*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۷ رجب ۱۴۴۰ \ Sunday, March 24, 2019
عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع):
مواجهه هوشمندانه با فضای مجازی، راه مصون ماندن از آسیب های آن است
حوزه/ عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) تصریح کرد: راه مصون ماندن از آسیب ها و آفت های فضای مجازی این است که ما مواجهه ای هوشمندانه و حساب شده با آن داشته باشیم.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۰۱:۰۰
عضو انجمن مطالعات اجتماعی حوزه:
مقابله با گسترش بدحجابی ، دغدغه همه متدینین جامعه را می طلبد
حوزه/ عضو انجمن مطالعات اجتماعی حوزه علمیه قم تصریح کرد: بی شک مقابله با گسترش بدحجابی ، نیازمند دغدغه مندی و هوشیاری بیش از پیش همه متدینین جامعه است.
۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۲۱:۵۸
عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع):
مقابله با بدحجابی، لازمه حفظ فضای معنوی شهر قم است
حوزه/ عضو انجمن مطالعات اجتماعی حوزه علمیه قم گفت: مقابله با بدحجابی، لازمه حفظ فضای معنوی شهر قم است .
۱۳۹۶/۶/۴ - ۱۰:۳۵
عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم (ع):
تامین بهداشت روانی و اجتماعی از برکات فرهنگ حجاب و عفاف است
حوزه/ عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم (ع) تصریح کرد: تامین بهداشت روانی و اجتماعی فرد و جامعه از جمله برکات مهم تقویت فرهنگ حجاب و عفاف است.
۱۳۹۶/۴/۲۰ - ۱۶:۴۴
عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع):
تحریک افراد در ایام انتخابات، خیانت به کشور است
حوزه/ عضو انجمن مطالعات اجتماعی حوزه گفت: در شرایط حساس فعلی، کسانی که بخواهند اختلاف ایجاد کنند، خواسته یا ناخواسته امنیت ملی را نشانه رفته اند و باید بدانند که این کارها خیانت به کشور محسوب می شود.
۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۳:۵۱
استاد و جامعه شناس حوزوی:
رسانه های مدرن به کانون محبت آمیز خانواده ضربه می زنند
حوزه/ عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) و جامعه شناس حوزوی با اشاره به آسیب هایی که رسانه های مدرن به ویژه شبکه های اجتماعی در کاهش و تضعیف روابط خانوادگی به همراه دارد، خواستار هوشیاری افراد و خانواده ها در استفاده بیش از حد از این رسانه های مدرن شد.
۱۳۹۵/۱/۲ - ۱۱:۰۰
عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم (ع):
نسبت به شیوع بدحجابی نباید بی تفاوت باشیم
حوزه/ عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم (ع) تصریح کرد: به هیچ وجه نباید نسبت به شیوع بدحجابی در سطح جامعه بی تفاوت و خنثی باشیم.
۱۳۹۴/۴/۲۱ - ۱۰:۳۶
در گفت و گو با محقق حوزوی بررسی شد؛
اذعان علمای اهل سنت بر افضلیت امیر المومنین(ع)
حوزه/ ابن ابی الحدید معتزلی می نویسد درعظمت جهاد علی(ع) در راه خدا همین کافی است که بدانیم از آسمان ندای غیبی آمد: (لا سیف الاذوالفقار ولا فتی الاعلی) و حتی این ندا را مسلمین نشان حقانیت خویش در جنگ می دانستند...نه بعد از طوفان نوح(ع) و نه قبل از آن تا آنجا که ما می دانیم در میان قبایل و فرَق تُرک، فارس، عرب، روم و غیره احدی در شجاعت وجرات به پای این مرد(علی بن ابیطالب) نرسیده است.
۱۳۹۴/۴/۱۶ - ۱۲:۵۹