*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۹ رجب ۱۴۴۰ \ Tuesday, March 26, 2019
معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین:
صله رحم از آموزه های محوری و راهبردی اسلام است
حوزه/ معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین گفت: صله رحم از آموزه های محوری و راهبردی اسلام است که ائمه معصومین (ع) و رسول گرامی اسلام (ص) بر ضرورت معاشرت با بستگان و خویشاوندان تاکید فراوانی داشتند.
۱۳۹۸/۱/۴ - ۱۷:۴۵
هفته بیداری اسلامی در دانشگاه کانادایی برگزار شد
حوزه/ در هفته بیداری اسلامی که توسط دانشجویان انجمن اسلامی دانشگاه بروک در سنت کاترینز در کانادا برگزار گردید، بیش از ۷۰ نسخه قرآن مجید به زبان انگلیسی میان دانشجویان توزیع شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۷:۴۰
نخستین روز درهای باز در مسجد اسلیفورد انگلستان برگزار شد
حوزه/ به گفته بانیان مسجد اسلیفورد در انگلستان، نخستین روز درهای باز این مسجد، با استقبال قابل توجهی از سوی مردم مواجه شده و نمایندگان شورا، پلیس و حتی کشیشان کلیساها و نمایندگان سازمان های خیریه محلی نیز در میان بازدیدکنندگان حضور داشتند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۲۱:۰۰
جبهه عمل اسلامی لبنان و مسئولین دینی داغستان عنوان کردند:
دین اسلام، دین انسانیت و عدالت است/ همکاری برای معرفی اسلام به دور از افراطی گری
حوزه/ شیخ زهیر جعید عضو ارشد جبهه عمل اسلامی لبنان از هیئتی به نمایندگی از مدیریت امور دینی جمهوری داغستان استقبال و پیرامون امور عمومی اسلامی و مشترک به ویژه در خصوص نقش مسلمانان در روسیه و حضور دینی و سیاسی آنان بحث و گفتگو کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۷:۴۴
گزارش جدید سازمان تحقیقاتی پیو:
گرایش ​سیاه پوستان آمریکایی به دین اسلام افزایش یافته است
حوزه/ آخرین نظرسنجی سازمان تحقیقاتی پیو نشان می دهد که هرچند بیشتر سیاه پوستان آمریکایی با مسیحیت شناخته می شوند، اما در سال های اخیر بسیاری تصمیم گرفته اند که به دین اسلام گرویده و دین اجدادشان را تجربه کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۴
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد قزوین:
شخصیت اولین روحانی شهید قزوین مهجور است
حوزه/ شهید حجت الاسلام نصرت الله انصاری اولین روحانی شهید قزوین، یکی از مبارزین فعال و انقلابی در استان قزوین بود که جانانه در برابر رژیم شاهنشاهی ایستادگی کرد و به شهادت رسید.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۶:۳۷
مدیر حوزه علمیه قزوین:
خانواده مهمترین کانون تربیتی است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: دراسلام خانواده به‌عنوان کانون تربیت معرفی شده، چرا صلاح و فساد آن موجب نیکبختی، سعادت، و انحراف و تباهی در جامعه انسانی خواهد بود.
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۶:۴۱
زندگی نامه خود نوشت پیدا شده از یک برده مسلمان آمریکایی در اینترنت قرار گرفت
حوزه/ زندگی نامه تنها برده مسلمان آمریکایی که به زبان عربی نوشته شده، توسط کتابخانه کنگره ایالات متحده در اینترنت قرار می گیرد. این زندگی نامه به سبب اینکه به زبان عربی نوشته شده، توسط برده داران دستکاری نشده است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۴
سفیر لبنان در حرم امیرالمؤمنین(ع):
دین اسلام بر پایه اصل " علی با حق و حق با علی است" بنا نهاده شده است
حوزه/"ادیب علی الحبحاب" سفیر لبنان در عراق به زیارت حرم حضرت امیرالمؤمنین (علیه السلام) مشرف شد و از صحن های مختلف آستان حیدری بازدید کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۲۲:۰۱