*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ \ ۹ صفر ۱۴۴۰ \ Thursday, October 18, 2018
آیت الله العظمی مظاهری:
ادارات ارباب رجوع را معطل و سرگردان نکنند/ بردن آبرو، بدتر از بردن مال است
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری گفتند: سرهم‌بندي، در اداره‌ها مصيبت است. بعضي کارمندان با قاطعیّت کار نمی‌کنند و مدّت زيادي ارباب رجوع را معطل می‌کنند. مردم در اثر کم کاری، بدکاری و بیکاری برخي کارمندها، دچار دردسر مي‌شوند و بايد از کار و زندگي خود دست بکشند و مرتب در رفت و آمد به اداره باشند تا کارشان حل شود.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۶:۳۵
آیت الله العظمی شبیری زنجانی:
امروز جای درس اخلاق‌ بزرگان در حوزه خالی است/ شرایط امروز کشور ویژه است
حوزه/ حضرت آیت الله شبیری زنجانی شرایط کنونی ایران و جهان را «شرایط ویژه» دانستند و بر لزوم تقویت و گسترش درسهای اخلاق درحوزه علمیه تاکید کردند.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۸:۱۵
جلسه درس اخلاق در جامعه الزهرا برگزار می شود
حوزه/ جلسه درس اخلاق طلاب جامعه‌الزهرا علیهاالسلام با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین همتیان برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۵:۲۲
استاد درس خارج حوزه علمیه کرمان:
تقوا تنها به این نیست که نماز شب بخوانیم و رکوع و‌ سجود را طولانی کنیم
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین احمد شیخ بهایی در جلسه درس اخلاق عمومی که در مسجد امام(ره) کرمان گفت: تقوا تنها به این نیست که نماز شب بخوانیم و رکوع و‌ سجودمان را طولانی کنیم. علامت تقوا این است که محاسبه نفس کنیم آیا شرمان به کسی می‌رسد یا خیر؟
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۱:۴۱
تصاویر/ درس اخلاق در حوزه علمیه خواهران بوشهر
عکس: سیدحسین موسوی
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۱:۱۴
تصاویر/ درس اخلاق آیت الله اراکی در مدرسه علمیه معصومیه
عکس: جهانبخش پیری پور
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۸:۴۰
کارشناس مذهبی برنامه سمت خدا:
اولین رکن و عامل امنیت روانی و آرامش، خداباوری در زندگی است
حوزه/ حجت‌الاسلام‌ لقمانی گفت: تا کنون ۲۰ عاملی که انسان را در حصن قرار می‌دهد تا به آرامش برسد، شناسایی شده که اولین رکن و عامل امنیت روانی و آرامش، خداباوری در زندگی است.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۷:۵۰
در مسیر نفر (۲)؛
چه عواملی در پیشرفت اخلاقی طلاب تأثیرگذار است؟
حوزه/ مباحث اخلاقی باید در حوزه فراگیر شده و محدود نباشد و بزرگان و مسئولین و مدیران ارشد ما باید این دغدغه را داشته باشند و به سراغ افراد اخلاقی رفته، آن‌ها را شناسایی کرده و از آن‌ها بخواهند تا با مدارس مرتبط شوند.
۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۸:۳۵
آیت الله العظمی مظاهری تبیین کردند:
انواع ظلم در جامعه امروز
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری گفتند: گاهی مشاهده می‌شود افراد یک خانواده در تقسیم ارث به همدیگر ظلم می‌کنند؛ حقّ خواهر یا برادر مظلوم خود را از ارث نمی‌دهند و او هم برای حفظ آبرو یا برای اینکه قدرت ندارد، مجبور به سکوت است و یاوری جز خداوند متعال ندارد.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۷:۲۵