*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰ \ Saturday, May 25, 2019
آیت الله علم الهدی در جمع مروجان زکات:
مسئولان پای درد دل مردم بنشینند
حوزه/ امام جمعه مشهد با بیان این‌که امروز دشمن سفره‌های مردم را مورد تهاجم قرار داده است، خطاب به مسئولان گفت: اگر امروز پای درد دل مردم نشستید و احوال و اوضاع زندگی‌شان را جویا شدید، در کارتان موفق خواهید بود در غیر این صورت مردم اعتنایی به سخن و مسیر شما نخواهند کرد.
۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۱۴:۳۹
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان قزوین منصوب شد
حوزه/ طی حکمی از سوی مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان قزوین ،حجت الاسلام مرتضی کریمی به عنوان رئیس جدید اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان قزوین منصوب و از تلاشهای ارزشمند مدیر سابق این مجموعه قدردانی شد.
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۴:۴۳
مدیر حوزه علمیه استان قزوین:
در کمک به فقرا و نیازمندان از مکتب علوی درس بگیریم
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: امام اول شیعیان در زمینه کمک به یتیمان و افراد بی‌سرپرست و فقرا به صورت مستقیم اقدام می‌کردند، همچنین آن امام بزرگوار از باب امر به معروف، دیگران را نیز به فقر زدایی و کمک به مستمندان و فقرا تشویق می‌کردند.
۱۳۹۷/۳/۱۶ - ۱۴:۱۴
مدیر کل امور امور زنان و خانواده سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی:
شخصیت حضرت زهرا(س) به دنیا معرفی شود
حوزه/ حجازی با بیان اینکه جریان های مختلفی در جهان به دنبال مخدوش کردن چهره اسلام و زن مسلمان هستند، گفت: شخصیت های برجسته ای همچون حضرت خدیجه(س) و حضرت زهرا(س) بانوان برگزیده تاریخ هستند و باید به دنیا معرفی شوند.
۱۳۹۵/۶/۷ - ۱۶:۱۶
فقرزدایی و مساوات‌ گرایی انسان ‌ها در دوران ظهور
حوزه/ زمانی که قائم، قیام نماید شخص نیازمند از جیب برادرش بدون هیچ مانعی حاجت خود را برمی‌دارد؛ این اشاره به اخلاق برابری ‌طلبی و مساوات‌ گرایی انسان‌ ها است.
۱۳۹۴/۳/۲۹ - ۱۲:۰۱