنها می توان به آیت الله شیخ عیسی قاسم اشاره کرد.
۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۳:۰۰
عضو الوفاق در گفت‌وگو با "بی بی سی":
دادگاه بحرین قابل اعتماد نیست و اتهام ها علیه شیخ علی سلمان، ساختگی است
حوزه/ علی الاسود با بی اساس خواندن اتهام جاسوسی علیه شیخ علی سلمان گفت: لوفاق نیز همواره خواستار ترک خشونت و رعایت مسالمت در انقلاب بوده و این در حالی است که رژیم آل خلیفه این جمعیت را منحل و بخشی از اعضای آن را بازداشت و زندانی کرده است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۲۳:۲۶
جمعیت الوفاق بحرین:
محاکمه شیخ سلمان نشانه وخامت شدید اوضاع سیاسی، قانونی و دیپلماتیک بحرین است
حوزه/ الوفاق، محاکمه و پرونده سازی جدید برای شیخ علی سلمان را بخشی از تسویه حسابهای منطقه ای بوده و نشانگر حجم بحران جاری در بحرین دانست.
۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۱۹:۵۹
جریان الوفاق:
حکم اعدام جوانان نشانگر عدم کارآمدی نظام بحرین است
حوزه/ جمعیت الوفاق در واکنش به صدور حکم اعدام در دادگاه نظامی بحرین تاکید کرد: این حکم ها و شرایط صدور آن بکلی باطل و محکوم بوده و بر پایه اقدامات غیر انسانی و اخذ اعتراف زیر شکنجه شکل گرفته است.
۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۳:۵۴
الوفاق بحرین، خواستار توقف محاکمه شهروندان در دادگاه نظامی شد
حوزه/ جمعیت الوفاق بحرین با صدور بیانیه‌ای، محاکمه غیرنظامیان در دادگاه‌های نظامی بحرین را بی‌ارزش، باطل و غیرقانونی خواند و خواستار توقف آن شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۹:۰۹
الوفاق بحرین هشدار داد:
۴هزار زندانی انقلابی بحرین در معرض انتقام‌جویی سیاسی قرار دارند
حوزه/ جمعیت الوفاق بحرین امروز چهار شنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد بیش از ۴ هزار زندانی انقلابی در زندان های نظام آل خلیفه وجود دارند که همه در معرض انتقام جویی سیاسی از سوی مسئولان امنیتی قرار دارند.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۸:۴۶
عضو سابق الوفاق بحرین:
تمام بحرین شاهد خروش مردم است/ جنایت های آل خلیفه عاقبت خوبی ندارد
حوزه/ الاسود گفت: این روزها بحرین شاهد خروش مردم است و تظاهرات در همه جای بحرین و شهرها و روستاها جریان دارد و مردم به محاکمه شیخ عیسی قاسم معترض هستند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۰:۱۸
جمعیت الوفاق بحریت اعلام کرد:
دیشب ۱۵۰ هزار نفر در بحرین کفن پوش شدند/ مردم آماده دفاع از شیخ عیسی قاسم هستند
حوزه/ الوفاق اعلام کرد: بیش از ۱۵۰ هزار نفر کفن پوش دیشب در ۴۸ منطقه، محاکمه موجودیت تشیع در بحرین را محکوم و تاکید کردند برای مقابله با هر تعرض به آیت الله عیسی قاسم آماده هستند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۳:۱۸