*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ \ ۸ شوال ۱۴۳۹ \ Saturday, June 23, 2018
به دعوت دانشگاه مذاهب اسلامی؛
هیئتی از رؤسا و استادان برجسته دانشگاه های سوریه به ایران سفر می کنند+ برنامه ها
حوزه/ هیئتی از رؤسا و استادان برجسته دانشگاه های سوریه از یکم تیرماه به دعوت دانشگاه مذاهب اسلامی به ایران سفر می کنند و برنامه ها و دیدارهای مهمی در قم، تهران و مشهد خواهند داشت.
۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۷:۱۴
«فقه مقارن» روانه بازار نشر شد
حوزه/ دهمین شماره مجله علمی ـ پژوهشی «فقه مقارن» دانشگاه مذاهب اسلامی به عنوان نخستین مجله تخصصی در زمینه فقه مقارن چاپ و روانه باز نشر شد.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۶:۲۸
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی:
انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس دهن کجی به مسلمانان بود/ سکوت حکّام اسلامی خیانت است
حوزه / رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی گفت: آنچه امروز در فلسطین درحال انجام است اعمال ضد بشری و ضد موازین بین المللی و یک جنایت آشکار و دهن کجی به مسلمانان است و سکوت مدعیان دروغین حقوق بشر و حکّام کشورهای اسلامی خیانتی بزرگ می باشد.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۱:۳۷
در نشست مسئولان دانشگاه مذاهب و معاون وزیر حج افغانستان مطرح شد:
امروز جهان اسلام قربانی افراط گرایی است/ علمای اسلام به مسئولیت حقیقی و پیامبر گونه خود عمل کنند
حوزه/ استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل پشت سر اجریان ها و گروه های افراطی و تکفیری است و اگر علمای اسلام به مسئولیت حقیقی و پیامبر گونه خود عمل می کردند و جامعه را با مدارا و رحمت و نگاه اخوت آمیز آگاهی می دادند، این مشکلات را نداشتیم.
۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۱۸:۳۷
در دانشگاه تقریب مذاهب اسلامی؛
سمینار بین المللی شاخص های تمدن نوین اسلامی برگزار شد
حوزه/ سمینار بین المللی شاخص های تمدن نوین اسلامی با حضور اندیشمندان ایرانی و اندونزیایی در دانشگاه تقریب مذاهب اسلامی برگزار شد.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۲:۴۸
با حضور شخصیت های علمی اندونزی؛
سمینار «شاخص های تمدن نوین اسلامی» در تهران برگزار می شود
حوزه/ سمینار بین المللی«شاخص های تمدن نوین اسلامی» با حضور شخصیت های برجسته علمی از دانشگاه های اندونزی، یکشنبه ۲۶ فروردین، در دانشگاه مذاهب اسلامی تهران برگزار می شود.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۳:۲۶
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی تبیین کرد:
معنا شناسی اقتصاد تولیدی در شعار سال رهبر معظم انقلاب
بی‌تردید نقش راهبردی ولی فقیه جامعۀ اسلامی در تبیین سیاست‌های کلان اقتصادی، راهکار بنیادین در حمایت از کار و سرمایۀ ایرانی، رفع بیکاری و مقابله با فاصلۀ طبقاتی و تحقق پیشرفت اقتصادی است.
۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۱۶:۲۷
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در سنندج:
علمای اسلام عقلانیت دین مطابق با فطرت بشری را به دنیا ارائه دهند
حجت الاسلام والمسلمین مختاری گفت: در حال حاضر برخی اسلام را با تفسیر غلط به جامعه منتقل می‌کنند و نقشی که عالمان دین دارند، این است که یک تصویری از عقلانیت دین که مطابق به فطرت بشری است را ارائه دهند.
۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۱۲:۵۰
منوچهر متکی در سمینار ««تمدن نوین اسلامی»:
چاپ قرآن در کشورهای غربی ۱۰ برابر شده است/ تمدن اسلامی بهترین ادبیات امروزی برای معرفی اسلام است
حوزه/ متکی با تأکید بر این که تمدن اسلامی می تواند چهره تمدنی و مبتنی بر تمامی شاخصه های پیشرفت را از اسلام ارائه دهد، گفت: تمدن نوین اسلامی خط بطلانی بر اسلام نادرست، غلط و وارونه‌ است که دشمنان تعمداً آن را به دیگران ارائه می دهند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۲
آیت الله فاضل لنکرانی در سمینار «تمدن نوین اسلامی»:
برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی باید با یهودیت و مسیحیت گفتگو کرد/ قرآن راه رسیدن به تورات و انجیل واقعی است
حوزه/ رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع)، اقامه دین، حرکت به سوی جهانی شدن دین و امر به معروف و نهی از منکر را راه های رسیدن به وحدت و تمدن نوین اسلامی عنوان کرد و گفت: تمدن اسلامی نمی تواند مسأله یهود و نصاری را نادیده بگیرد، چون این ها بخش وسیعی از بشر را تشکیل می دهند. و باید با گفتگو و استدلال مسأله را مطرح کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۴