*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۶ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Thursday, February 21, 2019
نماینده ولی فقیه در همدان:
مدیران ناکارآمد کنار گذاشته شوند
حوزه/ امام جمعه همدان با تاکید بر ضرورت حل مشکلات مردم، گفت: مدیری که دیگر کاری از دستانش ساخته نیست باید آبرومندانه کنار برود و راه را برای افرادی که لایق آن پست و مقام هستند، خالی کند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۳۲
آیت الله طه محمدی:
قلب انسان کانون توجه به حضرت حق است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: قلب انسان کانون توجه به حضرت حق است، لذا نباید کسی را به جز خدا در آن راه داد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۲۲:۵۳
آیت الله طه محمدی در یادواره شهدای روحانی:
شهدا را به فراموشی نسپاریم/ به خانواده های شهدا رسیدگی شود
حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به جایگاه شهدای روحانیت، گفت: متاسفانه در این مدت از این شهدا غافل بوده ایم و باید بیشتر از این عزیزان یاد کنیم.
۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۲۳:۴۸
امام جمعه همدان در اجلاس نماز:
مردم را با حقیقت نماز آشنا شوند
آیت الله طه محمدی گفت: هر چه به حقیقت نماز نزدیک تر شویم، جاذبه های بیشتری از برای ما روشن خواهد شد و در کنار آن نگرش و عقیده مردم نیز نسبت به نماز بهتر از وضع موجود خواهد شد.
۱۳۹۷/۹/۸ - ۱۶:۵۱
نماینده ولی فقیه در همدان:
قرآن نسخه شفای امراض روحی است
حوزه/ امام جمعه همدان گفت: قرآن برای درمان بیماری های جسمی به وجود نیامده است، البته اگر خوب انسان در آن توجه کند راه آن نیز وجود دارد، اما رسالت اصلی قرآن برای شفای بیماری های روحی بشر است.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۶:۱۳
امام جمعه همدان:
اسلام آمده تا بشر را هدایت کند
حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: دین اسلام آمده تا با گرفتن دست بشر، او را هدایت کند و از افتادن در چاله های تاریک زندگی جلوگیری کند، لذا باید بندگان خدا و مسلمانان شکرگزار خداوند باشند.
۱۳۹۷/۸/۱۰ - ۱۷:۴۹
عیادت آیت الله طه محمدی از روحانی مضروب همدانی+ عکس
حوزه/ نماینده ولی فقیه در همدان با حضور در منزل حجت الاسلام سید رسول حسینی که هفته گذشته خود و همسرش مورد سوء قصدقرار گرفته بودند، از وی عیادت کرد.
۱۳۹۷/۸/۳ - ۱۶:۴۱
نماینده ولی فقیه در همدان:
در بدنه مدیریتی کشور از نیروهای جوان استفاده شود
حوزه/ آیت الله طه محمدی بر لزوم استفاده از نیروهای جوان در کشور تاکید کرد و گفت: اصولی ترین هدف افراد در حوزه و دانشگاه باید این موضوع باشد که آنقدر پیشرفت کنند تا به حقیقت اصلی یعنی شناخت خود دست پیدا کنند.
۱۳۹۷/۸/۳ - ۰۹:۵۷
آیت الله طه محمدی:
جمهوری اسلامی حامی همه کشورهای مظلوم جهان است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: این فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی است که حتی اگر یک کشور غیر مسلمان مظلوم واقع شود دفاع از آن جز دستورات دین ما است.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۵:۴۰
آیت لله طه محمدی:
انسان نباید خود را وابسته به دنیا بداند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: انسان این عالم فانی را نباید جدی بگیرد زیرا خلقت انسان دارای اهداف والا تری است که نیازمند توجه بیشتر است.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۴:۵۰