*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰ \ Wednesday, May 22, 2019
با حضور رهبران و مفتی‌های ۲۷ کشور آفریقایی؛
کنفرانس " نقش جوانان مسلمان آفریقا در ساخت آفریقای فردا" در کامپالا برگزار شد
حوزه/ کنفرانس بین‌المللی ویژه قاره آفریقا با عنوان «نقش جوانان مسلمان آفریقا در ساخت آفریقای فردا» با حضور رهبران و مفتی‌های بیش از ۲۷ کشور آفریقایی در کامپالا پایتخت اوگاندا برگزار شد.
۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۱۴:۵۹
امام جمعه همدان در جمع جوانان:
مسئولان در عمل به جوانان اعتماد کنند
حوزه/ امام جمعه همدان گفت: اعتماد به جوان به این معنی نیست که شما در محفلی جمع شوید و مسئولان تنها شنونده حرف ها و دغدغه ها باشند البته این موضوع شرط لازم است، اما کامل نیست.
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۰۰:۱۴
دولت استرالیا بودجه ای به طرح فوتبالیست مسلمان اختصاص داد
حوزه/ پروژه مربوط به «بشار حولی» فوتبالیست مسلمان در لیگ فوتبال استرالیا به هدف ترغیب ورزشکاران جوان مسلمان برای ورود به فعالیت های ورزشی راه اندازی شده است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۷:۱۰
مسجد لندن در انتاریو، میزبان اجلاس دو روزه «جوانان مسلمان» بود
حوزه/ دومین گردهمایی دو روزه «جوانان مسلمان» به منظور مبارزه با نژادپرستی، اسلام هراسی، بهداشت روان و و موضوعات جوانان در مسجد لندن در انتاریوی کانادا برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۶:۵۱
مطالعه جدید در اندونزی:
مراسم های مذهبی آن‌لاین سبب کاهش نفوذ مساجد در میان جوانان مسلمان شده است
حوزه/ یک مطالعه جدید انجام شده توسط دانشگاه اسلامی شریف هدایت الله در جاکارتا به این نتیجه رسیده که مراسم آن‌لاین و اینترنتی مذهبی سبب کاهش نفوذ مساجد در میان جوان مسلمان شده است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۵:۰۹
با تعطیلی دولت فدرال آمریکا:
​جوانان مسلمان تحصیل کرده آمریکا پارک ها را پاکیزه نگه می دارند
حوزه/ درحالی که دولت فدرال آمریکا از ۲۲ دسامبر سال ۲۰۱۸ تاکنون به حالت تعطیل درآمده است، گروهی از جوانان مسلمان در حرکتی گروهی به تمیزکردن پارک های آمریکا از جمله تالار استقلال و ناقوس آزادی مشغول شدند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۹:۲۵
جوانان مسلمان در برونئی، کمپین زیباسازی مساجد راه اندازی کردند + تصاویر
حوزه/ در نخستین پروژه کمپین «روز زیباسازی مساجد» ، بیش از ۵۰ جوان داوطلب شرکت کرده و اقدام به پاکیزه سازی و مرمت مساجد شهر کامپونگ در برونئی پرداختند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۵:۰۶
صدها مسلمان در ۵۰ شهر بریتانیا به طرح تمیزکاری خیابان‌ها پیوستند+تصاویر
حوزه/ در تصاویر گرفته شده دیده می شود که جوانان مسلمان در حالی که پاکت های پلاستیک به تن داشته و لباس های گرم پوشیده اند، در خیابان ها به تمیزکاری مشغول اند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۹:۰۰
جوانان مسلمان هندی هر هفته یک مسجد را تمیز و زیباسازی می کنند
حوزه/ جوانان شهر پونای هندوستان، گروهی با نام خدمت به مسجد تشکیل داده و با هزینه شخصی هر هفته به پاکیزه کردن و زیباسازی یک مسجد شهرشان اقدام می کنند.
۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۷:۱۰
رقابت های ورزشی میان مسلمانان و بومیان کانادا، با هدف اتحاد برگزار شد + تصاویر
حوزه/ رقابت های بسکتبال میان جوانان مسلمان و بومیان در کانادا ، با ۶۰ شرکت کننده با هدف نزدیک سازی دو اقلیت مذهبی و قومیتی در شهر ادمونتون در کانادا برگزار شد.
۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۰:۵۹