*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ \ الجمعة ٥ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Friday, November 24, 2017
زورگویی سایبری؛ مشکل جدید دانش آموزان مسلمان آمریکا
حوزه/ شورای روابط اسلامی آمریکایی از مسئولان مدارس آمریکا خواست با زورگویی سایبری علیه دانش آموزان مسلمان و اسلام‌هراسی اینترنتی که در این کشور در حال توسعه می‌باشد مبارزه کنند.
۱۳۹۶/۹/۲ - ۰۳:۲۰
شیعیان مرد مهاجم آمریکایی را بخشیده، او را به مسجد دعوت کردند
حوزه/جامعه اسلامی اهل بیت در شهر کلمبوس که مسجدشان در ۱۱ فوریه توسط یک مرد آمریکایی مورد شعارنویسی قرار گرفته بود، فرد خاطی را مورد بخشش قرار دادند و از او برای بازدید از مرکز اسلامی دعوت کردند.
۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۲۲:۵۵
نامه‌های تهدید آمیز سبب لغو سخنرانی اسلامی در مدرسه آمریکایی شد
حوزه/یک مدرسه دولتی در ایالت کانتیکت آمریکا که از سخنران مسلمان برای صحبت در یک کلاس درس و آشناسازی دانش آموزان با اسلام دعوت به عمل آورده بود، در پی دریافت شکایات و تهدیدات مجبور به لغو برنامه شد.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۷:۴۵
گزارش سالانه «اف بی آی»:
مسلمانان بیشترین قربانیان جزائم نفرت محور سال گذشته در آمریکا هستند
حوزه/گزارش سالانه «اف بی آی» خبر از افزایش جرایم نفرت محور در سال ۲۰۱۶ نسبت به سال قبل می‌دهد. بر اساس این گزارش دین و نژاد به ترتیب دو علت بالای جرایم بوده و مسلمانان و یهودیان بیشتر از همه در معرض حمله قرار داشته‌اند.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۲۰:۱۵
کلیسای مسیحیان لوتری در پایتخت آمریکا «نشست میان ادیانی» برگزار کرد
حوزه/در نشست میان ادیانی رهبران کلیسای مسیحیان لوتری که روز گذشته در کاپیتال هیل، در واشنگتن برگزار شد، نمایندگانی از ادیان سوی ادیان مختلف حضور داشته و معضلات پیروان مذاهب در حضور ۳۰۰ شرکت کننده مورد ارزیابی قرار گرفت.
۱۳۹۶/۸/۱۱ - ۰۳:۲۰
حجت الاسلام حسینی مجد:
هدف هجمه های آمریکا علیه ایران ایجاد شکاف در جامعه است
امام جمعه اسدآباد هدف سخنان ترامپ را ایجاد شکاف در نظام دانست و گفت: بعد از یاوه گویی های ترامپ تمام دستگاه های جمهوری اسلامی در یک جمله همه با هم متعهد شدند و آن هم حمایت از سپاه و اسلام بود و این مصداق "عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد"، است.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۴:۲۸
نژادپرست آمریکایی دو دختر نوجوان مسلمان را مورد آزار و اذیت قرار داد
حوزه/ دودختر نوجوان محجبه درحالی که از مدرسه به سمت منزل در حرکت بوده‌اند، توسط یک نژادپرست آمریکایی مورد مزاحمت، تهدید و اهانت قرار می‌گیرند و در این لحظه پدر دختران از راه رسیده و از آن‌ها حفاظت می‌کند.
۱۳۹۶/۸/۴ - ۲۳:۰۵
مراسم شام با حضور مسلمانان و پلیس در مسجد اوماها برگزار شد
حوزه/ مرکز اسلامی اوماها که چند سال پیش مورد حمله اسلام‌هراسان قرار گرفته و دچار خسارت شده، در راستای برقراری رابطه بهتری میان پلیس و مسلمانان، نشست شام میان ادیانی برگزار کرده و میزبان نیروهای امنیتی بود.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۲۲:۲۰
فیلم انفجار تروریستی در مسجد بلومینگون منتشر شد
حوزه/با گذشت دو ماه از حادثه انفجار تروریستی مسجدی در ایالت ایندیانای آمریکا که خسارات زیادی به بخشی از مسجد وارد کرد، هنوز هیچ فردی در این رابطه بازداشت نشده و نگرانی در جامعه اسلامی پابرجاست.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۲۳:۰۵
پروژه ساخت «خانه سالمندان اسلامی» در مریلند به حالت تعلیق درآمد
حوزه/ مسلمانان جامعه اسلامی شهر بالتیمور در مریلند که قصد راه اندازی یک «خانه سالمندان اسلامی» داشتند با کارشکنی هایی از سوی اسلام هراسان مواجه شده و پروژه ساخت به حالت تعلیق درآمده است.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۰۱:۲۰