*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۱۰ شعبان ۱۴۳۹ \ Friday, April 27, 2018
کمک به نیازمندان یک وظیفه جهادی است
حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه قزوین گفت: کمک به نیازمندان یک وظیفه جهادی است و آگاه سازی مردم نسبت به این امر هم در این برهه از زمان به این رسالت اضافه شده است.
۱۳۹۷/۱/۳ - ۱۷:۰۰
آیت‌الله جنتی در اختتامیه اجلاس خبرگان:
نباید عده ای با پول های مردم فقیر، آلاف و الوف کنند/ هیچ عالمی نسبت به حجاب تشکیک نمی‌کند
حوزه/ رئیس مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: خبرگان از مسئولین نظام توقع دارند که در مورد فرهنگ، معیشت، اقتصاد و تولید اهمیت قائل شوند، چون هیچ انسانی راضی نیست که عده ای گرسنه باشند و عده ای با پول های مردم فقیر، آلاف و الوف برای خود جمع کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۸:۴۴
معاون اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین:
روحانیت ثمرات دستگیری از نیازمندان را در جامعه تبیین کند
حوزه/ معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: روحانیت ثمرات دستگیری از نیازمندان را در جامعه بیان کند.
۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۱۷:۱۴
تاکید حضرت آیت الله علوی گرگانی بر رسیدگی به حال محرومان جامعه
حوزه/ هر ثروتمندی وظیفه دارد که سهمی برای کودکان و مستضعفان قرار دهد و دستورات قرآن و اهل بیت(ع) بر این امر مهم تاکید دارد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۴:۴۱
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:خون شهدا در عراق و سوریه به ثمر نشست
حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با تبریک پیروزی های درخشان رزمندگان مقاومت در سوریه و عراق، گفت: خون شهدای مدافع حرم در سوریه و عراق به ثمر نشست.
۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۶:۱۶
اردوهای جهادی؛ فرصتی برای آشنایی با دردهای جامعه
حوزه/ روحانی شاعر یزدی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری پیرامون اردوهای جهادی، گفت: ایشان این اردوها را فرصتی برای آشنایی با دردهای جامعه می‌دانند و جوانان با حضور در این اردوها و نشست و همراهی با محرومین جامعه، دغدغه حل معضلات این محرومین را پیدا می‌کنند.
۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۰:۴۲
حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی:
فعالیت های جهادی روحانیون توسعه یابد
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی با تاکید بر ضرورت توسعه فعالیت های جهادی حوزویان، گفت: حفظ کرامت و عزت محرومان باید سرلوحه کار طلاب و روحانیون جهادگر باشد.
۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۰:۴۴
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
عمر با برکت مرحوم شالی صرف تبلیغ دین اسلام سپری شد
حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: مرحوم حجت الاسلام شالی تمام وقت در خدمت نظام اسلامی بود و بدون تردید، تربیت شدگان او ادامه دهنده راهش خواهند بود.
۱۳۹۶/۴/۲۴ - ۱۵:۰۰
مدیر حوزه علمیه قزوین:
حرکت انقلابی جامعه باید از جوانان شروع شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: اگر مسئولین و والدین توجه ویژه ای به تربیت دینی و انقلابی جوانان داشته باشند، می توان گفت حرکت انقلابی و اصلاحی نظام اسلامی باشتاب و کیفیت بهتری به راه خود ادامه خواهد داد.
۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۱۲:۱۵
امام جمعه قم تأکید کرد:
لزوم استخراج روایی روش اهل بیت(ع) در نحوه کمک رسانی به محرومان
حوزه/ ضرورت دارد منشوری از روش اهل بیت(ع) در نحوه نگاهشان به آسیب دیدگان و نحوه کمک رسانی به محرومان از روایات استخراج و نصب العین مجامع خیریه شود.
۱۳۹۶/۳/۱۳ - ۱۴:۳۵