*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۸ شعبان ۱۴۴۰ \ Tuesday, April 23, 2019
یادداشت رسیده:
شکل بیان این مضامین دینی در "برسر دوراهی" تکراری است
حوزه/ در ظاهر «بر سر دوراهی» پیامی ارزشمند و دینی دارد. آموزه‌هایی چون احترام به والدین، امانتداری، روزی حلال و حرام و... از جمله مفاهیمی است که در «بر سر دوراهی» مورد توجه قرار گرفته، اما همانگونه که پیشتر گفته شد، شکل بیان این مضامین بارها تکرار شده است.
۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۰۴:۰۰
مجید مظفری:
تجربه بازی در فیلم های دفاع مقدسی بسیار ارزشمند است
حوزه/ بازیگر سینما و تلویزیون گفت: من در چند فیلم دفاع مقدسی حضور یافته‌ام و از این بابت نیز بسیار خوشحالم، چون حس می‌کنم این تجربه را نمی‌توان با هیچ کار دیگری قیاس کرد.
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۰۴:۰۰
کارگردان سینما و تلویزیون:
سینمای دینی تخصص بسیاری بالایی را طلب می‌کند
حوزه/ منوچهر مصیری گفت: برای موفقیت در حوزه نگارش فیلم‌نامه و کارگردانی آثار دینی در تلویزیون باید از تخصص لازم در این حوزه بهره‌مند بود، چون معتقدم این ژانر همانند دیگر گونه‌های نیست که صرفا برای تجربه‌اندوزی به آن ورود کرد.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۰۴:۰۰
ابوالفضل جلیلی:
دلبستگی من به موضوعات اسلامی در کارهایم مستتر است
حوزه/ کارگردان سینما و تلویزیون گفت: در فیلم جدیدم همانند دیگر آثارم باز موضوعی اجتماعی را مد نظر قرار داده‌ام، اما این بار هم نگاه در کار بر باورهایم استوار است، چون دلبستگی من به موضوعات اسلامی به نوعی در کارهایم مستتر است.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۰۴:۰۰
فریدون نجفی:
فیلمسازی در حوزه قرآن نیازمند تخصص و دانش کافیست
حوزه/ فیلمساز مستند گفت: برای ساخت فیلم به ویژه مستند در حوزه موضوعاتی قرآنی نباید ساده انگاری صورت گیرد، چون برخی مواقع شاهدیم که فیلمسازی قرآنی تنها به تصویرگری جلسات قرائت قرآن خلاصه می‌شود.
۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۹:۰۰
تهیه‌کننده سینما و تلویزیون:
سینمای فرهنگی با حمایت دولت زنده می‌ماند
حوزه/ ناصر شفق گفت: سینمای متفکر بعد از انقلاب در کنار بدنه سینما توانست رشد کند، چون تا سینمایی بدنه فعال نباشد، فضا برای کار کردن سینمای اندیشمند فراهم نخواهد شد.
۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۰۶:۴۵
کریم اکبری مبارکه:
برای مخاطبین فیلم‌های دینی باید فکری کرد
حوزه/ بازیگر سینما و تئاتر گفت: سال‌هاست ما تئاتر دینی را محدود در کارهایی کرده‌ایم که به شکلی مستقیم به موضوعات دینی توجه دارند، همین رویکرد متداوم هم سبب شد در گذر زمان این دست فیلم‌ها نتوانند توجه مخاطبین را به خود جلب کنند.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۰۱:۰۰
امیر کریمی:
در خواندن اشعار مذهبی حتماً باید از شعار پرهیز کرد
حوزه/ خواننده کشورمان گفت: هر ساله آهنگ‌های مناسبتی بسیاری خوانده می‌شود، اما هیچ یک از ان کارها نمی‌تواند کیفیت لازم را دارا باشد، زیرا به روی آن قبیل آثار به هیچ وجه کار تحقیقی صورت نگرفته است
۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۰۶:۲۰
بازیگر سینما و تلویزیون: کار کردن برای شهدا لذت وصف ناپذیری دارد
حوزه/ نجفیان گفت: همیشه باید در حوزه دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدا آثار هنری از قبیل فیلم، سریال و موسیقی و سرود تولید کرد، چون جوانان ما باید با زبان‌های متعدد که موسیقی یکی از آنهاست با مفاخر خود آشنا شوند.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۴:۰۲
جهانبخش سلطانی:
متاسفانه فضای حاکم بر سینما را چندان خوشایند نمی‌بینیم
حوزه/ بازیگر سینما و تلویزیون گفت: فیلم‌هایی که در سینماها به نمایش در می‌آید، کمتر هم‌جهت با فرهنگ و ارزش‌های دینی و ملی ما است، لذا فضای حاکم بر سینما را چندان خوشایند نمی‌بینیم.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۰۴:۱۰