*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ \ ۴ شوال ۱۴۳۹ \ Tuesday, June 19, 2018
رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت:
مادران نقش مهمی در تربیت رزمندگان مقاومت دارند/ غرب با زن مثل یک کالا رفتار می کند
حوزه/ شیخ ماهر حمود رئیس اتحادیه علمای مقاومت در مراسمی با عنوان "نقش مادر در تربیت نسل پیروزی آفرین" گفت: انسانی گاهی ارزش زن را نمی داند، امّا زمانی که قرآن می‌خواند به ارزش زن پی می برد و می فهمد که چگونه آن را تکریم کرده در حالی که غرب همچنان ارزشی برای نقش زن قائل نیست و به آن اهمیت نمی دهد.
۱۳۹۷/۱/۶ - ۱۱:۴۸
شمه ای از مقام مقدس مادر
حوزه/ امام سجاد (ع) در بیان حق شناسی انسان نسبت به مادر چنین می فرماید: «حق مادر این است که بدانی تو را در جایی (رحم) نگه داشته و جا به جا نموده که هیچ کس دیگر را در آن جا نگه ندارد، از قلبش میوه ای به تو خورانده که هیچ کس به دیگری نخوراند و ...
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۲:۱۵
فیلم/ رهبرانقلاب: باید کاری کنیم که بچه‌ها دست مادر را حتما ببوسند
قوانین مهمی لازم است وجود داشته باشد که جلوی مظلومیت‌ زنان ضعیف و ستم‌زده و مظلوم را بگیرد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۰:۲۴
مدیر مدرسه علمیه نرجس(س):
شادابی مادران مذهبی در اقبال فرزندان به حجاب تأثیرگذار است
حوزه/ یکی از موضوعاتی که در حوزه حجاب به شدت تاثیرگذار است، نشاط و شادابی مادران مذهبی است؛ چه اشکال دارد یک مادر مذهبی در خانه به خودش برسد و به روز لباس بپوشد؛ اما در بیرون از خانه تنها حجابش نمایان باشد.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۶:۰۵
پدر و مادر همه خوبي ها
حوزه / امام حسن عليه السلام در حدیثی ، انسانها را به دو امر مهم سفارش فرمودند.
۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۰۸:۴۸
شیخ الازهر:
هیچ نظامی همچون اسلام، مادر را تکریم نکرده است
حوزه/ شیخ الازهر گفت: اسلام حقوق مادر را محترم داشته و مادر در اسلام مورد احترام و تکریم است و جایگاه بلندی دارد و تاریخ هیچ نظامی را سراغ ندارد که همانند شریعت سلام مادران را تکریم کرده باشد.
۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۷:۱۹
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مداحان و ذاکران اهل بیت(ع):
نوکری واقعی اهل‌بیت جامعه را عزتمند و مشکلات را برطرف می‌کند/ حضرت فاطمه‌زهرا(س) در اوج مقامات معنوی و الهی، مادر و همسر و خانه‌دار بود
حوزه/ شاعران خوش‌ذوق و مداحان خوش‌بیان اهل‌بیت باید متناسب با نیاز و وظایف امروز، افکار و جهت‌گیریهای آن بزرگواران را به گفتمانی رایج در جامعه تبدیل کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۴:۱۵
مدیر مدرسه علمیه حضرت الزهرا(س) یزد:
مادران، فرزندان را عاشورایی تربیت کنند
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) یزد با اشاره به اهمیت تربیت فرزند از دیدگاه اسلام، گفت: مادران باید فرزندان را عاشورایی تربیت کنند.
۱۳۹۵/۷/۱۷ - ۱۲:۴۵
تسلیت تولیت آستان قدس رضوی به خانواده شهید صیادشیرازی
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی در پیامی درگذشت مادر شهید سپهبد صیاد شیرازی را تسلیت گفت.
۱۳۹۵/۵/۶ - ۰۹:۲۵
کارشناس مسائل تربیتی:
ازدواج دیر هنگام فرایند تربیت فرزند را مختل می کند
حوزه/ ازدواج دیر هنگام باعث فاصله سنی زیاد بین مادر و کودک است و این مسئله، شکاف عمیقی در فهم و درک متقابل در پی خواهد داشت.
۱۳۹۵/۲/۲۶ - ۱۴:۱۵