*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۲ شوال ۱۴۴۰ \ Sunday, June 16, 2019
برنامه شورای مسلمانان بریتانیا برای بیماران مبتلا به «اوتیسم»
حوزه/ گردهمایی ویژه بیماران مبتلا به اوتیسم که فردا توسط شورای مسلمانان بریتانیا با همکاری جامعه ملی اوتیستیک در مسجد پارک فینزبری برگزار می شود.
۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۵:۵۳
پوگبا فوتبالیست مسلمان منچستر یونایتد: اسلام مرا به انسان بهتری تبدیل کرد
حوزه/ پائول پوگبا فوتبالیست مسلمان فرانسوی تبار تیم منچستر یونایتد انگلستان در مصاحبه با خبرنگاران ضمن تعریف از ارزش های اسلام گفته که اسلام سبب شده او به انسان بهتری تبدیل گردد.
۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۰۹:۵۷
یک گروه داوطلب از مسجد کولچستر انگلستان پشتیبانی کردند
حوزه/ جمعی از شهروندان داوطلب در شهر کولچستر بریتانیا، گروه مردمی با نام «دوستان مسجد کولچستر» تشکیل داده و شب های ماه رمضان به نگهبانی از مسجد و ابراز همبستگی با مسلمانان مشغول شدند.
۱۳۹۸/۳/۲۱ - ۱۶:۱۵
تصاویر دوربین های مداربسته از چهره سارق مسجد بیرمنگام منتشر شد
حوزه/ بانیان مسجد سوئیندون در بیرمنگام ضمن انتشار تصاویر سارق صندوق صدقات مسجد در ایام ماه مبارک رمضان، خواستار اقدام پلیس در این رابطه شدند.
۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۸:۴۰
خشونت بی اندازه پلیس لندن علیه یک معلم روزه دار
حوزه/ رسانه های جمعی در انگلستان خبر از خشونت افسران پلیس لندن علیه یک معلم مسلمان روزه دار دادند. این جوان مسلمان هنگام دستگیری مورد خشونت و ضرب و شتم ۴ افسر پلیس قرار گرفت.
۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۰۳:۰۵
پروژه ساخت مسجد جدید نورویچ انگلستان آغاز شد
حوزه/ درحالی که چالش هایی از جمله روبرویی با خرابکاران اسلام هراس از مشکلات پیش رو می باشد، ساخت مسجد یک میلیون دلاری در شهر نورویچ بریتانیا آغاز می شود.
۱۳۹۸/۳/۱۸ - ۱۰:۱۷
در اقدامی میان ادیانی؛
خیریه کریسمس در بریتانیا هدایای عیدفطر برای کودکان مسلمان فرستاد
حوزه/ یک خیریه انگلیسی با نام «سکرت سنتا» با الهام از کمک های سخاوتمندانه مسلمانان، به فرستادن ۷۵۰ کیسه اسباب بازی و هدایای مختلف برای کودکان مسلمان بیمار بستری در بیمارستان ها اقدام کرد.
۱۳۹۸/۳/۱۶ - ۱۷:۴۵
نماز صبح مسلمانان جان صدها نفر را در آتش سوزی لندن نجات داد
حوزه/ جمعی از مسلمانان که برای نماز صبح در مسجد شرق لندن حاضر بودند با مشاهده آتش سوزی در یک ساختمان به سرعت به داخل آن شتافته و ساکنین را از خواب بیدار کرده و نجات دادند.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۲:۱۳
مسجدی در انگلستان استفاده از ظروف پلاستیکی را ممنوع اعلام کرد
حوزه/ یکی از بزرگترین مساجد در شهر کاردیف در ولز انگلستان استفاده از ظروف پلاستیکی را به ویژه در ایام ماه مبارک رمضان ممنوع اعلام کرد تا به این شیوه از محیط زیست حمایت کند.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۱:۳۶
شورای مسلمانان بریتانیا رسما از حزب محافظه کار به خاطر اسلام هراسی شکایت کرد
حوزه/ در شکایت رسمی شورای مسلمانان بریتانیا به دیدبان حقوق بشر انگلستان علیه حزب محافظه کرد، جامعه اسلامی رسما خواستار آغاز تحقیقاتی در این زمینه شد.
۱۳۹۸/۳/۹ - ۰۳:۲۰