*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۶ رجب ۱۴۴۰ \ Saturday, March 23, 2019
آیت الله العظمی شبیری زنجانی:
طلاب قبل از ورود به رشته های تخصصی، به مبانی اجتهاد مسلط شوند
حوزه / حضرت آیت الله شبیری زنجانی، تخصص در اصول و فقه را برای ورود به بسیاری از پژوهشهای دینی ضروری دانستند و گفتند: طلبه قبل از آنکه وارد هر رشته‌ای در علوم اسلامی بشود مناسب است اصول و فقه را خوب خوانده باشد و به مبانی اجتهاد مسلط شود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۲۱:۰۷
رئیس موسسه کتاب شناسی شیعه در گفت وگو با «حوزه»
علمای نجف بر حفظ سنت های اصیل حوزه تاکید دارند / تربیت خطبای زباندان از دغدغه های بزرگان حوزه نجف است
حوزه/ رییس موسسه کتاب شناسی شیعه قم در گفت و گو با خبرگزاری حوزه، انتقال تجربیات حوزه قم به نجف و نیز کسب تجربه از حوزه کهن نجف اشرف برای مدارس علمیه ایران را حائز اهمیت دانست.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۰۸:۵۸
مدیر موسسه کتابشناسی:
حضور روحانی در هر منطقه‌ای در کاهش نزاع‌ها مؤثر است
حوزه/ مدیر موسسه کتابشناسی شیعه با اشاره به این که حضور یک روحانی در یک شهر کوچک می‌تواند بسیاری از مشکلات و نزاع‌ها را حل کند گفت: اینکه امروز تعداد پرونده‌ها در دستگاه قضا زیاد شده به این دلیل است که شهرهای ما از وجود یک عالم توانا و قوی خالی است.
۱۳۹۴/۷/۱۷ - ۱۱:۰۶
کتاب «گوهر پاک» منتشر شد
حوزه/ کتاب «گوهر پاک» شامل احوال و آثار آیت الله شیخ حسنعلی تهرانی به قلم محمد جواد نورمحمدی از سوی انتشارات مؤسسه کتابشناسی شیعه روانه بازار نشر شد.
۱۳۹۴/۷/۶ - ۱۳:۵۱
هفتمین و هشتمین مجلۀ کتاب شیعه ویژه اجازات منتشرشد
حوزه / شماره هفتم و هشتم مجلۀ کتاب شیعه نشریۀ مؤسسۀ کتابشناسی شیعه ویژه اجازات در ۶۲۴ صفحه مطالب و رسائل و نکاتی تازه در باب اجازات با سردبیری محسن صادقی منتشرشد .
۱۳۹۴/۶/۱۷ - ۱۳:۴۵