*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ \ الخميس ٤ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Thursday, November 23, 2017
جانشین مؤسسه تخصصی خطابه امیربیان مطرح کرد:
راه‌های کشف عیوب پنهان
حوزه/ جانشین مؤسسه تخصصی خطابه امیر بیان در ادامه سخنان خود با استناد به روایات اهل‌بیت (ع) به معرفی راه‌های کشف عیوب پنهان پرداخت و گفت: بنابر روایات، حکمت یکی از اموری است که عیب پنهان را مشخص می‌کند و راه کسب حکمت دو چیز است، اول پرخوری نکردن، دوم پرحرفی نکردن است.
۱۳۹۶/۹/۱ - ۱۴:۰۷
کارشناس حوزوی مطرح کرد :
مهمترین خطری که انسان را تهدید می کند
حوزه/ حجت الاسلام باقری گفت: با توجه به آیات قرآن و روایات، مهم ترین خطری که انسان را تهدید می کند، پیروی از نفس و عدم در نظر گرفتن رضایت خداوند در کارهای خویش است.
۱۳۹۶/۹/۱ - ۱۴:۰۵
با حضور مسئولان شورای حوزه علمیه خراسان شمالی انجام شد؛
افتتاح مقطع سطح ۳ با رویکرد قرآنی در حوزه خواهران خراسان شمالی
حوزه/آیین افتتاحیه مقطع سطح ۳ با رویکرد قرآنی در حوزه علمیه خواهران خراسان شمالی با حضور مسئولان شورای حوزه علمیه خراسان شمالی در محل مدرسه علمیه الزهرا بجنورد برگزار شد.
۱۳۹۶/۹/۱ - ۱۴:۰۱
در مدرسه الزهرا(س) فریدن بررسی شد؛
شیوه های برخورد طلبه در اجتماع
حوزه/ حجت الاسلام مقصودی گفت: محبتی که انسان در جامعه ارائه می دهد از ایمان به خدا و احساس تکلیف است، اگر انسان ایمان به خدا نداشته باشد و احساس تکلیف نکند، هر کجا که برای او منفعتی داشته باشد، محبت می کند و هر کجا که برای او ضرری داشته باشد از محبت به دیگران امتناع می ورزد.
۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۲:۰۰
بیانیه مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به مناسبت ۱۳ آبان
حوزه/ ملتي که چهل سال در برابر همه ي سختي هاي دشمن و تعارضات و ستم هاي نظامي و اقتصادي و اجتماعي آن مردانه ايستاده است و ميرود تا اربعين پايداري خويش را که نشانه ي کمال و پويايي اين حرکت عظيم مردمي است پشت سر بگذارد
۱۳۹۶/۸/۱۱ - ۲۰:۲۰
معاون فرهنگی قوه قضایی در غرفه خبرگزاری حوزه خبر داد:
انعقاد تفاهم نامه معاونت فرهنگی قوه قضائیه با حوزه های خواهران
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین صادقی، معاون فرهنگی قوه قضائیه با حضور در غرفه خبرگزاری حوزه در نمایشگاه مطبوعات، از امضای تفاهم نامه همکاری این معاونت با حوزه های علمیه خواهران برای جذب طلاب خواهر در دستگاه قضایی خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۱:۲۲
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران خبر داد:
عضویت ۵ هزار بانوی طلبه در بسیج
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: در حال حاضر این استان دارای حدود ۵ هزار طلبه بسیجی خواهر در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا می باشد که ظرفیت بسیار خوبی برای همکاری های فرهنگی است و اگر نتوانیم از این فرصت به درستی استفاده کنیم، پاسخگوی نسل حاضر و آینده نخواهیم بود.
۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۷:۳۰
به میزبانی حوزه علمیه خواهران:
سومین نشست شورای فعالان فضای مجازی استان اصفهان برگزار شد
حوزه/ سومین نشست شورای فعالان فضای مجازی حوزه های علمیه خواهران اصفهان با حضور مسئولی، از مرکز تحقیقات رایانه ای حوزه علمیه اصفهان و وبلاگ نویسان فعال اصفهان برگزار گردید
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۴:۵۱
در کارگاه پژوهشی طلاب مطرح شد؛
انتخاب موضوع خوب؛ اولین گام در تدوین مقاله با تراز علمی بالا
حجت الاسلام راعی گفت: انتخاب موضوع خوب، مناسب و به روز می تواند مقدمه ای برای ارائه تحقیق پایانی با تراز علمی بالا و شرکت در جشنواره های علمی باشد.
۱۳۹۶/۸/۱ - ۰۹:۴۷
حوزه علمیه خواهران در بیانیه ای تاکید کرد:
تحریف نام خلیج فارس نشان دهنده کینه ورزی آمریکای جنایت کار است
حوزه/ حماقت سردمداران پلید غربی در استفاده از عناوین مجعول و تحریف نام خلیج همیشه فارس نشان دهنده کینه توزی و کینه ورزی آمریکای جنایتکار علیه ملت مسلمان ایران است.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۲۱:۴۶