*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۲ شوال ۱۴۴۰ \ Sunday, June 16, 2019
راه اندازی فروشگاه «اعیاد اسلامی» توسط مسلمانان نیویورک
حوزه/ در اقدامی ابتکاری گروهی از مسلمانان نیویورک فروشگاهی با نام «اعیاد اسلامی» راه اندازی کرده و اقدام به فروش تزئینات ایام عید به ویژه در ماه مبارک رمضان برای جامعه اسلامی کرده اند.
۱۳۹۸/۲/۱۹ - ۰۳:۲۵
مسلمانان نیویورک خودروی گشت امنیتی ایجاد کرده اند
حوزه/ مسلمانان نیویورک یک خودروی گشت امنیتی با نام «گشت اجتماعی مسلمانان» ایجاد کرده و برای حفاظت از همشهریان و مبارزه با ناامنی به گشت زنی در خیابان های این شهر می پردازند.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۰۸:۰۵
تحقیقات جدید نشان داد:
افزایش قابل توجه نژادپرستی و رفتارهای ضد دینی مردم نیویورک در زمان ترامپ
حوزه/ یک مطالعه جدید که به سفارش کمسیون حقوق بشر شهری نیویورک و توسط خبرگزاری بازفیلد انجام گرفته نشان داده که نژادپرستی و برخوردهای تعصب آمیز در این شهر آمریکایی به ویژه در دوره ترامپ افزایش قابل توجهی نشان می دهند.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۲۰:۲۵
مسلمانان نیویورکی از عدم بازدید فرماندار از مساجد شکایت کردند
حوزه/ مسلمانان نیویورکی ضمن شکایت از عدم توجه آندرو کومو فرماندار این شهر، می گویند که در طی ۷ سال فرمانداری وی حتی یک بار هم از مساجد و مراکز اسلامی بازدید نداشته است.
۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۲۳:۴۵
مرکز فرهنگی مسلمانان نیویورک با طراحی ویژه و ابتکاری ساخته می‌شود
حوزه/ یک شرکت معماری در نیویورک قصد دارد با همکاری انجمن آمریکایی مسلمانان، مجتمع فرهنگی با طراحی عمودی ویژه‌ای را بسازد که فعالیت‌های میان ادیانی و فرهنگی را در اولویت قرار می‌دهد.
۱۳۹۶/۵/۱ - ۲۱:۰۳
دعوت یک اسلام‌هراس به مسجدی در نیویورک
حوزه/شورای روابط اسلامی آمریکایی در نیویورک از فرد اسلام‌هراسی که نقاشی حضرت عیسی (ع) را جلوی درب مرکز اسلامی گذاشته بود دعوت کرد برای یادگیری آموزه‌های اسلامی به این مرکز مراجعه کند.
۱۳۹۶/۴/۲۱ - ۰۷:۰۵
توسعه پروژه «آشپزخانه اطعام فقرا» توسط مسلمانان نیویورک
حوزه/ آشپزخانه اطعام فقرا در شهر تروی که در آغاز تنها با ۷ داوطلب کار خود را آغاز کرده اکنون ۲۰۰ داوطلب دارد و ماهانه ۳۰۰-۵۰۰ وعده غذایی برای پناهگاه بی‌خانمان‌ها فراهم می‌کنند.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۳:۵۵
ایجاد نمازخانه برای دانش آموزان مسلمان نیویورک در ماه رمضان
حوزه/ دبیرستانی در نیویورک آمریکا، به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، دو کلاس را به نماز خواندن دانش آموزان مسلمان اختصاص داده است.
۱۳۹۶/۳/۶ - ۲۱:۴۶
تعطیلی اعیاد اسلامی در مدارس مرکز ایالت نیویورک
حوزه/ مسئولین منطقه‌ای شهر آلبانی مرکز ایالت نیویورک اعلام کردند خواسته مسلمانان این شهر را در خصوص تعطیلی دانش آموزان برای اعیاد اسلامی مدنظر قرار می‌دهند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۷:۴۱
به همت مسلمانان نیویورک آغاز شده است؛
آماده سازی بسته‌های غذا برای نیازمندان در ماه مبارک رمضان
حوزه/ اعضای جامعه اسلامی در شهر بوفالو واقع در ایالت نیویورک آمریکا به مناسبت نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان، دور هم جمع شده‌اند تا با جمع آوری بسته‌های مواد غذایی به خانواده‌های نیازمند کمک کنند. اعضای گروه پروژه نور بعد از ظهر روز دوشنبه در خیابان‌ امهرست این شهر تجمع یافته و پروژه رمضان را آغاز کردند.
۱۳۹۵/۳/۱۱ - ۱۱:۱۱