*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ \ Sunday, May 26, 2019
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین:
آثار شهید مطهری در جنگ نرم امروز هم برگ بَرنده اند
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: استاد مطهری یکی از بزرگ‌ترین پرچم داران مبارزه با رژیم طاغوت بود و آثار ایشان امروز نیز در جنگ نرم، کار ما را بسیار آسان کرده و در مبارزه با این جنگ، راهگشا و تأثیرگذار است.
۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۳:۲۰
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
احسان و نیکوکاری نماد مسلمانی است
حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: برخی افراد به ظاهر دین را حفظ کرده، ولی در باطن دین را تکذیب می کنند و اعتقادی به مبانی اسلام ندارند، این افراد در هنگام عبور از کنار نیازمندان بی تفاوت گذشته و نسبت به آنها ترحمی انجام نمی دهند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۶:۴۷
مدیر حوزه علمیه قزوین:
کاشت درخت فرهنگ سازی شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین با حضور در یکی از بوستان های استان نهالی را غرس کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۲۲:۵۵
مدیر کل دادگستری استان قزوین:
حضور ملت ایران در ۲۲ بهمن پاسخ قاطع به یاوه گویان است
حوزه/ مدیر کل دادگستری استان قزوین گفت:حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و یاوه گویان خواهد بود و امسال هم این مر اسم باشکوه تر از سال های گذشته در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۷:۲۹
مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی قزوین:
درس آشنایی با انقلاب و دستاوردهای آن در مدارس و دانشگاه ها تدریس شود
حوزه/ حجت الاسلام تقی خانی، گنجاندن دروس آشنایی با انقلاب و دستاوردهای عظیم آن در برنامه های درسی دانش آموزان و دانشجویان را ضروری دانست و گفت: امروز دشمنان در تلاش هستند که بین نسل جوان، نظام و رهبری فاصله بیاندازند، لذا رسالت روحانیت برای مقابله با دشمن بسیار خطیر و حساس است .
۱۳۹۷/۹/۶ - ۱۲:۳۲
مدیر حوزه علمیه استان قزوین:
تهدیدات آمریکا توخالی است/ قدردانی از میهمان نوازی مردم عراق
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: در روز ۱۳ آبان باید همه طلاب، اساتید و روحانیون در تجمع ضد استکباری حضور یابند تا به دشمنان نشان دهیم که تهدیدات آمریکا توخالی بوده و این ملت در برابر همه تهدیدات و تحریم ها به خوبی ایستادگی خواهد کرد.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۲:۱۹
استاد حوزه علمیه قزوین:
هیئت‌های عزاداری شور و شعور حسینی را سرلوحه قرار دهند
حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: هیئت‌های زنجیر‌زنی و سینه‌زنی شور و شعور را باید سرلوحه قرار دهند؛ چرا که تفاخر و استفاده از ابزارهای نوحه‌خوانی که این ماه را تحت الشعاع قرار می‌دهد، معنایی ندارد.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۱:۳۵
مدیر حوزه علمیه قزوین:
حادثه ۱۷ شهریور تأثیر عمیقی بر نهضت مردم ایران گذاشت
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: حادثه ۱۷ شهریور تأثیر عمیقی بر نهضت مردم ایران گذاشت، چرا که این شهد ای والامقام به دنیا نشان دادند در برابر ظالمین ومستکبران ایستاده اند.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۵:۲۸
استاد حوزه علمیه قزوین خواستار شد؛
افزایش مدت دوره میثاق طلبگی
حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: دوره میثاق طلبگی حوزه یک دوره دوماهه باشد تا بتوانیم بیش از پیش طلبه را با فضای حوزه و رسم طلبگی آشنا کنیم.
۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۰۲:۱۵
عضو شورای حوزه علمیه قزوین:
«نفوذ» راهبرد اصلی دشمن در مواجهه با ایران است
عضو شورای حوزه علمیه قزوین گفت: مسئله نفوذ یکی از راهبردهای اساسی دشمنان در قبال جمهوری اسلامی ایران است و این مسئله به مراتب خطرناک تر از جاسوسی است.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۳:۱۶