*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ \ ۷ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Friday, December 14, 2018
واکنش بیت آیت الله سعادت پرور به برخی حواشی اخیر
حوزه / جمعی از طلاب و دانشجویان بدون آنکه نامی از فردی ببرند از دیدگاه های فردی که خود را شاگرد مرحوم آیت الله العظمی بهجت و مرحوم آیت الله سعادت پرور می داند سوال کردند. بیت آن مرحوم نیز پاسخ داد: فرد مزبور مورد تایید نمی باشد.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۲۰:۰۱
امام جمعه تکاب:
طلبه به نسخه های اخلاقی نیاز دارد
حوزه/ حجت الاسلام عیسی برادری گفت: طلبه اگر درس بخواند و استاد اخلاق نداشته باشد، بر فرض، آیت الله هم بشود، نَفس سوار بر او می شود، آن وقت شروع بیچارگی طلبه است.
۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۱۰:۱۵
آیت الله العظمی حکیم:
مسئولین تربیتی به آشنایی نسل جدید با امور دینی و اعتقادی توجه داشته باشند
حوزه/ آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع نجف اشرف در دیدار مسولین تربیتی و آموزشی بر ضرورت آشنایی نسل جدید با امور دینی و اعتقادی تاکید کرده و گفتند: دین و اعتقادات توطئه های دشمنان را خنثی و سرزمین و مقدسات را حفظ کرد.
۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۱۳:۱۹
برداشت های اخلاقی (۳)؛
عاقبت آزردن پدر و مادر
حوزه/ حضرت صادق (ع) فرمود: هر كس به پدر و مادر خود نظر دشمنى كند، در صورتى كه آن دو به او ستم (نيز) كرده باشند، خداوند نمازش را نپذيرد.
۱۳۹۷/۹/۸ - ۲۰:۱۵
برداشت های اخلاقی (۲)؛
عاقبت کوچک شمردن یک مؤمن به خاطر فقر و نداری
حوزه/ حضرت صادق(ع) فرمود: هر كه مؤمنى را به خاطر ندارى و فقرش پست و كوچك شمارد، خداوند روز قيامت او را در برابر خلايق رسوا كند.
۱۳۹۷/۹/۸ - ۰۱:۰۰
برداشت های اخلاقی (۱)؛
آداب حضور در مجالس و محافل
حوزه/ حضرت صادق (ع) فرمود: خداى عزّوجل فرموده: هر كه در ميان دسته اى از مردم مرا ياد كند، من او را در ميان دسته اى از فرشتگان ياد كنم.
۱۳۹۷/۹/۵ - ۲۲:۳۱
شاعر مسیحی: شعر حسینی می‌تواند پیام آور محبت و همزیستی برای جهان باشد
حوزه/ "جوزف عون" شاعر لبنانی، از شاعران خواست که شعر حسینی را پیام آور محبت، اخلاق و همزیستی قرار دهند و از آن در جهت گسترش فرهنگ اهل بیت (ع) استفاده کنند.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۰۶:۳۷
در مدرسه علمیه مصطفی خان ساری تاکید شد؛
جامعه امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند طلاب با اخلاق و با سواد است
مدیر مدرسه علمیه مصطفی خان ساری با اشاره به این که طلاب و روحانیان باید ارزش های دینی و معنوی را در عمل به مردم ثابت کنند، گفت: جامعه امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند طلاب و روحانیانی با اخلاق و عمل پسندیده است.
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۴:۲۳
امام جمعه شاهرود: «اخلاق» گمشده امروز جامعه است
حوزه/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین امینی گفت: اخلاق در جامعه، مانع اختلاف است و آن چیزی که مانع بروز اختلاف است، بالا بردن آستانهٔ تحمل است.
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۲:۳۰
علمای الازهر در مراسم جشن میلاد پیامبر(ص):
با عمل به سنت پیامبر می‌توان به شفاعت ایشان امیدوار بود
حوزه/ شیخ عمر هاشم گفت:چه خوب است که فرهنگ و روحیه صفا و صمیمیت و برادری و محبت در میان مسلمانان گسترده باسد تا ما هنگام برگزاری چنین مناسبتی شایسته همراهی با صاحب مراسم (پیامبر اسلام) باشیم و به شفاعت ایشان امید داشته باشیم.
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۱:۲۹