*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۶ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Thursday, February 21, 2019
مدیر حوزه علمیه قزوین: حضرت مسیح(ع) جایگاه بالایی نزد مسلمانان دارد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: ما مسلمانان عقیده داریم که حضرت عیسی(ع) یکی از پیامبران باعظمت و عالی‌مقام است و در نزد پیروان دین اسلام از احترام خاصی برخوردار است.
۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۳:۵۵
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر:
ملت ایران مبارزه با مستکبرین را از امام حسین(ع) آموخته است
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر با بیان اینکه ملت ایران مبارزه با مستکبرین را از امام حسین(ع) آموخته است، تصریح کرد: ملت ایران از اول انقلاب تاکنون بر این معرفت استوار بوده و تلاش کرده که با استکبار مبارزه و مقابله کند.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۴:۱۳
مدیر حوزه علمیه استان قزوین تبیین کرد:
دستاوردهای فردی و اجتماعی روزه داری
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: روزه یکی از مهم ترین عبادت های مسلمانان و مؤمنان است که به عنوان یکی از مؤثرترین عوامل برای پرورش روح تقوا در تمام زمینه ها و همه ابعاد به مؤمنان معرفی شده است.
۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۱۶:۲۸
آیت الله فقیهی:
مستکبرین هیچگاه قلوبشان خاشع نخواهد شد
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: افرادی که می گویند فعلا بگذارید خوش باشیم و روحیه ای استکباری دارند هیچگاه قلوبشان خاشع نخواهد شد.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۶:۵۴
بيانیه آیت الله العظمی بشیر نجفی در مورد انتقال سفارت آمریکا به قدس
حوزه/ دفتر آیت الله شیخ حسین بشیر نجفی از مراجع نجف در مورد انتقال سفارت آمریکا به قدس بیانیه ای صادر کرد و آن را زیر پا گذاشتن قوانین بین المللی و روی گرداندن از راه عدالت و انصاف دانستند.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۰۸:۴۶
آیت الله العظمی مکارم:
اظهار نظر غربی ها در مورد برنامه موشکی ایران وقاحت و زورگویی محض است/ به دنیا و مستکبرین عالم خوشبین نباشیم
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم با اظهار تاسف از صحبت های برخی کشورهای زورگوعلیه برنامه موشکی ایران گفتند: آمریکا می گوید چرا ایران باید موشک داشته باشد و باید پای میز مذاکره بیاید برای موشک هایی که دارد، آیا این وقاحت و زورگویی نیست؟ چرا دنیای امروز کم کم به این مسائل عادت می کند و کسی قبح این مسائل و زورگویی های ابرقدرت ها را بازگو نمی کند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۰:۳۵
در نشست طلاب مرکز تخصصی کلام حوزه قزوین مطرح شد؛
تحقق آرمان‌های انقلاب با عمل به فرمان «آتش به اختیار»
حوزه/ «آتش به اختیار» یعنی اینکه با رعایت موازین و آرمان‌های انقلاب اسلامی کار فرهنگی صورت گیرد و کارهای بی محتوا و بی‌هدف از اولویت برنامه‌های جوانان حذف شود.
۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۱۵:۲۱
کارشناس حوزوی در نشست بصیرتی طلاب:
بسیجی باید جریان ساز و مطالبه گر باشد/ آمریکا و عربستان ذلیل تر شدند
حوزه/ حجت الاسلام تقی خانی گفت: بسیجی باید تابلوی زنده یک انسان کامل باشد و ما نباید کارهایی را انجام دهیم که باعث شود انگ حزبی و جناحی بودن به بسیج زده شود، چرا که بسیجی باید جریان ساز و مطالبه گر باشد .
۱۳۹۶/۹/۲ - ۱۹:۰۱
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین:
خانواده‌ها از ظرفیت تربیتی عاشورا استفاده کنند
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین گفت: خانواده‌های مسلمان امروز باید از ظرفیت عاشورا و کربلا برای تربیت فرزندان خود استفاده کنند، چرا که حادثه کربلا و عاشورای حسینی از اثر گذار‌ترین حوادث تاریخ می‌باشد که جامعه اسلامی و جهان بشریت از برکات آن بهره‌های فراوانی برده است.
۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۱۲:۰۵
رئیس بنیاد فقهی مدیریت اسلامی:
مردم به کسی رای دهند که از موضع اقتدار با مستکبرین سخن بگوید
حوزه/مردم به کسی رأی دهند که هدف او اعتلاء و اقتدار نظام و کشور باشد و از موضع اقتدار و قدرت با مستکبرین سخن گوید و از حق ملت و کشور در مقابل دشمنان دفاع کند.
۱۳۹۶/۲/۶ - ۰۹:۵۱