*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Tuesday, July 16, 2019
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی:
غرب به دنبال گمشده های خود در قرآن است/ تقریب، استراتژی راهبردی و جریان ساز است
حوزه/ رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در جمع فرهنگیان کردستان گفت: امروز فرهنگ غرب گمشده‌هایی دارد که به اذعان خودشان آنها را در اسلام و قرآن می‌یابند، چون اسلام به دنیا و آخرت در یک سطح بها می‌دهد.
۱۳۹۶/۲/۹ - ۱۳:۰۸
سرپرست دانشگاه مذاهب اسلامی کردستان:
مشکلات امروز جهان اسلامی نشأت گرفته از جهل و ناآگاهی است
حوزه/ هیئتی متشکل از استادان، دانشجویان و مبلغان اهل سنت و شافعی مذهب کشور تانزالیا میهمان دانشجویان دانشگاه مذاهب اسلامی واحد کردستان بودند.
۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۱۶:۵۰
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی مطرح کرد:
نابودی تولید و اشتغال؛ ارمغان دلال محوری و بانک های ربوی/ اقتصاد نفتی؛ چالش بنیادین در تحقق اقتصاد مقاومتی
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مختاری گفت: غفلت از ایجاد اشتغال و کارآفرینی واقعی به بهای تقویت دلال بازی به گونه ای است که صاحبان فعالیت های غیر ضروری و غیر تولیدی که غالباً خسارات فراوانی بر اقتصاد کشور تحمیل می کنند، از ظرفیت نقدینگی حاصل از اقتصاد نفتی، بیش از واحدهای تولیدی مجاز بهره مند می شوند.
۱۳۹۶/۱/۹ - ۱۴:۳۱
با حضور شخصیت های برجسته شیعه و سنی؛
نکوداشت آیت الله واعظ زاده خراسانی برگزار می شود
حوزه/ نکوداشت مقام علمی آیت الله واعظ زاده خراسانی(ره)، موسس فقید دانشگاه مذاهب اسلامی و از اعضای شورای عالی مجمع تقریب مذاهب، چهار شنبه ۱۸ اسفند ماه، با حضور شخصیت های برجسته شیعه و سنی، در تهران برگزار می شود.
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۹:۵۱
در مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه مذاهب مطرح شد؛
جهان اسلام باید مسیر رسیدن به امت واحده را بپیماید
حوزه/ مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی با حضور علما، اندیشمندان و شخصیت های شیعه و سنی کشور، در سالن شهید ماموستا شیخ الاسلام دانشگاه برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۳:۰۹
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در جمع خبرنگاران:
خلاء های فقهی مهمترین عامل سوء استفاده افراط گرایان است/ ۸ دی؛ آغاز کنفرانس مبارزه با افراط گرایی
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مبلغی با بیان این که ویروس افراطی گری در خلاء و فضاهای خالی و شکاف ها رشد می کند و فاجعه می آفریند، اظهار کرد: امروز خلاء های علوم فقهی مهمترین عامل سوء استفاده افراط گرایان است.
۱۳۹۵/۱۰/۵ - ۱۱:۵۱
با حضور اندیشمندان شیعه و سنی:
نشست تخصصی « فقه و افراط گرایی» برگزار شد
حوزه / در راستای کنفرانس بین المللی «علوم انسانی و دینی؛ مبارزه با افراط گرایی» نشست تخصصی « فقه و افراط گرایی» برگزار شد .
۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۱۸:۰۲
دانشگاه مذاهب اسلامی:
آیت الله واعظ زاده، فقیهی آزاداندیش بود
حوزه/ دانشگاه مذاهب اسلامی در پیامی، درگذشت آیت الله واعظ زاده خراسانی، موسس فقید این دانشگاه و از پیشگامان تقریب مذاهب اسلامی و اولین دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی را تسلیت گفت.
۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۱۶:۴۹
حجت الاسلام و المسلمین مبلغی :
تفاوت های مذاهب و ادیان نباید مجالی برای درگیری باشد
حوزه / اتباع ادیان و مذاهب مختلف باید تفاوت های دینی و مذهبی را زمینه ای برای مسابقه با یکدیگر در انجام امور خیر و نیکوکاری قرار دهند که قرآن از آن به «فاستبقوا الخیرات» یاد کرده است.
۱۳۹۵/۸/۱۸ - ۱۷:۱۹
عضو خبرگان رهبری:
وضعیت جهان اسلام برزخی است
حوزه / حجت الاسلام والمسلمین مبلغی در نشست مشترک با هیئتی از علمای شیعه و سنی عراق، گفت: به جای آن که مشترکات در وضعیت خنثی و برزخی قرار گیرند و در حاشیه و انزوا به سر ببرند باید جهان اسلام از آنها بهره برداری مطلوب کند.
۱۳۹۵/۸/۴ - ۱۳:۰۳