*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۵ محرم ۱۴۴۰ \ Tuesday, September 25, 2018
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران خبر داد:
اجرای طرح جامع تربیتی برای ۲ هزار و ۵۰۰ طلبه مازندرانی
حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران به آغاز اجرای طرح جامع تربیتی در مدارس علمیه استان اشاره کرد و گفت: اجرای این طرح همزمان با سال تحصیلی جدید و در ۲۴ مدرسه علمیه استان آغاز شده است.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۵:۳۱
در مدرسه علمیه امام صادق(ع) چالوس؛
نشست تبیین طرح جامع تربیتی مدارس غرب مازندران برگزار شد
حوزه/ نشست تبیین طرح جامع تربیتی امروز با حضور مدیران، معاونان و کارشناسان مدارس غرب مازندران در مدرسه علمیه امام صادق(ع) چالوس برگزار شد.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۶:۰۹
مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت ساری:
رشد علمی طلاب در گرو توجه به اخلاق و معنویت است
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت ساری با تأکید براین که بدون توجه به اخلاق و معنویت نمی توان امیدی به رشد علمی طلاب داشت، گفت: هر چه طلبه از لحاظ معنوی و اخلاقی رشد کند به طور حتم در عرصه علمی نیز به موفقیت های بسیاری دست خواهد یافت.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۴:۲۷
مدیر مدرسه علمیه امام علی(ع) ساری:
اخلاق و معنویت با اصل موجودیت حوزه و روحانیت وابسته است
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام علی(ع) ساری با بیان اینکه مسأله اخلاق را نباید در حوزه سطح پایین گرفت، گفت: اخلاق و معنویت در حوزه با اصل موجودیت حوزه و روحانیت وابسته است.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۴:۱۱
در قائمشهر؛
نشست تبیین و بررسی طرح جامع تربیتی حوزه برگزار شد
حوزه/ نشست مدیران، معاونان تهذیب و کارشناسان مشاوره یازده مدرسه علمیه مازندران امروز در مدرسه علمیه امام صادق(ع) قائمشهر برگزار شد.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۰۰:۴۶
عضو شورای حوزه علمیه مازندران:
همراهی علم و اخلاق عامل رشد و تعالی علمی و معنوی طلاب است
حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که همراهی علم و اخلاق می تواند طلبه را به رشد و تعالی علمی و معنوی برساند، گفت: اگر طلبه ای در هر یک از این دو موضوع مهم بی توجهی کند نمی تواند مسیر پیشرفت در حوزه را به خوبی طی کند.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۲۱:۱۴
حجت الاسلام حسینی تأکید کرد؛
ضرورت بهره گیری مدارس علمیه از ظرفیت علمی و اخلاقی علمای بلاد
حوزه/ مدیر اخلاق معاونت تهذیب حوزه های علمیه با اشاره به وجود ظرفیت های ارزشمند علمی و معنوی در شهرستان ها بر ضرورت بهره گیری مدارس علمیه از محضر علما و بزرگان شهرستان تأکید کرد و افزود: باید دروس اخلاق با حضور چنین افراد برجسته ای در شهرستان برگزار شد.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۲۱:۰۵
مدارس علمیه شهرستان ها، خط مقدم فعالیت های حوزوی هستند
حوزه/ حجت الاسلام حسینی با بیان این که خط مقدم فعالیت های حوزوی در شهرستان ها هستند، افزود: علیرغم همه کمبودهای مالی که در مرکز و شهرستان ها وجود دارد اما مدارس علمیه در شهرستان ها با همه توان در حال انجام رسالت واقعی خود هستند.
۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۰۰:۵۳
کرسی آزاد اندیشی طلاب با موضوع اخلاق در گیلان برگزار شد
حوزه/ حجت الاسلام قربانی حق گفت: در راستای تربیت طلاب مطالبه گر و با بصیرت ، کرسی آزاد اندیشی با محوریت موضوعات اخلاقی برای طلاب مدرسه علمیه آیت الله بهجت(ره) فومن برگزار شد.
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۱۳:۰۰
مدیر حوزه علمیه مازندران:
علم و اخلاق دو بال برای رشد و تعالی معنوی طلاب است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی با بیان این که طلاب برای اوج گرفتن در حوزه نیازمند دو بال است، گفت: این علم و اخلاق است که می تواند موجب اوج و تعالی حقیقی یک طلبه در مسیر علم آموزی شود.
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۷:۲۷