*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ \ ۱۰ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Monday, December 17, 2018
رقابت های ورزشی میان مسلمانان و بومیان کانادا، با هدف اتحاد برگزار شد + تصاویر
حوزه/ رقابت های بسکتبال میان جوانان مسلمان و بومیان در کانادا ، با ۶۰ شرکت کننده با هدف نزدیک سازی دو اقلیت مذهبی و قومیتی در شهر ادمونتون در کانادا برگزار شد.
۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۰:۵۹
جوانان مسلمان انگلیسی نرم افزاری برای تحویل غذای حلال طراحی کردند
حوزه/ سه جوان مسلمان انگلیسی که در دوران دانشجویی با معضل تهیه غذای حلال و اسلامی از مناطق دور روبرو بودند، نرم افزار جدیدی برای تحویل غذای حلال از فروشندگان به مشتریان طراحی کردند.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۸:۲۰
به نقل از روزنامه خبری اسپانیایی:
احزاب مراکشی و تونسی در پی ایجاد یک حزب اسلامی در اسپانیا هستند
حوزه/ روزنامه خبری الموندو در اسپانیا در مقاله جدیدی به نقل از منابع آگاه گفته که اسلام گرایان متعلق به احزابی چون حزب عدالت و توسعه، انجمن اسلامی العدل و الاحسان در مراکش و حزب النهضة در تونس قصد ایجاد یک حزب اسلامی در اسپانیا را دارند.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۲۱:۵۵
پیشنهاد امام جمعه همدان برای حل مشکل ازدواج جوانان
حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: اگر به جای مسئولان بودم، بودجه یکی از پروژه های عظیم کشور را برای ازدواج جوانان قرار می دادم تا بتوانند به راحتی و با خیال راحت ازدواج کنند.
۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۱۰:۳۶
نشست «مبارزه با مواد مخدر» در مسجد داندی اسکاتلند برگزار می شود
حوزه/ مرکز فرهنگی اسلامی در شهر داندی، چهارمین شهر بزرگ اسکاتلند نشستی برای جوانان به منظور هشدار و راهنمایی درباره خطرات «مواد مخدر» برگزار می کند.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۲:۳۰
ششمین دوره رقابت های «حفظ و قرآئت قرآن رمضان» در غنا برگزار می شود
حوزه/ ششمین دوره مسابقات سالانه «حفظ و قرآئت قرآن رمضان» شنبه هفته آینده در آکرا ، پایتخت غنا برگزار خواهد شد.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۲:۵۹
بیش از ۲ هزار تماس تلفنی به« تلفن کمک رسانی اسلامی» در انتاریو
حوزه/ یک خط تلفن کمک رسانی اسلامی در استان انتاریو که به سئوالات مسلمانان به ویژه جوانان مسلمان در رابطه با مسائلی چون اسلام هراسی، اعتیاد و مشکلات روانی پاسخ می دهد؛ در سال گذشته بیش از ۲ هزار تماس تلفنی داشته است.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۳:۲۷
جوانان مسلمان در لندن، گل های رز به رهگذران اهداء کردند
حوزه/ در مراسمی که توسط یک نهاد بین المللی اسلامی در لندن برگزارشده بود، جوانان مسلمان با هدف صلح و دوستی، درک متقابل و مبارزه با ترس ها و سوء برداشت های ضداسلامی اقدام به اهدای گل رز به رهگذران کردند.
۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۲۱:۱۰
جوانان مسلمان در شفیلد انگلستان به کمک بی خانمان ها شتافتند
حوزه/یک گروه مسلمان با نام نصیحه که هدف شان توسعه درک درست درباره دین اسلام از طریق مراجعه به خیابان ها می باشد، با در دست داشتن نوشیدنی گرم و بسته های خوراکی به کمک بی خانمان ها رفتند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۲۳:۰۵
با بیش از ۸۰۰ داوطلب:
​مسلمانان انگلیسی کمپین سالانه «تمیزکاری خیابان‌ها» را برپا کردند
حوزه/ صدها تن از جوانان مسلمان انگلیسی در شهرهای مختلف این کشور، کمپین «تمیزکاری خیابان‌ها» را مانند سال‌های گذشته برپا کرده و تمیز کردن شهر را وظیفه مدنی و دینی دانستند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۱:۳۰