*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۵ رمضان ۱۴۴۰ \ Tuesday, May 21, 2019
شاعر انگلیسی کم کاری دولت بریتانیا در مبارزه با اسلام هراسی را به چالش کشید
حوزه/ یک شاعر زن مسلمان انگلیسی در نشستی در دانشگاه لندن، شعری با عنوان «بریتانیا بسم الله است» را خوانده و اسلام هراسی و مشکلات مسلمانان را به چالش کشید.
۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۴:۰۷
واکنش آیت الله اعرافی به جنایت تروریستی نیوزلند؛
این حملات تروریستی نتیجه تبلیغات مسموم اسلام هراسی است/ حوزه علمیه خواهان تعقیب عاملان است
حوزه / مدیر حوزه های حوزه با اشاره به جنایت تروریستی در نیوزلند تاکید کرد: حوزه‌های علمیه این جنایت را محکوم کرده و خواستار تعقیب عاملان آن بوده و از دولت‌ها و ملت‌ها می‌خواهد با اندیشه‌های نژاد پرستانه و افکار اسلام هراسی در جهان مقابله کرده و از عبادتگاه‌ها حفاظت نمایند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۱:۲۶
نمایندگان ادیان و احزاب فرانسه اقدام وحشیانه نیوزلند را محکوم کردند
حوزه/ در پی حمله تروریستی به نمازگزاران دو مسجد در نیوزیلند، نمایندگان ادیان و احزاب فرانسه با حضور در سفارت نیوزیلند در شهر پاریس ضمن ابراز همدردی با دولت و مردم این کشور، این حادثه تروریستی را شدیدا محکوم کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۶
نوجوان مسلمان یکی از گران‌ترین بورس‌های بریتانیا را به دست‌آورد
حوزه/ یک نوجوان مسلمان که بورس تحصیلی کالج اتین یکی از گران قیمت ترین دبیرستان های شبانه روزی پسرانه بریتانیا را به دست آورده، مورد حملات گسترده ای از سوی کاربران اینترنتی قرار گرفته است.
۱۳۹۷/۱۱/۵ - ۰۹:۱۰
همسایگان کانادایی در کمپین « برش نفرت با برش مو » شرکت کردند
حوزه/ پس از اینکه یک مغازه سلمانی متعلق به یک فرد مسلمان در شهر ادمونتون کانادا مورد حمله قرار گرفت، بسیاری از همسایگان این فرد مسلمان برای حمایت از او در کمپین «برش نفرت با برش مو» حضور یافتند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۷:۲۰
دادگاه سن دیگو به نفع پروژه «مبارزه با اسلام هراسی» در مدارس رای داد
حوزه/ به گفته قاضی دادگاه فدرال، پروژه «مبارزه با اسلام هراسی» در شهر سن دیگوی آمریکا غیرقانونی نبوده و هدف آن آگاهی رسانی و افزایش دانش غیرمسلمانان در رابطه با دین اسلام بوده است.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۸:۰۵
گزارش اسلام هراسی اتحادیه اروپا:
​مسلمانان اروپا در زندگی روزمره «با خصومت» روبرو هستند
حوزه/ یک گزارش وسیع اسلام هراسی که روز گذشته به پارلمان اروپا ارائه شد نشان داد که مسئله اسلام هراسی در اروپا رو به گسترش بوده و اعلام کرد که مسلمانان «در زندگی روزمره با خصومت» روبرو هستند. در این میان نویسندگان گزارش یک «کیت ضداسلام هراسی» ارائه داده اند.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۰۹:۰۵
وزیر دین انگلستان: ​مدارس با برگزاری گردش علمی به مساجد، با اسلام هراسی مبارزه کنند
حوزه/ نیک بورنه وزیر دین در دولت انگلستان در سخنانی به منظور مبارزه با اسلام هراسی موجود در میان والدین، پیشنهاد داد مدارس بیشتری برای دانش آموزان و والدینشان، گردش های علمی به مساجد برگزار کنند.
۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۰۸:۲۸
مسلمانان بریتانیا خواستار لغو سخنرانی اسلام ستیز آمریکایی در کشور شان شدند
حوزه/ شورای مسلمانان بریتانیا با ۵۰۰ مسجد و گروه اسلامی، سازمان مبارزه با اسلام هراسی تل ماما، نمایندگان پارلمان انگلستان و عده زیادی از فعالان مدنی و سیاسی خواستار لغو ویزای فرانکلین گراهام سخنران مسیحی اسلام ستیز و طرفدار پرو پاقرص ترامپ در کشورشان شدند.
۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۰۸:۲۸
مسلمانان برزیل با کتاب های کمیک به جنگ اسلام هراسی می روند
حوزه/ فدراسیون انجمن های اسلامی برزیل در نمایشگاه دوسالانه بین المللی کتاب سائو پائولو یک سری کتب کمیک با عنوان «خلیل و دوستان» با هدف مبارزه با اسلام هراسی برای کودکان منتشر می کند.
۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۱۱:۱۴