*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ \ ۱۳ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Wednesday, November 21, 2018
نماینده ولی فقیه در همدان:
قرآن نسخه شفای امراض روحی است
حوزه/ امام جمعه همدان گفت: قرآن برای درمان بیماری های جسمی به وجود نیامده است، البته اگر خوب انسان در آن توجه کند راه آن نیز وجود دارد، اما رسالت اصلی قرآن برای شفای بیماری های روحی بشر است.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۶:۱۳
امام جمعه همدان:
اسلام آمده تا بشر را هدایت کند
حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: دین اسلام آمده تا با گرفتن دست بشر، او را هدایت کند و از افتادن در چاله های تاریک زندگی جلوگیری کند، لذا باید بندگان خدا و مسلمانان شکرگزار خداوند باشند.
۱۳۹۷/۸/۱۰ - ۱۷:۴۹
عیادت آیت الله طه محمدی از روحانی مضروب همدانی+ عکس
حوزه/ نماینده ولی فقیه در همدان با حضور در منزل حجت الاسلام سید رسول حسینی که هفته گذشته خود و همسرش مورد سوء قصدقرار گرفته بودند، از وی عیادت کرد.
۱۳۹۷/۸/۳ - ۱۶:۴۱
نماینده ولی فقیه در همدان:
در بدنه مدیریتی کشور از نیروهای جوان استفاده شود
حوزه/ آیت الله طه محمدی بر لزوم استفاده از نیروهای جوان در کشور تاکید کرد و گفت: اصولی ترین هدف افراد در حوزه و دانشگاه باید این موضوع باشد که آنقدر پیشرفت کنند تا به حقیقت اصلی یعنی شناخت خود دست پیدا کنند.
۱۳۹۷/۸/۳ - ۰۹:۵۷
آیت الله طه محمدی:
جمهوری اسلامی حامی همه کشورهای مظلوم جهان است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: این فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی است که حتی اگر یک کشور غیر مسلمان مظلوم واقع شود دفاع از آن جز دستورات دین ما است.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۵:۴۰
آیت لله طه محمدی:
انسان نباید خود را وابسته به دنیا بداند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: انسان این عالم فانی را نباید جدی بگیرد زیرا خلقت انسان دارای اهداف والا تری است که نیازمند توجه بیشتر است.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۴:۵۰
آیت الله طه محمدی: عده ای حتی از امام خود هم جلو می زنند
امام جمعه همدان گفت: یکی از مشکلاتی که امروز با آن مواجه هستیم خشک مقدسی است که برای دین بسیار ضرر دارد و شاهد آن هستیم که عده ای حتی از امام خود هم جلو می زنند.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۴:۴۹
نماینده ولی فقیه در همدان:
دشمن از طرق مختلف به دنبال تخریب اعتقادات مردم است/لزوم شناخت جایگاه امام زمان(عج)
حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: عبادت بدون علم و آگاهی صحیح نیست و عبادت اگر از روی شناخت باشد انسان را به درجات عالی خواهد رساند.
۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۶:۴۶
آیت الله طه محمدی:
امام شناسی محور برنامه های مذهبی باشد
حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر ضرورت امام شناسی در برنامه های مذهبی، تصریح کرد: فلسفه وجودی اهل بیت(ع) اطاعت مردم از آن ها است و دوست داشتن تنها، دردی را دوا نخواهد کرد و به معنای امام شناسی نیست.
۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۱:۳۳
امام جمعه همدان:
حمایت کشورهای غربی از حقوق بشر فریب افکار عمومی است
حوزه/ آیت الله طه محمدی، حمایت کشورهای غربی از حقوق بشر را بازی رسانه ای دانست و گفت: آن زمان که آمریکا هزاران تن بمب در ویتنام بر سر مردم بی گناه خالی می کرد، رئیس جمهور آمریکا در حمایت از حیوانات، اذیت سگ را کار اشتباهی می خواند.
۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۲۲:۵۴