*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Tuesday, July 16, 2019
در گفتگو با کارشناس دینی بررسی شد:
راهبردهای نهضت تمدن سازی عالم آل محمد/ ایرانِ قبل و بعد از امام رضا(ع)
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین ارکیان با بیان این که نوع مناظرات امام رضا(ع) با دیگر ائمه(ع) متمایز بود، گفت: حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در برابر افکار فلاسفه یونان و متکلمین زمان، بیانات مفصل و موضع گیری های عالی دارند که پایه گذار تمدن اصیل اسلامی بر مبنای فکر و اندیشه سلیم اسلامی شد ...
۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۰۹:۴۷
رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب:
جوانان برای رسیدن به غنای فرهنگی باید غنای فکری مکتب تشیع را بشناسند
حوزه/ امروز، جوانان جامعه برای رسیدن به غنای فرهنگی ابتدا باید غنای فکری مکتب تشیع را بشناسند. آشنایی با تفکرات و اندیشه‌های شخصیت هایی همچون علامه طباطبایی، شهید مطهری، امام خمینی، شیخ مفید و شهید سید محمدباقر صدر و کلیه افراد که غنای فکری مکتب تشیع هستند از دروازه‌های این شناخت است.
۱۳۹۸/۲/۷ - ۱۹:۴۵
با حضور طلاب تشیع و ماموستاهای اهل سنت؛
چالش‌های پیش رو مذاهب اسلامی در عصر جدید در سنندج بررسی می‌شود
حوزه/ نماینده دفتر سیاسی اجتماعی حوزه‌های علمیه در کردستان گفت: چالش‌های پیش رو مذاهب اسلامی در عصر جدید در سنندج با حضور طلاب تشیع و ماموستاهای اهل سنت بررسی می‌شود.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۱:۱۲
مبلّغ مسلمان کشور گابُن در گفت‌وگو با «حوزه»:
مکتب تشیع راه رسیدن به آزادی و سعادت است
حوزه/ شیخ عبدالصمد عبدالحی، مبلّغ معارف اهل بیت علیهم السلام و امام جماعت مسجد «جبرئیل امین» شهر «لیبرویل» پایتخت کشور گابُن گفت: اسلام دین حقانیت و مکتب تشیع راه همواری است برای رسیدن به آزادی و سعادت.
۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۶:۲۵
عضو مجلس خبرگان رهبری:
دشمن با تشیع انگلیسی، حوزه های علمیه را نشانه گرفته است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حاج ابوالقاسم گفت: دشمن با تشیع انگلیسی، حوزه های علمیه را برای دور کردن از نظام اسلامی نشانه گرفته است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۱:۵۶
رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب در تبریز:
قاری مصری درباره تبریز چه گفت ؟
حوزه/ حجت‌الاسلام والمسلمین نواب تأکید کرد: مکتب تشیع نه تنها نگران سرنوشت خود نیست، بلکه غمخوار کل جامعه بشری است.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۰۹:۲۸
در مدرسه فاطمیه نجف آباد تاکید شد:
تشیع واقعی به دنیا معرفی شود
حوزه/ عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان بر ضرورت معرفی تشیع واقعی به دنیا تاکید کرد و گفت: یک بانوی طلبه می تواند با استفاده از امکانات و زمینه های علمی مختلف یک مبلغه اثرگذار در سطح کشورهای مختلف باشد.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۶:۱۱
استاد حوزه علمیه قم در جمع طلاب:
درس ها و پیام های مباهله تبیین شود
حوزه/ مباهله درس ها و پیام های اجتماعی سیاسی و فرهنگی در بردارد که باید بیش از پیش به آحاد مردم به خصوص نسل جوان شناسانده شود.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۹:۰۰
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مرند:
فرقه های انحرافی به دنبال مناسبت سازی در تقویم شیعه هستند
حوزه/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مرند نسبت به تلاش فرقه های انحرافی برای مناسبت سازی جعلی در تقویم شیعه هشدار داد.
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۳:۴۴
استاد حوزه ودانشگاه :
ازدواج در فضای مجازی مطلوب جامعه اسلامی نیست
حوزه/ استاد حوزه ودانشگاه گفت: انتخاب همسر یکی از مهمترین انتخاب انسان در طول زندگی است،،چرا که زن و مرد به طور مستقیم در آینده یکدیگر تاثیر دارند.
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۵:۴۶