*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۷ شوال ۱۴۴۰ \ Thursday, June 20, 2019
آیت الله العظمی شبیری زنجانی:
طلاب قبل از ورود به رشته های تخصصی، به مبانی اجتهاد مسلط شوند
حوزه / حضرت آیت الله شبیری زنجانی، تخصص در اصول و فقه را برای ورود به بسیاری از پژوهشهای دینی ضروری دانستند و گفتند: طلبه قبل از آنکه وارد هر رشته‌ای در علوم اسلامی بشود مناسب است اصول و فقه را خوب خوانده باشد و به مبانی اجتهاد مسلط شود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۲۱:۰۷
رئیس موسسه کتاب شناسی شیعه در گفت وگو با «حوزه»
علمای نجف بر حفظ سنت های اصیل حوزه تاکید دارند / تربیت خطبای زباندان از دغدغه های بزرگان حوزه نجف است
حوزه/ رییس موسسه کتاب شناسی شیعه قم در گفت و گو با خبرگزاری حوزه، انتقال تجربیات حوزه قم به نجف و نیز کسب تجربه از حوزه کهن نجف اشرف برای مدارس علمیه ایران را حائز اهمیت دانست.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۰۸:۵۸
مدیر موسسه کتابشناسی:
حضور روحانی در هر منطقه‌ای در کاهش نزاع‌ها مؤثر است
حوزه/ مدیر موسسه کتابشناسی شیعه با اشاره به این که حضور یک روحانی در یک شهر کوچک می‌تواند بسیاری از مشکلات و نزاع‌ها را حل کند گفت: اینکه امروز تعداد پرونده‌ها در دستگاه قضا زیاد شده به این دلیل است که شهرهای ما از وجود یک عالم توانا و قوی خالی است.
۱۳۹۴/۷/۱۷ - ۱۱:۰۶
کتاب «گوهر پاک» منتشر شد
حوزه/ کتاب «گوهر پاک» شامل احوال و آثار آیت الله شیخ حسنعلی تهرانی به قلم محمد جواد نورمحمدی از سوی انتشارات مؤسسه کتابشناسی شیعه روانه بازار نشر شد.
۱۳۹۴/۷/۶ - ۱۳:۵۱
هفتمین و هشتمین مجلۀ کتاب شیعه ویژه اجازات منتشرشد
حوزه / شماره هفتم و هشتم مجلۀ کتاب شیعه نشریۀ مؤسسۀ کتابشناسی شیعه ویژه اجازات در ۶۲۴ صفحه مطالب و رسائل و نکاتی تازه در باب اجازات با سردبیری محسن صادقی منتشرشد .
۱۳۹۴/۶/۱۷ - ۱۳:۴۵