*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸ \ ۲۳ شوال ۱۴۴۰ \ Thursday, June 27, 2019
تبدیل کلیساها به مساجد دست آویز جدید اروپایی ها برای اسلام هراسی
حوزه/ درحالی که کاهش تقاضا برای کلیسا و کاهش حضور مسیحیان در کلیساهای اروپا منجر به متروکه شدن این اماکن عبادی یا تعطیلی آن ها شده، بسیاری از اروپایی ها اخیرا تبدیل کلیسا به مساجد را بهانه دیگری برای اسلام هراسی قرار داده اند.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۴:۱۲
پیدا شدن شعارنویسی نفرت محور در پیاده روی مسجد لندن
حوزه/ نمازگزاران مسجدی لندن در پی یافتن شعارنویسی نفرت محور در پیاده روی خارج از این مسجد، به سرعت پلیس را در جریان قرار دادند.
۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۰۹:۵۷
فرد مشکوک و مسلح در مسجد شیکاگو منجر به ارعاب نمازگزاران شد
حوزه/ تصاویر دوربین های امنیتی از مسجد شیکاگو نشان دادند فردی که خودش را یک پلیس بازنشسته معرفی کرد، با فریب نگهبان ورودی درحالی که اسلحه به همراه داشت به مسجد وارد شد.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۰۳:۲۰
مهاجمان صدقات مسجدی در بیرمنگام انگلستان را به سرقت بردند
حوزه/ سارقان هنگام نماز مغرب و همچنین شبانه با شکستن شیشه های پنجره مسجد الرمان در سوئیدنون در بیرمنگام، صدقات موجود در صندوق مسجد را دزدیدند.
۱۳۹۸/۳/۸ - ۰۳:۳۵
مدیر حوزه علمیه قزوین:
عید فطر جشن زنده شدن دوباره انسان است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی بر فراهم کردن امکانات لازم برای برگزاری باشکوه نمازعید فطر در استان قزوین تاکید کرد.
۱۳۹۸/۳/۱ - ۱۶:۰۷
۴ میلیون دلار هزینه مرمت و بازسازی مسجد ۱۹۴ ساله در سنگاپور
حوزه/ یک مسجد با قدمت ۱۹۴ سال در بنکولین سنگاپور، به منظور ایجاد فضای بیشتر برای جماعت نمازگزاران رو به رشد و دانش آموزان، تحت پروژه بازسازی ۱۵ ماهه قرار می گیرد.
۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۵:۴۵
ورود فرد مشکوک با پوشش زنانه به مسجد میشیگان، نمازگزاران را آشفته کرد
حوزه/ تحقیقات پلیس برای یافتن فردی که آخر هفته با وضعیتی مشکوک درحالی که لباس زنانه پوشیده بود، وارد مسجد مسلمانان شده و از محل گریخته ادامه دارد.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۰:۰۹
صدای شلیک گلوله در مسجد شرق لندن نگرانی هایی برانگیخت
حوزه/ در ساعات نماز در ایام رمضان، صدای شلیک گلوله در خارج از مسجد شرق لندن در ایلفورد به گوش رسید. خوشبختانه کسی در این حادثه آسیب ندید.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۰۸:۰۵
ابتکار «همسفری» نمازگزاران مسجد هلیفکس کانادا در ماه رمضان
حوزه/ در اقدامی ابتکاری نمازگزاران مسجد هلیفکس در کانادا، نمازگزاران همشهریان مسلمان را با اتومبیل هایشان به مسجد می رسانند تا صفوف نماز جماعت در ماه رمضان پرشورتر شوند.
۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۱۹:۱۵