*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ \ ۹ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Sunday, December 16, 2018
رئیس دفتر شورای نگهبان در یزد:
جذب طلاب به حوزه های علمیه گسترش یابد / زمینه سعادت انسان در حوزه فراهم است
حوزه/ رئیس دفتر شورای نگهبان در یزد، با تأکید بر این که تلاش کنیم در سال جدید طلاب بیشتری به حوزه وارد شوند، گفت: تحصیلات در حوزه های علمیه، در زمینه رشد بصیرتی، تربیتی و ... اثر گذار بوده و باعث شناخت انسان و رشد و تعالی او می گردد و همچنین اثرات شگرفی در جامعه خواهد داشت.
۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۵:۳۵
استاد حوزه یزد در جمع طلاب:
درس خواندن بدون معنویت بی فایده است
حوزه / استاد حوزوی، درس بدون معنویت را بی فایده خواند و گفت: معنویت یعنی دوری از گناه، نزدیک شدن به ائمه اطهار(ع)، تلاوت قرآن، نماز شب خواندن، دوری از محرمات و ...، که اگر یک طلبه بتواند از این فضایل برخوردار باشد، بی شک به درجات بالا خواهد رسید.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۵:۴۷
رئیس دفتر شورای نگهبان در یزد در جمع طلاب:
لبخند آمریکایی ها شمشیر برنده است
حوزه/ شکی نیست که وجود رهبری با صلابت، صبور، با بصیرت، شجاع، از خود گذشته، آگاه، تیزهوش در این کشور از عنایات خاصه خداوند به این ملت بوده و تایید این ادعا است که خداوند این ملت را تنها نمی گذارد.
۱۳۹۴/۹/۲ - ۱۷:۵۴
رئیس دفتر نظارت شورای نگهبان در استان یزد:
دستگاه دیپلماسی پیگیر تشکیل کمیته حقیقت یاب باشد
حوزه/ مسئولین دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی باید از قدرت دیپلماسی استفاده کرده و با سفر به کشورهای اسلامی، همه را به صورت هماهنگ به تشکیل و حمایت از کمیته حقیقت یاب فاجعه منا ترغیب کند.
۱۳۹۴/۷/۱۴ - ۱۶:۱۵
شورای نگهبان حافظ منافع نظام و انقلاب است
حوزه/ رئیس دفتر شورای نگهبان استان یزد با اشاره به هجمه های اخیر به شورای نگهبان گفت: درگیرکردن کشور به مسائل کهنه و حلاجی شده‌ای که ۲۵ الی ۲۶ سال پیش بیان و حل شده است کار صحیحی نیست.
۱۳۹۴/۶/۹ - ۱۱:۰۸