*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ \ ۷ رمضان ۱۴۳۹ \ Wednesday, May 23, 2018
نماینده ولی فقیه در همدان:
انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس اوج دشمنی با اسلام و مسلمین است
امام جمعه همدان، انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس را اوج کینه توزی و دشمنی علیه اسلام و مسلمین دانست و گفت: دشمنان فکر می کنند با این کار جبهه مقاومت و جبهه حق را شکست خواهند داد، در حالی که این طور نیست.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۰:۰۶
رهبر حزب جمعیت علمای اسلام شاخه فضل الرحمان:
مدارس دینی پاکستان مورد تهدید استعمار غربی است
حوزه/ مولانا فضل الرحمان در سخنرانی خود در جلسه عمومی حزب متحده مجلس عمل گفت: امروز مدارس دینی پاکستان مورد تهدید استعمار غربی است و در مدارس دولت دارند فرهنگی غربی اجرا می‌کنند.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۲۳:۱۵
پرستار محجبه در تگزاس، در حمله اسلام هراسی با چاقو مجروح شد
حوزه/یک پرستار محجبه ۳۱ ساله در شهر هیوستون در ایالت تگزاس در یک حمله اسلام هراسی در جاده چاقو خورده و از ناحیه بازو مجروح شد. پلیس تحقیقاتش را در این زمینه آغاز کرده است.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۰۳:۲۰
مسلمانان تنسی آمریکا، عذرخواهی عاملان تخریب اموال مسجد را پذیرفتند
حوزه/ دو جوان سفیدپوست آمریکایی که در ایالت تنسی آمریکا متهم به تخریب اموال عمومی شده بودند، در پیشگاه اعضای مسجد از کارشان ابراز پشیمانی کرده و بخشش طلبیدند و مسلمانان نیز آنان را بخشیدند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۹:۴۰
نظرسنجی جدید نشان داد:
مسلمانان آمریکا خواستار محدودیت حمل سلاح هستند
حوزه/یک نظرسنجی جدید توسط شورای روابط اسلامی آمریکایی «کایر» نشان داد که ۹۳% اعضای جامعه اسلامی در ایالات متحده خواستار تصویب قوانینی برای کنترل بیشتر «اسلحه» هستند.
۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۲۰:۴۰
در ادامه سیاست اسلام هراسی؛
مقامات نیویورکی، طرح اعیاد اسلامی در تقویم مدارس را رد کردند
حوزه/در پی جلسه ای که توسط شورای مدارس منطقه ای نیویورک برگزار شد، طرح افزودن اعیاد اسلامی به تقویم مدارس نیویورک رد شده و بار دیگر اسلام هراسی خودنمایی کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۵ - ۰۳:۴۰
نویسنده پرفروش آمریکایی کتابی درباره اسلام هراسی نوشت
حوزه/ نویسنده رمان پرفروش آمریکایی در کانزاس، کتابی با نام «قلب آمریکا» نوشته است. این نویسنده غیرمسلمان هدف خود را مبارزه با فضای مسموم سیاسی آمریکا علیه مسلمانان به ویژه در زمان انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرده است.
۱۳۹۶/۱۱/۳ - ۲۰:۴۷
در پی شکایت پلیس مسلمان؛
​افسران اداره پلیس نیویورک اجازه ریش گذاشتن پیدا کردند!
حوزه/ در پی شکایت مسلمانی که به خاطر ریش بلند از نیروهای پلیس اخراج شده بود، یک توافق دو طرفه میان مقامات شهری و اداره پلیس شهر نیویورک در این باره شکل گرفت.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۹
دوره آموزشی «مبارزه با اسلام هراسی برای رهگذران» در سیاتل برگزار می شود
حوزه/ شورای روابط اسلامی آمریکایی «کایر» میزبان برگزاری دوره آموزشی «مبارزه با اسلام هراسی برای رهگذران» در شهر سیاتل در ایالت واشنگتن خواهد بود.
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۷
سال گذشته جرایم نفرت محور در ۹ شهر بزرگ آمریکا افزایش داشته است
حوزه/یک تحقیقات جدید نشان داد در سال ۲۰۱۷ میلادی جرایم نفرت محور در ۹ شهر بزرگ ایالات متحده آمریکا علیه اقلیت های مذهبی، مسلمانان، یهودیان، سیاهپوستان افزایش داشته اند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۲:۵۴