*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸ \ ۲۳ شوال ۱۴۴۰ \ Thursday, June 27, 2019
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری مطرح کرد:
فرصت سوزی در ضیافت الهی ممنوع
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: از فرصت های ارزشمند و ناب شب های قدر باید نهایت بهره و استفاده را برده و مبادا این فرصت های گرانبها را از دست بدهیم و از امور معنوی غافل شویم وغرق در گناهان باشیم.
۱۳۹۸/۳/۶ - ۱۵:۰۷
حجت الاسلام یوسف پور:
ماه مبارک رمضان فرصتی برای دستگیری از محرومان و فقرا است
حوزه/ مسؤول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران بر ضرورت توجه به فقرا و محرومان در ماه مبارک رمضان تأکید کرد و گفت: رمضان ماه دستگیری از محرومان و مستضعفان جامعه است.
۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۰۰:۲۷
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
در ماه مبارک رمضان ایتام را مورد احترام و تکریم قرار دهیم
حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: در ماه مبارک رمضان ایتام را مورد احترام و تکریم قرار دهیم،چرا که دتگیری از محرومین و نیازمندان در این ماه میهمانی خدا بسیار ثواب و اجر فراوانی به همراه خواهد داشت.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۴:۳۶
معاون نهاد رهبری در دانشگاه ها:
مهربانی و عطوفت اسلام را به جهانیان نشان دهیم
حوزه/ معاون امور دفاتر و اساتيد و مبلغان نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري گفت: امروز باید با هوشیاری و عقلانیت، برخوردهای سنجیده ،عطوفت و مهربانی اسلام را به همگان نشان دهیم.
۱۳۹۴/۴/۱۱ - ۱۱:۲۶
جایگاه صلوات در ماه میهمانی خدا
حوزه/ مسئول مدرسه علمیه بیت المهدی(عج) شیراز گفت: درود فرستادن به محمد(ص) و خاندان پاکش از نظر حکم تکلیفی مستحب بود اما پاداش معنوی بسیاری دارد.
۱۳۹۴/۴/۲ - ۱۴:۵۴
آداب میهمانی ماه خدا
حوزه / دراین ماه عظیم وبابرکت با نيّت هاى درست و دل هاى پاكيزه از پروردگار خود بخواهیدكه توفیق روزه داشتن و تلاوت كردن قرآن در آن را به شما عطا فرماید.
۱۳۹۴/۳/۲۷ - ۱۳:۳۹