*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ \ ۵ شوال ۱۴۳۹ \ Wednesday, June 20, 2018
کمک به نیازمندان یک وظیفه جهادی است
حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه قزوین گفت: کمک به نیازمندان یک وظیفه جهادی است و آگاه سازی مردم نسبت به این امر هم در این برهه از زمان به این رسالت اضافه شده است.
۱۳۹۷/۱/۳ - ۱۷:۰۰
آیت‌الله جنتی در اختتامیه اجلاس خبرگان:
نباید عده ای با پول های مردم فقیر، آلاف و الوف کنند/ هیچ عالمی نسبت به حجاب تشکیک نمی‌کند
حوزه/ رئیس مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: خبرگان از مسئولین نظام توقع دارند که در مورد فرهنگ، معیشت، اقتصاد و تولید اهمیت قائل شوند، چون هیچ انسانی راضی نیست که عده ای گرسنه باشند و عده ای با پول های مردم فقیر، آلاف و الوف برای خود جمع کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۸:۴۴
معاون اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین:
روحانیت ثمرات دستگیری از نیازمندان را در جامعه تبیین کند
حوزه/ معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: روحانیت ثمرات دستگیری از نیازمندان را در جامعه بیان کند.
۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۱۷:۱۴
تاکید حضرت آیت الله علوی گرگانی بر رسیدگی به حال محرومان جامعه
حوزه/ هر ثروتمندی وظیفه دارد که سهمی برای کودکان و مستضعفان قرار دهد و دستورات قرآن و اهل بیت(ع) بر این امر مهم تاکید دارد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۴:۴۱
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:خون شهدا در عراق و سوریه به ثمر نشست
حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با تبریک پیروزی های درخشان رزمندگان مقاومت در سوریه و عراق، گفت: خون شهدای مدافع حرم در سوریه و عراق به ثمر نشست.
۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۶:۱۶
اردوهای جهادی؛ فرصتی برای آشنایی با دردهای جامعه
حوزه/ روحانی شاعر یزدی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری پیرامون اردوهای جهادی، گفت: ایشان این اردوها را فرصتی برای آشنایی با دردهای جامعه می‌دانند و جوانان با حضور در این اردوها و نشست و همراهی با محرومین جامعه، دغدغه حل معضلات این محرومین را پیدا می‌کنند.
۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۰:۴۲
حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی:
فعالیت های جهادی روحانیون توسعه یابد
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی با تاکید بر ضرورت توسعه فعالیت های جهادی حوزویان، گفت: حفظ کرامت و عزت محرومان باید سرلوحه کار طلاب و روحانیون جهادگر باشد.
۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۰:۴۴
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
عمر با برکت مرحوم شالی صرف تبلیغ دین اسلام سپری شد
حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: مرحوم حجت الاسلام شالی تمام وقت در خدمت نظام اسلامی بود و بدون تردید، تربیت شدگان او ادامه دهنده راهش خواهند بود.
۱۳۹۶/۴/۲۴ - ۱۵:۰۰
مدیر حوزه علمیه قزوین:
حرکت انقلابی جامعه باید از جوانان شروع شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: اگر مسئولین و والدین توجه ویژه ای به تربیت دینی و انقلابی جوانان داشته باشند، می توان گفت حرکت انقلابی و اصلاحی نظام اسلامی باشتاب و کیفیت بهتری به راه خود ادامه خواهد داد.
۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۱۲:۱۵
امام جمعه قم تأکید کرد:
لزوم استخراج روایی روش اهل بیت(ع) در نحوه کمک رسانی به محرومان
حوزه/ ضرورت دارد منشوری از روش اهل بیت(ع) در نحوه نگاهشان به آسیب دیدگان و نحوه کمک رسانی به محرومان از روایات استخراج و نصب العین مجامع خیریه شود.
۱۳۹۶/۳/۱۳ - ۱۴:۳۵