*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ \ الأحد ٤ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Sunday, January 21, 2018
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین:
حوزویان سبک زندگی اسلامی را برای مردم تبیین کنند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عابدینی خطاب به طلاب جوان گفت: باید به گونه‌ای در حوزه علمیه تحصیل کنید که بتوانید برای جامعه مفید باشید، ابهامات جامعه را رفع کنید و سبک زندگی درست و اسلامی را به مردم بیاموزید.
۱۳۹۶/۴/۲۵ - ۱۵:۵۴
آیت الله العظمی سبحانی مطرح کردند:
شیوه مطالعه امام راحل( ره) در تابستان
حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی با تأکید بر اینکه طلاب با نوار ملا نمی شوند، گفتند: طلبه ای که قصد ملا شدن دارد، باید در درس حاضر شده و استاد را ببیند؛ مباحثه طلاب و نگاه به کتاب های گوناگون از دیگر نکات مهم می باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۸
نایب رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان:
راه مبارزه با تروریسم بستن منابع مالی است
حوزه/ آیت الله قبلان نایب رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان تاکید کرد: تروریسم یک آفت جهانی است که باید برای مبارزه و ریشه کن کردن آن تلاش بیشتری شود و مکتب ها و منابع مالی آن از میان برداشته شود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۹:۱۱
مدیر حوزه ایلام:
طلاب برای رفع شبهات جامعه تلاش کنند
امروز بسیاری از شبهات در جامعه وجود دارد که تنها روحانیت می تواند به آنها پاسخ بدهد لذا باید طلاب در فرصت تابستانی به شناسایی و پاسخ به این شبهات بپردازند.
۱۳۹۳/۴/۱۸ - ۱۳:۴۳
معاون بین الملل حوزه
تلاش سلطه استکبار در سوریه شکستن مقاومت است
معاون بین الملل حوزه های علمیه گفت:مقاومت سوریه در برابر سلطه استکبار و صهیونیست است که تمام تلاش معارضان و حامیان آنها، شکستن مقاومت و حمایت از این جریان تروریستی در جهان است.
۱۳۹۳/۱/۱۸ - ۲۲:۳۵
حضرت آیت‌الله علوی‌گرگانی
تلاش دشمنان معطوف به سست کردن اعتقادات جوانان شده است
حضرت آیت الله علوی گرگانی با بیان این که شبهات وهابیت پوچ است گفتند: طلاب فاضل باید به شبهات اعتقادی دشمن پاسخ دهند،چرا که تمام تلاش دشمنان معطوف به سست کردن اعتقادات جوانان شده است.
۱۳۹۲/۱۱/۸ - ۱۳:۴۷
حضرت آیت‌الله ملکوتی
اسلام با تلاش علمای بزرگ حفظ شده است
حضرت آیت الله ملکوتی گفتند: اسلام را علمای بزرگ حفظ کرده اند و به ما رساندند و طلاب جوان نیز باید ادامه دهنده راه آنان باشند.
۱۳۹۲/۱۱/۵ - ۱۴:۰۵