*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ \ الأربعاء ٧ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Wednesday, January 24, 2018
مدیر مدرسه علمیه نرجس(س):
شادابی مادران مذهبی در اقبال فرزندان به حجاب تأثیرگذار است
حوزه/ یکی از موضوعاتی که در حوزه حجاب به شدت تاثیرگذار است، نشاط و شادابی مادران مذهبی است؛ چه اشکال دارد یک مادر مذهبی در خانه به خودش برسد و به روز لباس بپوشد؛ اما در بیرون از خانه تنها حجابش نمایان باشد.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۶:۰۵
پدر و مادر همه خوبي ها
حوزه / امام حسن عليه السلام در حدیثی ، انسانها را به دو امر مهم سفارش فرمودند.
۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۰۸:۴۸
شیخ الازهر:
هیچ نظامی همچون اسلام، مادر را تکریم نکرده است
حوزه/ شیخ الازهر گفت: اسلام حقوق مادر را محترم داشته و مادر در اسلام مورد احترام و تکریم است و جایگاه بلندی دارد و تاریخ هیچ نظامی را سراغ ندارد که همانند شریعت سلام مادران را تکریم کرده باشد.
۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۷:۱۹
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مداحان و ذاکران اهل بیت(ع):
نوکری واقعی اهل‌بیت جامعه را عزتمند و مشکلات را برطرف می‌کند/ حضرت فاطمه‌زهرا(س) در اوج مقامات معنوی و الهی، مادر و همسر و خانه‌دار بود
حوزه/ شاعران خوش‌ذوق و مداحان خوش‌بیان اهل‌بیت باید متناسب با نیاز و وظایف امروز، افکار و جهت‌گیریهای آن بزرگواران را به گفتمانی رایج در جامعه تبدیل کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۴:۱۵
مدیر مدرسه علمیه حضرت الزهرا(س) یزد:
مادران، فرزندان را عاشورایی تربیت کنند
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) یزد با اشاره به اهمیت تربیت فرزند از دیدگاه اسلام، گفت: مادران باید فرزندان را عاشورایی تربیت کنند.
۱۳۹۵/۷/۱۷ - ۱۲:۴۵
تسلیت تولیت آستان قدس رضوی به خانواده شهید صیادشیرازی
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی در پیامی درگذشت مادر شهید سپهبد صیاد شیرازی را تسلیت گفت.
۱۳۹۵/۵/۶ - ۰۹:۲۵
کارشناس مسائل تربیتی:
ازدواج دیر هنگام فرایند تربیت فرزند را مختل می کند
حوزه/ ازدواج دیر هنگام باعث فاصله سنی زیاد بین مادر و کودک است و این مسئله، شکاف عمیقی در فهم و درک متقابل در پی خواهد داشت.
۱۳۹۵/۲/۲۶ - ۱۴:۱۵
مادر؛ نقشی که بی ‌بدیل و شاهکار آفرینش است
حوزه/ خدای متعال برای گرامیداشت مقام مادر و حفظ جایگاه او در نظام خلقت، در چندین آیه، رضایت وی و احسان به ایشان را در کنار عبادت خود قرار داده است؛ وجود زن، زمانی ارزشمند است ‌که در جایگاه مادری خود ایفای نقش کند. همان نقشی که بی ‌بدیل و شاهکار آفرینش است.
۱۳۹۵/۱/۱۱ - ۱۴:۰۳
مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س)شاهین دژ:
سنت شکنی نسل نو در جوامع غربی استحکام خانواده را سست کرده است
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س)شاهین دژ با اشاره به این که مکتب اسلام، زن را محور کانون خانواده می داند، گفت: شاید امروز یک‌سری تشریفات مانند بزرگداشت روز زن و مادر داشته باشیم، ولی به بعد معنوی آنان توجه چندانی نمی‌شود.
۱۳۹۴/۱۱/۲۵ - ۱۷:۳۵
چگونه قدردان مادر باشیم
حوزه / امام سجاد عليه السلام فرمودند: حق مادرت اين است كه بدانى او تو را چنان در رحم خويش نگهداشته و پرورش داده كه كس ديگرى را بدان گونه برنگيرد .
۱۳۹۴/۸/۱۶ - ۰۸:۵۲