*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۶ رجب ۱۴۴۰ \ Saturday, March 23, 2019
مدیر بنیاد امامت تهران مطرح کرد:
نقش ابزار های نوین در تبیین امامت و ولایت
حوزه/ حجت الاسلام نوری با اشاره به نقش ابزارهای نوین تبلیغی در تبیین مسئله امامت و ولایت، گفت: با توجه به توسعه ابزارهای نوین ارتباطی در عرصه های مختلف اجتماعی، ضرورت دارد در حوزه دینی نیز از روش های نوین تبلیغی بهره برد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۳
آیت الله العظمی شبیری زنجانی:
طلاب قبل از ورود به رشته های تخصصی، به مبانی اجتهاد مسلط شوند
حوزه / حضرت آیت الله شبیری زنجانی، تخصص در اصول و فقه را برای ورود به بسیاری از پژوهشهای دینی ضروری دانستند و گفتند: طلبه قبل از آنکه وارد هر رشته‌ای در علوم اسلامی بشود مناسب است اصول و فقه را خوب خوانده باشد و به مبانی اجتهاد مسلط شود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۲۱:۰۷
همایش بزرگداشت مقام حضرت جعفر طیار (ع) برگزار شد
حوزه/ همایش بزرگداشت مقام حضرت جعفر طیار علیه السلام و رو نمایی از کتاب « جعفر طیار مردی که اگر می بود ..» در قم برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۵:۳۵
با پیام آیت‎الله العظمی صافی گلپایگانی؛
ترجمه تازه از کتاب گرانسنگ الغدیر رونمایی شد
حوزه/ مراسم رونمایی از کتاب ترجمه ای تازه از کتاب گرانسنگ الغدیر با حضور پژوهشگران و علمای حوزه و اساتید دانشگاه در قم برگزار شد.
۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۱۴:۳۷
استاد حوزه مطرح کرد :
جایگاه حضرت زهرا سلام الله علیها در منابع دینی
حوزه/ موسس بنیاد فرهنگی امامت: متعصبین اهل سنت احترام خاصی برای حضرت زهرا(س) قائل هستند و بیان کردند که هر کسی که به حضرت زهرا(س) بی ادبی کند، کافر است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۰:۰۷
سلسله نشست های فاطمی دربنیاد امامت برگزار شد
حوزه/ آخرین نشست از سلسله نشست های فاطمی با موضوع سوژه های سخن تبلیغی برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۰۹:۵۸
کارشناس سازمان بورس:
اوراق بهادار مورد تائید اسلام است/ بازارهای اسلامی مورد توجه کشورهای مختلف است
حوزه/کریمی با بیان اینکه یکی از ابزارها در بازار اسلامی، اوراق بهاداراست گفت: این اوراق ارزش مالی یکسان و قابل معامله در بازارهای مالی هستند که بر پایه یکی ازقراردادی مورد تایید اسلام است که براساس همین قرار داد هم طراحی می شوند و دارندگان اوراق به صورت مشاع مالک یک قسمت از دارایی آن می باشند.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۵:۵۸