*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۲ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Sunday, February 17, 2019
مطالعه جدید در اندونزی:
مراسم های مذهبی آن‌لاین سبب کاهش نفوذ مساجد در میان جوانان مسلمان شده است
حوزه/ یک مطالعه جدید انجام شده توسط دانشگاه اسلامی شریف هدایت الله در جاکارتا به این نتیجه رسیده که مراسم آن‌لاین و اینترنتی مذهبی سبب کاهش نفوذ مساجد در میان جوان مسلمان شده است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۵:۰۹
با تعطیلی دولت فدرال آمریکا:
​جوانان مسلمان تحصیل کرده آمریکا پارک ها را پاکیزه نگه می دارند
حوزه/ درحالی که دولت فدرال آمریکا از ۲۲ دسامبر سال ۲۰۱۸ تاکنون به حالت تعطیل درآمده است، گروهی از جوانان مسلمان در حرکتی گروهی به تمیزکردن پارک های آمریکا از جمله تالار استقلال و ناقوس آزادی مشغول شدند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۹:۲۵
جوانان مسلمان در برونئی، کمپین زیباسازی مساجد راه اندازی کردند + تصاویر
حوزه/ در نخستین پروژه کمپین «روز زیباسازی مساجد» ، بیش از ۵۰ جوان داوطلب شرکت کرده و اقدام به پاکیزه سازی و مرمت مساجد شهر کامپونگ در برونئی پرداختند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۵:۰۶
صدها مسلمان در ۵۰ شهر بریتانیا به طرح تمیزکاری خیابان‌ها پیوستند+تصاویر
حوزه/ در تصاویر گرفته شده دیده می شود که جوانان مسلمان در حالی که پاکت های پلاستیک به تن داشته و لباس های گرم پوشیده اند، در خیابان ها به تمیزکاری مشغول اند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۹:۰۰
جوانان مسلمان هندی هر هفته یک مسجد را تمیز و زیباسازی می کنند
حوزه/ جوانان شهر پونای هندوستان، گروهی با نام خدمت به مسجد تشکیل داده و با هزینه شخصی هر هفته به پاکیزه کردن و زیباسازی یک مسجد شهرشان اقدام می کنند.
۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۷:۱۰
رقابت های ورزشی میان مسلمانان و بومیان کانادا، با هدف اتحاد برگزار شد + تصاویر
حوزه/ رقابت های بسکتبال میان جوانان مسلمان و بومیان در کانادا ، با ۶۰ شرکت کننده با هدف نزدیک سازی دو اقلیت مذهبی و قومیتی در شهر ادمونتون در کانادا برگزار شد.
۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۰:۵۹
جوانان مسلمان انگلیسی نرم افزاری برای تحویل غذای حلال طراحی کردند
حوزه/ سه جوان مسلمان انگلیسی که در دوران دانشجویی با معضل تهیه غذای حلال و اسلامی از مناطق دور روبرو بودند، نرم افزار جدیدی برای تحویل غذای حلال از فروشندگان به مشتریان طراحی کردند.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۸:۲۰
به نقل از روزنامه خبری اسپانیایی:
احزاب مراکشی و تونسی در پی ایجاد یک حزب اسلامی در اسپانیا هستند
حوزه/ روزنامه خبری الموندو در اسپانیا در مقاله جدیدی به نقل از منابع آگاه گفته که اسلام گرایان متعلق به احزابی چون حزب عدالت و توسعه، انجمن اسلامی العدل و الاحسان در مراکش و حزب النهضة در تونس قصد ایجاد یک حزب اسلامی در اسپانیا را دارند.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۲۱:۵۵
پیشنهاد امام جمعه همدان برای حل مشکل ازدواج جوانان
حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: اگر به جای مسئولان بودم، بودجه یکی از پروژه های عظیم کشور را برای ازدواج جوانان قرار می دادم تا بتوانند به راحتی و با خیال راحت ازدواج کنند.
۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۱۰:۳۶
نشست «مبارزه با مواد مخدر» در مسجد داندی اسکاتلند برگزار می شود
حوزه/ مرکز فرهنگی اسلامی در شهر داندی، چهارمین شهر بزرگ اسکاتلند نشستی برای جوانان به منظور هشدار و راهنمایی درباره خطرات «مواد مخدر» برگزار می کند.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۲:۳۰