*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۲ رجب ۱۴۴۰ \ Tuesday, March 19, 2019
آیت الله علم الهدی در جمع مروجان زکات:
مسئولان پای درد دل مردم بنشینند
حوزه/ امام جمعه مشهد با بیان این‌که امروز دشمن سفره‌های مردم را مورد تهاجم قرار داده است، خطاب به مسئولان گفت: اگر امروز پای درد دل مردم نشستید و احوال و اوضاع زندگی‌شان را جویا شدید، در کارتان موفق خواهید بود در غیر این صورت مردم اعتنایی به سخن و مسیر شما نخواهند کرد.
۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۱۴:۳۹
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان قزوین منصوب شد
حوزه/ طی حکمی از سوی مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان قزوین ،حجت الاسلام مرتضی کریمی به عنوان رئیس جدید اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان قزوین منصوب و از تلاشهای ارزشمند مدیر سابق این مجموعه قدردانی شد.
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۴:۴۳
مدیر حوزه علمیه استان قزوین:
در کمک به فقرا و نیازمندان از مکتب علوی درس بگیریم
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: امام اول شیعیان در زمینه کمک به یتیمان و افراد بی‌سرپرست و فقرا به صورت مستقیم اقدام می‌کردند، همچنین آن امام بزرگوار از باب امر به معروف، دیگران را نیز به فقر زدایی و کمک به مستمندان و فقرا تشویق می‌کردند.
۱۳۹۷/۳/۱۶ - ۱۴:۱۴
مدیر کل امور امور زنان و خانواده سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی:
شخصیت حضرت زهرا(س) به دنیا معرفی شود
حوزه/ حجازی با بیان اینکه جریان های مختلفی در جهان به دنبال مخدوش کردن چهره اسلام و زن مسلمان هستند، گفت: شخصیت های برجسته ای همچون حضرت خدیجه(س) و حضرت زهرا(س) بانوان برگزیده تاریخ هستند و باید به دنیا معرفی شوند.
۱۳۹۵/۶/۷ - ۱۶:۱۶
فقرزدایی و مساوات‌ گرایی انسان ‌ها در دوران ظهور
حوزه/ زمانی که قائم، قیام نماید شخص نیازمند از جیب برادرش بدون هیچ مانعی حاجت خود را برمی‌دارد؛ این اشاره به اخلاق برابری ‌طلبی و مساوات‌ گرایی انسان‌ ها است.
۱۳۹۴/۳/۲۹ - ۱۲:۰۱