*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۱ آیان ۱۳۹۷ \ ۱۴ صفر ۱۴۴۰ \ Tuesday, October 23, 2018
معاون فرهنگی دانشگاه بوعلی سینا همدان:
برخی در داخل به ابزار اجرای برنامه های آمریکا تبدیل شده اند
حوزه/ حجت الاسلام فاطمی گفت برخی در داخل کشور همسو با دشمنان خارجی، مردم را از برنامه های آمریکا ترسانده و همواره در تلاش هستند که با ترساندن مردم، ایران اسلامی را از ارزش های والای خود دور کنند.
۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۱۳:۳۳
گزارش جدید هافینگتون پست:
زنان محجبه راننده در آمریکا هدف حملات جاده ای قرار می گیرند
حوزه/ گزارشی که وب سایت خبری هافینگتون پست از ۳۰ زن محجبه راننده در ایالات متحده آمریکا تهیه کرده نشان می دهد که این زنان به دلیل داشتن حجاب اسلامی دائما مورد حملات جاده ای نفرت محور قرار گرفته اند.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۸:۵۰
زن تازه مسلمان، به خاطر حجاب برای گواهینامه رانندگی با تبعیض روبرو شد
حوزه/ یک زن تازه مسلمان در ایالت هاوایی آمریکا که برای تجدید گواهینامه رانندگی با حجاب اسلامی رفته است، به خاطر عکس محجبه با مشکلات زیادی روبرو شده و از تبعیض مقامات اداره شکایت کرده است.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۹:۰۰
پودر مشکوک سفید رنگی به مرکز اسلامی نیولندن فرستاده شد
حوزه/ ارسال پودر مشکوکی همراه با نامه اهانت آمیز به اسلام به مرکز اسلامی شهر نیولندن در کنتیکت، نگرانی هایی را در جامعه اسلامی برانگیخت و پلیس تحقیقاتش را در این زمینه آغاز کرده است.
۱۳۹۷/۷/۲ - ۰۳:۵۵
مسجدی در آستین آمریکا برای سومین بار درهفته های اخیر شاهد خرابکاری بود
حوزه/ افراد ناشناس اقدام به پنچر کردن اتومبیل ون تشییع جنازه در مرکز اجتماعی اسلامی آستین شمالی کردند. این مسجد در هفته های اخیر شاهد خرابکاری های متعددی بوده است.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۱۰:۴۷
پست اسلام هراسی کارمند مالیاتی در فلوریدا، خشم کاربران اینترنتی را برانگخیت
حوزه/ مطالب اسلام هراسانه یک کارمند مالیاتی طرفدار ترامپ، باعث خشم کاربران شبکه های اجتماعی شد به طوری که بسیاری عذرخواهی یا استعفای او را از مقام رسمی خواستار شدند.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۷:۵۰
جریمه غیرمتعارف یک آمریکایی که زن محجبه حامله را تهدید کرده بود
حوزه/ یک راننده در پورتلند که زن محجبه حامله و شوهرش را تهدید کرده بود به پرداخت جریمه نقدی، رفتن به کلاسهای مدیریت خشم محکوم شد. وی همچنین باید در جلسه ای با حضور مسلمانان شرکت داشته باشد.
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۲۳:۵۵
مهاجمان شبانه بر دیوار مسجدی در مینه سوتا شعارهای ضداسلامی نوشتند
حوزه/ به گفته پلیس مینه سوتا، مظنونین در ساعت ۱:۳۰ روز ۲۹ جولای اقدام به نوشتن شعارهای ضداسلامی با اسپری رنگ بر دیوار خارجی مسجد «السلام» کردند.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۲۳:۴۰
شعارنویسی ضداسلامی در ویسکانسین، نگرانی هایی را در پی داشت
حوزه/ به گفته پلیس شهرستان اوک گریک در ایالت ویسکانسین در آمریکا، اخیرا شعارنویسی های نفرت محور از جمله علیه مسلمانان در یکی از پارک های این شهر دیده شده اند.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۲۳:۵۰
مسلمانان آمریکا خواستار توقف برنامه ردیابی مسافربری هوایی شدند
حوزه/ شورای روابط اسلامی آمریکایی «کایر» از اداره امنیت حمل و نقل ایالات متحده خواست برنامه ردیابی مسافربری «آسمان های خاموش» را که هدف اصلی آن در زیرنظر گرفتن مسافران مسلمان می باشد، متوقف سازد.
۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۱۸:۵۰