*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰ \ Wednesday, May 22, 2019
فیلم/ وظایف طلبگی
۷ وظیفه طلبه‌های حوزه‌ علمیه در بیانات اخیر رهبرانقلاب در دیدار طلاب سراسر کشور .
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۰۲:۴۴
مدیر جامعه‌الزهرا(س)بیان کرد:
استفاده ائمه(ع) از سلاح هنر برای امر به معروف و نهی از منکر
حوزه/ مدیر جامعه‌الزهرا(س) گفت: ائمه(ع) از سلاح هنر برای امر به معروف و نهی از منکر استفاده می‌کردند برخلاف ما که در بحث امر به معروف و نهی از منکر به اصطلاح شلاق و ابزار زندان و حبس فکر می‌کنیم.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۴:۰۵
روحانی فرانسوی در حرم امام حسین(ع):
جشنواره "بهار شهادت" نمونه ای از همزیستی مسالمت آمیز میان ادیان است
حوزه/ شیخ مالک مقدم روحانی فرانسوی (تونسی الاصل) گفت: جشنواره فرهنگی جهانی "بهار شهادت" نمونه ای از همزیستی مسالمت آمیز میان ادیان و نشانگر فرهنگ مدارا و بخشش میان امت است.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۹:۴۴
چهارمین جشنواره مسلمانان ممفیس با حضور غیرمسلمانان برگزار شد
حوزه/ در چهارمین جشنواره مسلمانان ممفیس که برنامه های مختلفی از جمله بازار خرید و فروش غذا و البسه اسلامی، نشست اسلام شناسی و حراج خاموش داشت، غیرمسلمانان نیز حضور داشتند.
۱۳۹۸/۱/۱۱ - ۱۵:۵۵
معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین:
صله رحم از آموزه های محوری و راهبردی اسلام است
حوزه/ معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین گفت: صله رحم از آموزه های محوری و راهبردی اسلام است که ائمه معصومین (ع) و رسول گرامی اسلام (ص) بر ضرورت معاشرت با بستگان و خویشاوندان تاکید فراوانی داشتند.
۱۳۹۸/۱/۴ - ۱۷:۴۵
هفته بیداری اسلامی در دانشگاه کانادایی برگزار شد
حوزه/ در هفته بیداری اسلامی که توسط دانشجویان انجمن اسلامی دانشگاه بروک در سنت کاترینز در کانادا برگزار گردید، بیش از ۷۰ نسخه قرآن مجید به زبان انگلیسی میان دانشجویان توزیع شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۷:۴۰
نخستین روز درهای باز در مسجد اسلیفورد انگلستان برگزار شد
حوزه/ به گفته بانیان مسجد اسلیفورد در انگلستان، نخستین روز درهای باز این مسجد، با استقبال قابل توجهی از سوی مردم مواجه شده و نمایندگان شورا، پلیس و حتی کشیشان کلیساها و نمایندگان سازمان های خیریه محلی نیز در میان بازدیدکنندگان حضور داشتند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۲۱:۰۰
جبهه عمل اسلامی لبنان و مسئولین دینی داغستان عنوان کردند:
دین اسلام، دین انسانیت و عدالت است/ همکاری برای معرفی اسلام به دور از افراطی گری
حوزه/ شیخ زهیر جعید عضو ارشد جبهه عمل اسلامی لبنان از هیئتی به نمایندگی از مدیریت امور دینی جمهوری داغستان استقبال و پیرامون امور عمومی اسلامی و مشترک به ویژه در خصوص نقش مسلمانان در روسیه و حضور دینی و سیاسی آنان بحث و گفتگو کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۷:۴۴