*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ \ ۱۰ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Monday, December 17, 2018
عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع):
مواجهه هوشمندانه با فضای مجازی، راه مصون ماندن از آسیب های آن است
حوزه/ عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) تصریح کرد: راه مصون ماندن از آسیب ها و آفت های فضای مجازی این است که ما مواجهه ای هوشمندانه و حساب شده با آن داشته باشیم.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۰۱:۰۰
عضو انجمن مطالعات اجتماعی حوزه:
مقابله با گسترش بدحجابی ، دغدغه همه متدینین جامعه را می طلبد
حوزه/ عضو انجمن مطالعات اجتماعی حوزه علمیه قم تصریح کرد: بی شک مقابله با گسترش بدحجابی ، نیازمند دغدغه مندی و هوشیاری بیش از پیش همه متدینین جامعه است.
۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۲۱:۵۸
عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع):
مقابله با بدحجابی، لازمه حفظ فضای معنوی شهر قم است
حوزه/ عضو انجمن مطالعات اجتماعی حوزه علمیه قم گفت: مقابله با بدحجابی، لازمه حفظ فضای معنوی شهر قم است .
۱۳۹۶/۶/۴ - ۱۰:۳۵
عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم (ع):
تامین بهداشت روانی و اجتماعی از برکات فرهنگ حجاب و عفاف است
حوزه/ عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم (ع) تصریح کرد: تامین بهداشت روانی و اجتماعی فرد و جامعه از جمله برکات مهم تقویت فرهنگ حجاب و عفاف است.
۱۳۹۶/۴/۲۰ - ۱۶:۴۴
عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع):
تحریک افراد در ایام انتخابات، خیانت به کشور است
حوزه/ عضو انجمن مطالعات اجتماعی حوزه گفت: در شرایط حساس فعلی، کسانی که بخواهند اختلاف ایجاد کنند، خواسته یا ناخواسته امنیت ملی را نشانه رفته اند و باید بدانند که این کارها خیانت به کشور محسوب می شود.
۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۳:۵۱
استاد و جامعه شناس حوزوی:
رسانه های مدرن به کانون محبت آمیز خانواده ضربه می زنند
حوزه/ عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) و جامعه شناس حوزوی با اشاره به آسیب هایی که رسانه های مدرن به ویژه شبکه های اجتماعی در کاهش و تضعیف روابط خانوادگی به همراه دارد، خواستار هوشیاری افراد و خانواده ها در استفاده بیش از حد از این رسانه های مدرن شد.
۱۳۹۵/۱/۲ - ۱۱:۰۰
عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم (ع):
نسبت به شیوع بدحجابی نباید بی تفاوت باشیم
حوزه/ عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم (ع) تصریح کرد: به هیچ وجه نباید نسبت به شیوع بدحجابی در سطح جامعه بی تفاوت و خنثی باشیم.
۱۳۹۴/۴/۲۱ - ۱۰:۳۶
در گفت و گو با محقق حوزوی بررسی شد؛
اذعان علمای اهل سنت بر افضلیت امیر المومنین(ع)
حوزه/ ابن ابی الحدید معتزلی می نویسد درعظمت جهاد علی(ع) در راه خدا همین کافی است که بدانیم از آسمان ندای غیبی آمد: (لا سیف الاذوالفقار ولا فتی الاعلی) و حتی این ندا را مسلمین نشان حقانیت خویش در جنگ می دانستند...نه بعد از طوفان نوح(ع) و نه قبل از آن تا آنجا که ما می دانیم در میان قبایل و فرَق تُرک، فارس، عرب، روم و غیره احدی در شجاعت وجرات به پای این مرد(علی بن ابیطالب) نرسیده است.
۱۳۹۴/۴/۱۶ - ۱۲:۵۹