*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ \ Sunday, May 26, 2019
تبریک وزیر اطلاعات به حجت الاسلام طائب
حوزه/ وزیر اطلاعات، با صدور پیامی انتصاب مجدد حجت الاسلام و المسلمین طائب به عنوان رییس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
۱۳۹۸/۳/۱ - ۱۸:۲۴
تبریک نماینده ولی فقیه در سپاه به سرداران فدوی و نقدی
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی، در پیام های جداگانه ای انتصاب سردار فدوی به سمت جانشین فرمانده کل سپاه و سردار نقدی به سمت معاون هماهنگ کننده سپاه را تبریک گفت .
۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۴:۵۰
نسل های آینده سپاه هوشمندانه تربیت می شوند
حوزه/ سردار ربیعی، با تاکید بر اهمیت تربیت هوشمندانه نسل‌های آینده سپاه، گفت: انتقال تجربه به نسل جدید، ضامن موفقیت سپاه در ماموریت‌های آینده است.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۶:۳۴
نماینده ولی فقیه در سپاه:
هویّت اصلی سپاه تغییر ناپذیر است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی هویت اصلی سپاه را تغییر ناپذیر دانست و گفت:تحول در سپاه که با انتصاب فرمانده کل سپاه آغاز و با انتصاب جانشین فرمانده کل سپاه تکمیل شد ، سردرگمی دشمنان را به دنبال داشته است.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۶:۰۵
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: موشک های سپاه خواب را از چشم آمریکایی ها ربوده است
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: امروز می‌بینیم سپاه و نیروهای مسلح ما هم عِده، هم عُده و هم عُرضه را دارد، عُده سپاه موشک‌های نقطه زنی هستند که تا چند هزار کیلومتر برد دارند و عُرضه هم دارد چون تا چندمتری پایگاه آمریکایی‌ها موشک خود را تنظیم کرده و خواب را از چشم آنان ربوده است.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۴:۲۰
فرمانده کل سپاه پاسداران:
آمریکا هرگز از توجه و تمرکز ما خارج نمی شود/ به دنبال جنگ نیستیم، اما آماده ایم
حوزه/ سردار سلامی با تاکید بر اینکه آمریکا هرگز از توجه و تمرکز ما خارج نمی شود، گفت: ما آموخته ایم که تهدیدات عامل رشد و قدرتمند شدن ما هستند؛ رشد سپاه نیز گلخانه ای نبوده بلکه با دشمنان بزرگ دست و پنجه نرم کرده است.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۲:۵۱
در پیام های جداگانه ای؛
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح انتصاب سرداران فدوی و نقدی را تبریک گفت
حوزه/ سرلشکر باقری در پیام های جداگانه ای انتصاب سردار فدوی به سمت جانشین فرمانده کل سپاه و سردار نقدی به سمت معاون هماهنگ کننده سپاه را تبریک گفت .
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۷:۵۶
تغییر ساختار در معاونت فرهنگی سپاه/ سردار نجات جایگزین نقدی
حوزه/ با حکم سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران، سردار حسین نجات به عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه منصوب شد.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۵:۵۹
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی:
نیروی انتظامی خدمتگزار مردم است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، نیروی انتظامی را خدمتگزار مردم دانست و گفت: چه در نهادها و چه در جریان کلی جامعه و کشورمان با آرمان ها فاصله داریم، اما این که احساس شود در راه قرار داریم و به مقصد خواهیم رسید، مهم است.
۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۳:۰۷
پاسخ محکم نُجَباء به کاردار امریکا در عراق
حوزه/ آمریکا با طرح مطالب خلاف واقع علیه "حشد الشعبی" و "نجبا"در صدد است علاوه بر تحریک افکار عمومی، ملی‌گرایی این جنبش را زیر سؤال ببرد.
۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۲:۱۱