*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ \ ۹ شوال ۱۴۳۹ \ Sunday, June 24, 2018
رئیس دفتر شورای نگهبان در یزد:
جذب طلاب به حوزه های علمیه گسترش یابد / زمینه سعادت انسان در حوزه فراهم است
حوزه/ رئیس دفتر شورای نگهبان در یزد، با تأکید بر این که تلاش کنیم در سال جدید طلاب بیشتری به حوزه وارد شوند، گفت: تحصیلات در حوزه های علمیه، در زمینه رشد بصیرتی، تربیتی و ... اثر گذار بوده و باعث شناخت انسان و رشد و تعالی او می گردد و همچنین اثرات شگرفی در جامعه خواهد داشت.
۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۵:۳۵
استاد حوزه یزد در جمع طلاب:
درس خواندن بدون معنویت بی فایده است
حوزه / استاد حوزوی، درس بدون معنویت را بی فایده خواند و گفت: معنویت یعنی دوری از گناه، نزدیک شدن به ائمه اطهار(ع)، تلاوت قرآن، نماز شب خواندن، دوری از محرمات و ...، که اگر یک طلبه بتواند از این فضایل برخوردار باشد، بی شک به درجات بالا خواهد رسید.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۵:۴۷
رئیس دفتر شورای نگهبان در یزد در جمع طلاب:
لبخند آمریکایی ها شمشیر برنده است
حوزه/ شکی نیست که وجود رهبری با صلابت، صبور، با بصیرت، شجاع، از خود گذشته، آگاه، تیزهوش در این کشور از عنایات خاصه خداوند به این ملت بوده و تایید این ادعا است که خداوند این ملت را تنها نمی گذارد.
۱۳۹۴/۹/۲ - ۱۷:۵۴
رئیس دفتر نظارت شورای نگهبان در استان یزد:
دستگاه دیپلماسی پیگیر تشکیل کمیته حقیقت یاب باشد
حوزه/ مسئولین دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی باید از قدرت دیپلماسی استفاده کرده و با سفر به کشورهای اسلامی، همه را به صورت هماهنگ به تشکیل و حمایت از کمیته حقیقت یاب فاجعه منا ترغیب کند.
۱۳۹۴/۷/۱۴ - ۱۶:۱۵
شورای نگهبان حافظ منافع نظام و انقلاب است
حوزه/ رئیس دفتر شورای نگهبان استان یزد با اشاره به هجمه های اخیر به شورای نگهبان گفت: درگیرکردن کشور به مسائل کهنه و حلاجی شده‌ای که ۲۵ الی ۲۶ سال پیش بیان و حل شده است کار صحیحی نیست.
۱۳۹۴/۶/۹ - ۱۱:۰۸