*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۶ رجب ۱۴۴۰ \ Saturday, March 23, 2019
مسئول سازمان بسیج سازندگی خراسان جنوبی خبر داد:
جذب ۲۰۰ میلیون تومان از خیران برای پروژه های محرومیت زدایی
حوزه/ مسئول سازمان بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: گروه های جهادی توانستند ۲۰۰میلیون تومان از منابع خیرین را جذب و وارد استان خراسان جنوبی کنند و برای اجرای پروژه های محرومیت زدایی خدمات لازم را به مردم استان ارائه دهند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۰۰:۱۸
هم‌زمان با تعطیلات نوروزی؛
طلاب خراسان شمالی به اردوی جهادی مناطق زلزله‌زده اعزام می‌شوند
حوزه/ مسئول اداره تبلیغ حوزه علمیه خراسان شمالی از اعزام طلاب و روحانیان استان به اردوی جهادی عملیات عمرانی در مناطق زلزله‌زده استان هم‌زمان با تعطیلات نوروزی خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۷
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
اردوهای جهادی از رویش‌های برجسته انقلاب است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: اردوهای جهادی طلاب و دانشجویان و اشتیاق وافر به حضور و خدمات‌رسانی در مناطق محروم، از رویش‌های برجسته انقلاب است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۷
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی:
طلبه‌ای که به دور از فضای جهادی رشد کند دغدغه مردم را نخواهد داشت
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با تأکید بر مشارکت بیشتر حوزویان در اردوهای جهادی، گفت: طلبه‌ای که در فضایی به دور از اردوها و فعالیت‌های جهادی رشد کند در آینده دغدغه چندانی برای کار مردم نخواهد داشت.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۳:۱۳
آیت الله طه محمدی:
جهاد امروز، جهاد علمی است
حوزه/ عضو خبرگان رهبری گفت: جهاد امروز، جهاد علمی است و عمامه ما کفن و لباس روحانیت هم لباس رزم است، بنابراین باید جهادی وارد عمل شویم و دست روی دست نگذاریم.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۷:۲۲
رئیس سازمان بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی :
فعالیت ۱۵۱ گروه جهادی با عضویت دو هزار و ۱۴۰ جهادگر
حوزه/رئیس سازمان بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه رویکرد حضور گروه های جهادی در استان را به سمتی می بریم که تولید اشتغال صورت گیرد، گفت: ۱۵۱ گروه جهادی با جمعیتی حدود دو هزار و ۱۴۰ جهادگر و متشکل از یک هزار و ۲۷۷ برادر و ۸۶۳ خواهر در ایام نوروز برای حضور در مناطق مختلف استان خراسان جنوبی شرکت خواهند کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۳:۵۰
مدیر مدرسه تخصصی امیرالمومنین(ع) بیرجند:
تبلیغ، یک سلاح برای مقابله با نقشه های شوم دشمنان است
حوزه/مدیر مدرسه تخصصی امیرالمومنین(ع) بیرجند با اشاره به فرمایش امام(ره) که سلاح تبلیغات را برنده تر از سلاح جنگ می دانستند، گفت: تبلیغ، یک سلاح برای مقابله با نقشه های شوم دشمنان است و این اردوهای جهادی نیز یکی از تبلیغ رسانی های موثر در امر آگاه سازی مردم در برابر خبرهای کاذب و دروغین استکبار است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۹:۳۸
مسئول فرهنگی مدرسه تخصصی امیرالمومنین(ع) بیرجند:
در حوزه فقر فرهنگی در مناطق روستایی، باید کار جهادی انجام شود
حوزه/ مسئول فرهنگی مدرسه تخصصی امیرالمومنین(ع) بیرجند هدف اردوهای جهادی را بیدار کردن و ترویج فرهنگ "ما می‎توانیم" در دل محرومیت‎ها دانست و گفت: فقر فرهنگی در مناطق روستایی بیداد می‎کند باید یک کار جهادی در این زمینه انجام شود.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۹
در قالب اردوی جهادی صورت گرفت؛
خدمات اجتماعی روحانیان خراسان شمالی در مناطق محروم
حوزه/ مسئول اداره تبلیغ حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: طلاب و روحانیان خراسان شمالی هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر در قالب اردوی جهادی با حضور در مناطق محروم استان، خدمات مختلفی را به مردم این مناطق ارائه کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۳:۴۹