*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ \ ۲۲ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 26, 2019
مراسم روز جهانی قدس در زوریخ پایتخت سوئیس برگزار شد
حوزه/ مراسم روز جهانی قدس از ساعت ۱۵ الی ۱۸ بعد از ظهر شنبه اول جولای ۲۰۱۹ در میدان رات هاوس بروگه شهر زوریخ سوئیس برگزار شد.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۰۰:۲۳
نشستی پیرامون انقلاب اسلامی در سوئیس برگزار می‌شود
حوزه/ به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نشستی با همکاری مرکز امام علی (ع) ایالت تیچینو و موسسه تاریخ و فلسفه معاصر سوئیس شنبه ۱۶ مارس ۲۰۱۹ برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۰:۴۸
افراط گرایان اروپا خواستار بایکوت یک شرکت شکلات "حلال" شدند
حوزه/ راست های افراط گرا در اروپا، در شبکه های اجتماعی با ایجاد یک هشتگ خواستار بایکوت شکلات معروف سوئیسی به سبب کسب گواهینامه حلال شدند. کاربران شبکه های اجتماعی این اقدام را به سخره گرفتند.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۳:۳۹
شرکت معروف شکلات سازی سوئیسی «حلال» می شود
حوزه/ شرکت شکلات سازی تابلرون، یکی از معروف ترین برندهای شکلات سازی در سوئیس اعلام کرده که از اوایل امسال محصولات حلال و سازگار با شریعت اسلامی تولید می کند.
۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۱۵:۱۳
جامعه مسلمانان و یهودیان سوئیس خواستار مبارزه علیه نژادپرستی هستند
حوزه/ در اعلامیه مشترکی که توسط نمایندگان جوامع یهودی و مسلمان در سوئیس منتشر شد، آنها خواستار "مبارزه با نژادپرستی" از سوی اعضای جوامع خود به عنوان اعضای یک کل شدند.
۱۳۹۷/۸/۴ - ۱۶:۵۹
روزنامه نگار سوئیسی به اسلام هراسان جایزه می دهد
حوزه/ یک روزنامه نگار اسلام ستیز در سوئیس، جایزه ای برای اهداء به اسلام هراسان با نام «توقف اسلام در سوئیس» ترتیب داده که در آن هر ساله به سه تن از اسلام هراسان در سوئیس جایزه ای می دهد.
۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۰:۴۰
مرکز تحقیقات «پیو» اعلام کرد:
آشنایی با مسلمانان در اروپای غربی موجب نظر مثبت نسبت به اسلام می‌شود
حوزه/ در یک مطالعه تحقیقاتی و نظرسنجی که توسط مرکز تحقیقات «پیو» انجام شد، آمارها نشان داد که شناخت یک فرد مسلمان از نزدیک و آشنایی شخصی با یک مسلمان در اروپای غربی، باعث ایجاد دیدگاه مثبت مردم غیرمسلمان نسبت به اسلام و جامعه اسلامی می شود.
۱۳۹۷/۵/۳ - ۱۵:۲۰
دانمارک از صنعت «گردشگری حلال» اروپا عقب مانده است
حوزه/ ارقام مربوط به شاخص های جهانی گردشگری جهانی سال ۲۰۱۸ نشان می دهد که دانمارک در مقایسه با همتایان اروپایی اش در صنعت «گردشگری حلال» عقب مانده است.
۱۳۹۷/۵/۱ - ۱۹:۲۰
ژانویه سال ۲۰۱۹ برگزار می شود؛
۲۱مین همایش بین المللی بانکداری، اقتصاد و سرمایه گذاری اسلامی در زوریخ
حوزه/ بیست و یکمین همایش بین المللی دو روزه «بانکداری، اقتصاد و سرمایه گذاری اسلامی» در ژانویه سال ۲۰۱۹ در شهر زوریخ سوئیس برگزار شده و از تمامی دانشگاهیان و متخصصان اقتصاد اسلامی از سرتاسر جهان برای شرکت در این همایش دعوت به عمل آمده است.
۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۰۳:۴۵
طرح استخدام مشاوران مسلمان در پناهگاه‌های سوئیس با استقبال روبرو شد
حوزه/ به گفته دبیرخانه مهاجرت سوئیس، طرح جدید استخدام وعاظ و مشاوران مسلمان در مراکز پناهندگی این کشور که از جولای ۲۰۱۶ آغاز شده به دلیل استقبال و ارزیابی مثبت مورد تمدید قرار می گیرد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۸:۲۵