*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۲ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Sunday, February 17, 2019
«رابطه توحید با آرامش روانی» در درس اخلاق جامعه الزهرا(س) تبیین می شود
حوزه/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین توکل در جلسه درس اخلاق جامعه‌الزهرا علیهاالسلام، رابطه توحید با آرامش روانی را تبیین می‌کند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۱
درس اخلاق اساتید و طلاب جامعه‌الزهرا(س) برگزار می‌شود
حوزه/ درس اخلاق اساتید و طلاب جامعه‌الزهرا علیهاالسلام به صورت مشترک در تالار بیداری اسلامی برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۰۵
فصلنامه «اخلاق» به ایستگاه پنجاه و سوم رسید
حوزه/ رئیس پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان درباره شماره اخیر فصلنامه اخلاق گفت: شماره ۵۳ فصلنامه اخلاق چاپ و در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۹:۴۶
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان:
«گذشت در خانواده» از تعارضاتی که قوانین توان عقده گشایی از آنها را ندارند، عقده می گشاید
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: تاب آوری در خانواده و حُسن خُلق و دیگر فضایل اخلاقی آن چنان مقتدرانه عمل می کنند که نیازمندی به هر قانونی را تحت الشعاع قرار می دهد؛ از این رو، این سخن گزاف نیست که اخلاق بر قانون حاکم است، اگرچه به قانون نیازمندیم.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۶:۱۲
تصاویر/ جلسه درس اخلاق آیت الله العظمی جوادی آملی
عکس: هادی چهرقانی
۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۱۷:۰۶
عضو شورای حوزه علمیه مازندران:
اخلاق و تربیت محور فعالیت های حوزه باشد
حوزه/ حجت الاسلام لائینی با تأکید براین که حوزه باید در اخلاق و تربیت نسبت به سایر مراکز علمی و آموزشی پیشگام باشد، گفت: امروز مدارس علمیه باید در کنار نخبه پروری به رشد اخلاقی و معنوی طلاب نیز توجه جدی داشته باشند.
۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۱۷:۱۷
توصیه حضرت آیت الله علوی گرگانی به توسعه درس اخلاق در حوزه
حوزه/ حضرت آیت‌الله علوی گرگانی گفت: یکی از خلأهایی که در حوزه علمیه وجود دارد، ضعف عبارت واتقوالله بوده و علماء اخلاق در حوزه کم به چشم می‌خورد و باید جلسات اخلاق در حوزه بیش از مقدار موجود باشد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۴
آیت الله العظمی مظاهری:
کوتاهي در انجام کار، در همۀ مشاغل و تحويل محصول ناتمام مصداق کم‌فروشي است
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری در درس اخلاق خود گفتند:كم‏ فروشى‏، فقط هنگام فروش جنس محقّق نمي‌شود؛ بلکه کوتاهي در انجام کار، در همۀ مشاغل و تحويل محصول ناتمام نيز مصداق کم‌فروشي است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۷
استاد حوزه علمیه آذربایجان‌غربی:
برای رسیدن به قله طلبگی تنها خواندن کتب حوزوی کافی نیست
حوزه / حجت الاسلام کاظم سلامتی گفت: برای رسیدن به قله طلبگی، تنها خواندن کتب حوزوی کافی نیست، هم باید علمیت یک طلبه در حوزه پیشرفت کند و هم در کنار علم، به اخلاق و آداب طلبگی پایبند باشد. علم و اخلاق باید در کنار هم باشند و داشتن علم بدون اخلاق برای جامعه خطرناک است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۰:۲۵
استاد حوزه علمیه آذربایجان‌غربی:
انس با دعا از لوازم طلبگی است
حوزه / حجت الاسلام محمدرضا عبدی گفت: برای رسیدن به مقصد طلبگی باید به سلاح اشک‌ چشم، دعا و نماز شب مسلح بود و با دعا انس گرفت.
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۷