*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ \ ۷ صفر ۱۴۴۰ \ Tuesday, October 16, 2018
معاون حوزه علمیه خواهران استان کردستان:
راهیان نور پادزهر هجمه فرهنگی دشمن است
​حوزه/ معاون حوزه علمیه خواهران استان کردستان گفت: امام خامنه ای درباره ارزش و جایگاه کاروان های راهیان نور می فرمایند «نکته اصلی و کلیدی در اردوهای راهیان نور، ایجاد زمینه برای زیارت با معرفت است».
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۳:۴۰
نشان ویژه مبلغان خواهر در ایام اربعین رونمایی شد
حوزه/ نشان ویژه مبلغان خواهر در ایام اربعین در مراسمی با حضور مدیر حوزه های علمیه خواهران و مسئولان موکب های استان قم رونمایی شد.
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۳:۱۰
با هدف اطلاع رسانی فراگیر اخبار حوزوی؛
صفحه ویژه «استان گیلان» در خبرگزاری رسمی حوزه فعال شد
حوزه/ در راستای اطلاع رسانی فراگیر و بهینه از کارکردهای فاخر حوزه، علما و روحانیت گیلان، صفحه اختصاصی «استان گیلان» در خبرگزاری حوزه به عنوان رسانه رسمی حوزه های علمیه، فعال شد.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۵:۵۴
در مدرسه حضرت نرجس خاتون(س) دولت آباد تاکید شد:
مردم خرید ها را در حد نیاز روزانه انجام دهند
حوزه/ نباید ناخواسته پیاده نظام دشمن باشیم، چرا وقتی قیمت جنسی افزایش پیدا می کند همه به فروشگاه ها هجوم می بریم، در حالی که وضعیت اقتصادی چنان ایجاب می کند که خرید ها در حد نیاز روزانه باشد تا وضعیت بازار به حال سابق بازگردد.
۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۱۱:۰۰
معاون آموزشی حوزه علمیه خواهران اصفهان تشریح کرد:
جزئیات طرح مدرسه محوری و آخرین تغییرات آموزشی حوزه خواهران
حوزه/ در طرح مدرسه محوری تعیین راهبردها و استراتژی ها و نقش راهبری و نظارت کلی بر عهده مرکز مدیریت حوزه های خواهران است و مدارس نقش برنامه ریزی و عملیاتی را دارند...
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۰۲:۴۵
در مدرسه حضرت فاطمه محدثه(س) اصفهان تاکید شد:
جمهوری اسلامی هرگز جنگ طلب نبوده است
حوزه/ نشست سیاسی با موضوع «شبهات پیرامون دفاع مقدس و مسائل روز»، در مدرسه علمیه خواهران حضرت فاطمه محدثه(س) اصفهان برگزار شد.
۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۱۱:۰۸
امام جمعه شاهین شهر در جمع بانوان طلبه:
«اخلاص» امام خمینی(ره) را به اوج عزت رساند
حوزه/ امام جمعه شاهین شهر با تاکید بر این که «اخلاص» امام خمینی(ره) را به اوج عزت رساند، گفت: اگر کسی برای خدا در کارش اخلاص داشته باشد، نامش ماندگار خواهد شد.
۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۰۹:۳۸
در مدرسه نرجس خاتون (س) دولت آباد مطرح شد:
مردم خریدها را در حد نیاز روزانه انجام دهند
حوزه/ ما نباید ناخواسته پیاده نظام دشمن باشیم، چرا وقتی قیمت یک جنسی افزایش پیدا می کند همه به فروشگاه ها هجوم می بریم در حالی که وضعیت اقتصادی چنان ایجاب می کند که خریدها در حد نیاز روزانه باشد تا وضعیت بازار به حال سابق بازگردد.
۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۰۸:۳۳
تصاویر/ همایش طلاب جدیدالورود مدارس علمیه خواهران اصفهان
عکاس: سید امیرحسین ابطحی
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۵:۲۱
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران کشور:
اولین درس حوزه علمیه، تکبر زدایی و فروتنی است/ مدرسه محوری؛ رویکرد مدیریت حوزه‌های خواهران
حوزه/ ظهیری با تاکید بر اینکه درس اول در حوزه علمیه تکبر زدایی و فروتنی است، گفت: روحیه علمی، روحیه مقابله با جهل است و چشمه های علم و دانای باید حاصل شود، بنابراین با ابتدا در مقابل نفس خویش و سپس در مواجه با مردم فروتنی کنیم.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۳:۲۸