*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ \ ۸ شوال ۱۴۳۹ \ Saturday, June 23, 2018
آيت الله مصباح يزدي درديدار رئيس رسانه ملی:
برای اصلاح ضعف ها با تمام توان تلاش کنید/ بايد زيبايي را يكي از مبناي كارهاي خود قراردهید
حوزه/ آيت الله مصباح يزدي به رئیس رسانه ملی گفت: جا دارد دلسوزاني كه در صدا وسيما تلاش مي كنند نقاط كمبود در اين عرصه را شناسايي كنند و براي تقويت محتوايي كه عرضه مي شود دل بسوزانند.
۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۲:۳۳
آیت الله مصباح یزدی:
امروز آثار تنزل فرهنگی در تمام کشور مشهود و ملموس است
حوزه/ رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: متاسفانه امروز آثار تنزل فرهنگی در اوضاع کنونی در تمام کشور مشهود و ملموس است، در ابتدای انقلاب اسلامی هیچ‌کس تصور این مطلب را نمی‌کرد که برخی مسئولان در دامن انقلاب اسلامی پیشنهاد مذاکره بدون هر گونه پیش‌شرط با آمریکا به‌عنوان دشمن اصلی انقلاب را ارائه دهند.
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۱۵:۱۷
آیت‌الله مصباح یزدی در دیدار رئیس کمیته امداد:
کمیته امداد کار یک دولت را انجام می‌دهد/ نظام جمهوری اسلامی باید به فکر فقرا باشد
حوزه/ رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) گفت: آیا دولت موفق به رسیدگی به نیازمندان می‌شود و اگر هم انجام دهد تازه بعد از چند واسطه به این مأموریت دست می‌یابد اما کمیته امداد از روز نخست با کمترین هزینه به فقرا و نیازمندان کمک می‌کند.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۲:۰۹
آیت الله مصباح یزدی:
دلبستگی به دنیا انسان را از مسیر درست منحرف می کند
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این که دلبستگی به دنیا انسان را از مسیر درست منحرف می کند، اهمیت و ارزش کارهای دنیوی را منوط به نیت ارزش های الهی دانست.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۰:۳۹
آیت الله مصباح یزدی:
زیانکارترین انسان ها در دنیا کسانی هستند که فریفته دنیا و سودمداری شدند
حوزه/ رئیس موسسه ‌آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) سودمداران در دنیا را زیانکارترین افراد دانست.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۰۹:۱۸
آیت الله مصباح یزدی:
امروز بهترین شرایط برای نشر آموزه‌های دینی به وجود آمده است/ وظیفه علما و مبلغان دین سنگین است
حوزه/ رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) هدایت مردم در امور دینی را بالاترین کرامت الهی در حق انسان‌ها برشمرد و بیان داشت: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی، بهترین شرایط برای نشر آموزه‌های دینی در جامعه به وجود آمده است که وظیفه علما و مبلغان دین را سنگین بیشتر نموده است.
۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۰۷:۳۶
آیت الله مصباح یزدی:
غربی ها نگران پیشرفت علمی، هسته ای و فکری ایران هستند/ جامعه اسلامی برای تقویت فکر و اندیشه، به مطهری ها نیازمند است
حوزه/ امروز غربی ها نگران پیشرفت انقلاب اسلامی ایران هستند، ولی خیال شان از سایر دولت های اسلامی راحت است و مانند گاو، شیرشان را می دوشند. اما یک کشور در دنیا است که از او حساب می برند، نگران پیشرفت علمی، هسته ای و فکری ایران هستند و جریان این ۴۰سال بعد انقلاب بیانگر اهمیت این نگرانی است..
۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۱۴:۲۰
آیت الله مصباح یزدی :
روحانیت بهانه ای برای غفلت از امام عصر(عج) ندارد/ رهبر انقلاب نعمتی بزرگ برای ماست؛ شاکر آن باشیم
حوزه/ رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: در هیچ زمانی یک کشور اسلامی این همه مورد هجوم دشمنان نبوده و امروز باطل که تمام قدرت‌های دنیا را شامل می‌شود از هر فرصتی برای لگد پراکنی به ایران اسلامی استفاده می‌کند.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۲:۰۶