*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٢٦ شعبان ١٤٣٨ \ Tuesday, May 23, 2017
پدر و مادر همه خوبي ها
حوزه / امام حسن عليه السلام در حدیثی ، انسانها را به دو امر مهم سفارش فرمودند.
۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۰۸:۴۸
شیخ الازهر:
هیچ نظامی همچون اسلام، مادر را تکریم نکرده است
حوزه/ شیخ الازهر گفت: اسلام حقوق مادر را محترم داشته و مادر در اسلام مورد احترام و تکریم است و جایگاه بلندی دارد و تاریخ هیچ نظامی را سراغ ندارد که همانند شریعت سلام مادران را تکریم کرده باشد.
۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۷:۱۹
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مداحان و ذاکران اهل بیت(ع):
نوکری واقعی اهل‌بیت جامعه را عزتمند و مشکلات را برطرف می‌کند/ حضرت فاطمه‌زهرا(س) در اوج مقامات معنوی و الهی، مادر و همسر و خانه‌دار بود
حوزه/ شاعران خوش‌ذوق و مداحان خوش‌بیان اهل‌بیت باید متناسب با نیاز و وظایف امروز، افکار و جهت‌گیریهای آن بزرگواران را به گفتمانی رایج در جامعه تبدیل کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۴:۱۵
مدیر مدرسه علمیه حضرت الزهرا(س) یزد:
مادران، فرزندان را عاشورایی تربیت کنند
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) یزد با اشاره به اهمیت تربیت فرزند از دیدگاه اسلام، گفت: مادران باید فرزندان را عاشورایی تربیت کنند.
۱۳۹۵/۷/۱۷ - ۱۲:۴۵
تسلیت تولیت آستان قدس رضوی به خانواده شهید صیادشیرازی
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی در پیامی درگذشت مادر شهید سپهبد صیاد شیرازی را تسلیت گفت.
۱۳۹۵/۵/۶ - ۰۹:۲۵
کارشناس مسائل تربیتی:
ازدواج دیر هنگام فرایند تربیت فرزند را مختل می کند
حوزه/ ازدواج دیر هنگام باعث فاصله سنی زیاد بین مادر و کودک است و این مسئله، شکاف عمیقی در فهم و درک متقابل در پی خواهد داشت.
۱۳۹۵/۲/۲۶ - ۱۴:۱۵
مادر؛ نقشی که بی ‌بدیل و شاهکار آفرینش است
حوزه/ خدای متعال برای گرامیداشت مقام مادر و حفظ جایگاه او در نظام خلقت، در چندین آیه، رضایت وی و احسان به ایشان را در کنار عبادت خود قرار داده است؛ وجود زن، زمانی ارزشمند است ‌که در جایگاه مادری خود ایفای نقش کند. همان نقشی که بی ‌بدیل و شاهکار آفرینش است.
۱۳۹۵/۱/۱۱ - ۱۴:۰۳
مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س)شاهین دژ:
سنت شکنی نسل نو در جوامع غربی استحکام خانواده را سست کرده است
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س)شاهین دژ با اشاره به این که مکتب اسلام، زن را محور کانون خانواده می داند، گفت: شاید امروز یک‌سری تشریفات مانند بزرگداشت روز زن و مادر داشته باشیم، ولی به بعد معنوی آنان توجه چندانی نمی‌شود.
۱۳۹۴/۱۱/۲۵ - ۱۷:۳۵
چگونه قدردان مادر باشیم
حوزه / امام سجاد عليه السلام فرمودند: حق مادرت اين است كه بدانى او تو را چنان در رحم خويش نگهداشته و پرورش داده كه كس ديگرى را بدان گونه برنگيرد .
۱۳۹۴/۸/۱۶ - ۰۸:۵۲
معاون تهذیب حوزه درگذشت مادر شهید حقانی را تسلیت گفت
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حسینخانی در گذشت مادر شهید حقانی از شهدای هفت تیر را به مشاوره تربیتی اخلاقی حوزه حجت الاسلام و المسلمین ابوالحسن حقانی تسلیت گفت.
۱۳۹۴/۷/۲۶ - ۱۳:۳۵