*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰ \ Saturday, May 25, 2019
سرخوردگی مسلمانان از تعطیلی مسجدی در کالیفرنیا در نیمه رمضان
حوزه/ مسجد واکاویل در ایالت کالیفرنیای آمریکا در اواسط ماه مبارک رمضان به بهانه نداشتن مجوز تعطیل شد. مسلمانان می گویند که این مسئله به ویژه در رمضان اختلال زیادی در فعالیت مذهبی جامعه اسلامی به همراه خواهد داشت.
۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۹:۰۰
مسجد نورث آستین در تگزاس بار دیگر هدف حمله قرار گرفت
حوزه/ مسجد نورث آستین که سال گذشته مورد حمله خرابکاران قرار گرفته بود، هفته گذشته بار دیگر مورد تعرض واقع شد و فردی سعی داشت با استفاده از گازوئیل این مرکز اسلامی را به آتش بکشد.
۱۳۹۸/۲/۱۳ - ۰۳:۳۰
مسجد جدید برای مسلمانان همپشایر انگلستان ساخته می شود
حوزه/ شورای برنامه ریزی شهر پورت سموث در همپشایر، به اتفاق آراء مجوز ساخت یک مرکز اسلامی و مسجد جدید را تایید کرد.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۸:۳۰
مسلمانان شهری در کرواسی تا دو سال آینده صاحب مسجد می شوند
حوزه/ طبق آخرین آمارها در سال ۲۰۱۱ مسلمانان شهر دوبروونیک در کرواسی که ۱ هزار و ۵۰۰ نفر می باشند، هیچ مسجد و مرکز اسلامی مشخصی برای اقامه نماز و برپایی مراسم مذهبی ندارند و تا دو سال آینده قرار است صاحب مسجد شوند.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۶:۵۵
مسجد متعلق به مسلمانان نشویل پس از ۲۰ سال، بالاخره افتتاح شد
حوزه/ جامعه اسلامی در نشویل، واقع در ایالت تنسی از ۲۰ سال پیش تاکنون برای ساخت یک مرکز اسلامی تلاش کرده اند. این مرکز اسلامی هم به عنوان مسجد و هم به عنوان آکادمی آموزشی برای کودکان ایفای نقش می کند.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۱:۵۶
سیزدهمین مراسم «اهدای خون» در مرکز اسلامی لوئیزیانا برگزار می شود
حوزه/ برگزار کنندگان مراسم اهدای خون سالانه که قرار است فردا در مرکز اسلامی باتن روژ در ایالت لوئیزیانا و با همکاری مرکز خون برگزار شود، خواستار آشناسازی مردم با مسلمانان هستند.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۸:۲۰
مرکز اسلامی امام علی علیه السلام وین:
ارتباط با مراجع تقلید، یک وظیفه دینی برای مسلمانان است
حوزه/ درپی انتشار برخی شبهات و جنجال رسانه علیه مرکز اسلامی امام علی(ع) وین اتریش، این مرکز با صدور بیانیه ای توضیحاتی را در این زمینه ارائه داد .
۱۳۹۸/۱/۷ - ۱۴:۱۸
دادگاه به ساخت مسجد در ایندیانا رای مثبت داد
حوزه/ با وجود اینکه شکایت گروهی، ساخت مسجد را یک سال به تعویق انداخت، دادگاه ایندیانا به ساخت مسجد در شهر کارمل در همیلتون کانتی رای مثبت صادر کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۰۳:۱۵
اجلاس نویسندگان مسلمان سیاه پوست در دانشگاه نیویورک برگزار شد + تصاویر
حوزه/ در اجلاس نویسندگان مسلمان سیاه پوست با موضوع « سنت داستان گویی، ادبیّات، نمایندگی و ایمان» در مرکز اسلامی دانشگاه نیویورک به منظور بحث پیرامون ادبیات اسلامی سیاه پوستان در آمریکا برگزار گردید.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۸:۰۵
نخستین مسجد شهر پیکتو در کانادا آغاز به کار کرد
حوزه/ مسلمانان شهرستان پیکتو در کانادا، با کمک های اجتماعی موفق به خرید یک کلیسای خالی از سکنه شده و آن را به نخستین مسجد و مرکز اسلامی در شهرشان تغییر کاربری دادند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۷:۰۵