*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ \ ۸ شوال ۱۴۳۹ \ Saturday, June 23, 2018
سیاستمداران کانادایی به آتش کشیدن مسجد آلبرتا را محکوم کردند
حوزه/ چند تن از سیاستمداران کانادایی احزاب مختلف روز گذشته آتش سوزی تعمدی در یکی از مساجد استان آلبرتا را محکوم کرده و خواستار مقابله دولت با اقدامات و اعمال نژادپرستانه در این کشور و حفاظت از آزادی مذهبی شدند.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۰۹:۲۹
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی:
ائمه جماعات نقش محوری در جذب نسل جوان به مساجد دارند
حوزه/ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی نقش ائمه جماعات و روحانیون فعال در مساجد و کانون های فرهنگی هنری را در اجرای موثر طرح اوقات فراغت و جذب نسل جوان به برنامه های مذهبی و مسجدی موثر عنوان کرد.
۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۴:۴۴
مسجدی در منچستر میزبان افطار میان ادیانی مسلمانان و یهودیان شد
حوزه/ افطار میان ادیانی در مسجد خضراء در شهر منچستر انگلستان با حضور بیش از ۶۰ نفر از مردم، اعضای دو گروه مذهبی مسلمان و یهودی و همچنین شخصیت های مختلف دینی و سیاسی برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۲۰:۴۰
حکایت یک روحانی که به مسجد راهش نمی دادند
حوزه/ حکایت خواندنی روحانی جوانی که با سعه صدر و گشاده رویی برمشکلات پیش روی مسجد انقلابی داودقلی زنجان فائق آمد و رونقی دوباره به این مسجد داد.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۳:۱۰
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز:
مسجد بهترین ظرفیت برای برپایی کرسی ‌های آزاد‌اندیشی است
حوزه/ عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت مساجد در طرح شبهات دینی جوانان و برپایی کرسی‌ های آزاد‌ اندیشی تاکید کرد.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۱:۱۳
با وجود حکم دادگاه:
​شهردار فرانسوی حاضر به جمع کردن چادرهای رمضان نشد
حوزه/ شهردار محله ای فقیر نشین در فرانسه که حاضر نشد دستور دادگاه را در رابطه با جمع آوری چادرهای رمضان اجرا کند گفته که این کار سبب هرج و مرج در جامعه شده و به تنش مذهبی دامن می زند.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۴:۱۵
عامل حمله به یک مسلمان در مسجد فلوریدا، تنها ۲۵ روز زندانی شد!
حوزه/ فرد مهاجمی که در ماه رمضان دو سال پیش به یک مسلمان در روبروی مسجدی در شهر سنت لوئیس در فلوریدای آمریکا حمله کرده و وی را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده بود، تنها پس از ۲۵ روز از زندان آزاد شد!
۱۳۹۷/۳/۲ - ۲۳:۵۵
نقش ائمه جماعت در خانه های خدا؛
ماه رمضان؛ موعد احیای مسجد تراز اسلام
حوزه/ ماه مبارک رمضان بهترین موعد برای پیاده کردن الگوی مسجد تراز اسلام است و البته ائمه جماعات نقش موثری در احیای کارکردهای خانه های خدا بر روی زمین دارند.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۰۷:۳۵
سومین مسجد ناپرویل در ایالت ایلینوی تاسیس می‌شود
حوزه/ با افزایش رو به رشد جمعیت مسلمانان در ایالات متحده، جامعه اسلامی شهر ناپرویل واقع در ایالت ایلینوی، سومین مرکز اجتماعی، اسلامی و مسجد را به طور ویژه به منظور فعالیت های جوانان تاسیس می کند.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۸:۳۵
مردی در فلوریدا به جرم تهدیدهای پی در پی مسجد بالاخره بازداشت شد
حوزه/ داستین هیوز یک سفیدپوست اهل فلوریدا که چندین تماس تلفنی تهدید آمیز علیه مسجد جماعت المتقین در این ایالت گرفته است بالاخره توسط ماموران فدرال در منزلش بازداشت شده و در صورت متهم شناخته شدن با محکومیت ۱۰ ساله روبرو است.
۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۲۳:۵۵