*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۱ آیان ۱۳۹۶ \ الاثنين ٢ صفر ١٤٣٩ \ Monday, October 23, 2017
آیت الله مصباح یزدی:
نیت نهایی کار سبب ارزشمندی کارهای انسان می‌شود
حوزه/ رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: تمام اعمال و کارهای انسان وسیله‌ای برای رسیدن به یک هدف است و دراین‌بین آن چیزی که به عمل انسان جایگاه و ارج می‌دهد هدف نهایی کار است که آن را به چه نیت و هدفی انجام می‌دهد.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۲۳:۵۷
آیت‌الله مصباح یزدی :
عبودیت و بندگی تنها راه رسیدن به کمالات وجودی است
حوزه/ رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) گفت: انسان صرفاً زمانی می‌تواند به کمالات وجودی ممکن نائل شود که در راه بندگی و اطاعت ثابت‌قدم و استوار باشد.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۰۷:۵۴
دیدار شهردار قم با آیت الله مصباح یزدی
حوزه/ دکتر سقائیان نژاد با آیت الله مصباح یزدی دیدار و گفتگو کرد.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۹:۰۷
پرسش و رویش (۳)
چرا امام حسین علیه السلام خودش را در مخاطره انداخت؟!
حوزه/ حرمت اقدام به انجام کارهای مخاطره آمیز، مطلق نیست، بلکه مقید است و در صورت وجود مصلحت مهمتر، جایز و بلکه واجب می شود. حضرت امام حسین علیه السلام در مقام تزاحم بین اهم (حفظ دین اسلام) و مهمّ (حفظ جان)، دست به انتخابی آگاهانه زدند... .
۱۳۹۶/۷/۸ - ۱۴:۴۰
تصاویر/ جشنواره علمی پژوهشی میرداماد
عکس: مهدی زارعی
۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۵:۲۴
آیت الله مصباح یزدی در جشنواره «میرداماد»:
حوزه برای آینده جامعه بشری برنامه ریزی کند/ رشته های علوم دینی تخصصی شوند
حوزه/ رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) با اشاره به گسترش شبهات و سوالات در موضوعات مختلف، اظهار داشت: یکی از کارهای مهمی که باید در حوزه انجام بگیرد، تخصصی کردن رشته های علوم دینی است تا بتوانیم در عصر ارتباطات توان ورود به موضوعات مختلف را داشته باشیم و الا از پاسخ دهی منطقی به شبهات باز خواهیم ماند.
۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۴:۵۶
با سخنرانی آیت الله مصباح یزدی؛
پنجمین جشنواره علمی پژوهشی «میرداماد» در تهران برگزار شد
حوزه/ پنجمین جشنواره علمی «میرداماد»، به همت معاونت پژوهش مدرسه علمیه امام خیمنی(ره) تهران، با سخنرانی آیت الله مصباح یزدی، در محل این مدرسه برگزار گردید
۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۴:۴۲
با حضور آیت الله مصباح یزدی؛
پنجمین جشنواره «میرداماد» در تهران برگزار می شود
حوزه/ پنجمین جشنواره «میرداماد»، چهارشنبه، ۲۹ شهریور، با حضور آیت الله مصباح یزدی، در مدرسه علمیه امام خمینی(ره) تهران برگزار می شود
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۲۲:۱۵
آیت‌الله مصباح یزدی:
امامزادگان نمونه‌ای از برکات بی کران پیامبر اسلام(ص) هستند/ رهبری به زیارت امامزادگان توجه ویژه‌ای دارند
حوزه/ رئیس موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) با بیان اینکه امامزادگان از ذریه پیامبر اکرم(ص) هستند و معارف اهل بیت(ع) را ترویج می‌کردند گفت: آنها در واقع نمونه‌ای از برکات بی کران حضرت محمد(ص) هستند.
۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۱۲:۵۳