*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ \ ۱۲ رمضان ۱۴۳۹ \ Monday, May 28, 2018
پاداشی فراوان در همین نزدیکی
حوزه/ امام باقر(علیه السلام) ضمن سفارش به نیکوکاری در حق برادران دینی، پاداش این گونه نیکوکاری را برتر از نیکی به فقرا دانستند.
۱۳۹۷/۲/۱۴ - ۰۹:۴۶
مراسم خیریه «اطعام فقرا» برای پیامبر اکرم(ص) در منچستر برگزار می‌شود
حوزه/ رویداد «جمع‌آوری مواد غذایی» به مناسبت ولادت پیامبر اکرم(ص) و نزدیک شدن به ایام ولادت حضرت عیسی مسیح(ع) با هدف ایجاد روابط میان‌ادیانی دو طرفه برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۰۳:۰۰
دانشجویان مسلمان دانشگاه اوهایو در طرح اطعام فقرا شرکت کردند
حوزه/ دانشجویان مسلمان در دانشگاه ایالتی اوهایو با شرکت در یک طرح ملی اطعام فقرا موفق شدند ۳ هزار بسته غذایی برای توزیع میان بی‌خانمان‌های شهر تدارک ببینند.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۹:۵۲
محبوب‌ترین کارها نزد خداوند
حوزه/ امام باقر علیه السلام در روایتی به بیان سه کار از محبوب‌ترین کارها نزد خداوند پرداخت.
۱۳۹۶/۶/۷ - ۰۸:۱۴
اقدام نیک رستوران‌دار مسلمان؛
مسلمان نیکوکار هندی روزانه به ۳۰۰ بی‌خانمان غذا می‌دهد +عکس
حوزه/مقبول احمد یک مسلمان رستوران دار در هندوستان می‌باشد که یک ایستگاه غذایی برای اطعام فقرا تشکیل داده است. او بر این باور است که هیچ کس نباید اطراف رستورانش گرسنه سر بر بالین بگذارد.
۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۰۰:۰۵
کمپین اطعام فقرای شیعیان هندی با الهام از امام علی (ع)
حوزه/ گروهی از شیعیان در حیدرآباد هندوستان، کمپین «اطعام فقرا» تشکیل داده و هر روزه بسته‌های غذایی را میان نیازمندان شهر توزیع می‌کنند.
۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۱۱:۵۹
ابتکار مسلمانان کانادا برای اطعام فقرا در ماه رمضان + عکس
حوزه/ گروهی از مسلمانان شهر مونترال در کانادا، یخچالی در یکی از خیابان‌های شهر نصب کرده‌اند و هر چند وقت یک بار آن را با مواد غذایی برای نیازمندان پر می‌کنند.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۹:۲۰
توسعه پروژه «آشپزخانه اطعام فقرا» توسط مسلمانان نیویورک
حوزه/ آشپزخانه اطعام فقرا در شهر تروی که در آغاز تنها با ۷ داوطلب کار خود را آغاز کرده اکنون ۲۰۰ داوطلب دارد و ماهانه ۳۰۰-۵۰۰ وعده غذایی برای پناهگاه بی‌خانمان‌ها فراهم می‌کنند.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۳:۵۵
اطعام فقرا با نام امام حسین (ع):
شیعیان هندوستان ۱۵۰ هزار بسته غذایی میان نیازمندان توزیع کردند
حوزه/شیعیان عضو سازمان بین المللی «حسین کیست؟» در هندوستان، ۱۵۰ هزار بسته غذایی را در شهرهای مختلف هندوستان میان نیازمندان، صرف نظر از دین و مذهب‌شان توزیع کردند.
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۱۴:۴۸
با آغاز ماه مبارک رمضان آغاز شد؛
توزیع بسته‌های غذایی به نیازمندان ۱۶ کشور فقیرنشین
حوزه/یک موسسه خیریه اسلامی در بلک برن انگلستان، در ۳۰ روز ماه مبارک رمضان، قصد توزیع کمک‌های مردمی از جمله مواد غذایی به ارزش ۳۰۰ هزار یورو به نیازمندان را دارد.
۱۳۹۶/۳/۷ - ۱۱:۱۱