*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۵ رمضان ۱۴۳۹ \ Monday, May 21, 2018
واکنش شخصیت های لبنانی به انتقال سفارت آمریکا به قدس؛
همایش و سخنرانی دیگر سودی برای فلسطین ندارد
حوزه/ شیخ حبلی گفت: فلسطین تمام سخنرانی ها و منبرها و همایش ها و کنفرانس ها و یاری از راه دور را تجربه کرده است و اکنون فقط نیاز به کار و خون و سلام و حضور میدانی و گام های استوار دارد.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۴:۵۰
علمای لبنان بر تمسک به گزینه مقاومت در برابر اقدامات آمریکا و اسرائیل تاکید کردند
حوزه/ علمای لبنان به دعوت شیخ ماهر حمود رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت نشستی را شهر صیدای لبنان برگزار کرده و در خصوص حوادث بزرگ امت اسلام بحث و گفتگو کردند.
۱۳۹۷/۱/۳ - ۱۴:۴۰
در جریان سفر به استان خراسان شمالی صورت گرفت؛
بازدید علمای لبنانی از روستای گردشگری روئین
حوزه/تنی چند از علمای شیعه و سنی لبنانی در سفر خود به استان خراسان شمالی از روستای گردشگری روئین اسفراین بازدید و با مردم روستای روئین اسفراین دیدار و گفتگو کردند.
۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۰:۱۰
دبیرکل جنبش امت لبنان:
ملاقات علمای تهران، لبنان و مصر توطئه دشمنان را خنثی می کند
حوزه/ شیخ جبری گفت: ما در این روزها نیازمند دیدار و ملاقات علمای تهران و مصر و لبنان و سایر کشورهای اسلامی با هم هستیم تا در سایه این دیدارها بتوانیم در برابر توطئه های دشمنان ایستاده و وحدت اسلامی را تقویت کنیم.
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۶
دبیر کل جنبش امت لبنان درگفتگو با «حوزه»:
دود آتش‌افروزی صهیونیست‌ها در چشم مسیحیان هم خواهد رفت
حوزه/ شیخ عبدالله الجبري گفت: دود آتش افروزی صهیونیست ها تنها محدود به مسلمانان نبوده و در چشم مسیحیان نیز خواهد رفت.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۰۹:۰۰
یادداشت مدیرمسئول
۱۷ برداشت از دومین کنفرانس بین المللی علمای مقاومت در لبنان
حوزه / حجت الاسلام والمسلمین حسینی کوهساری نوشت: ضعف آینده نگری و آینده پژوهی و کاستی های رویکرد و مطالعات راهبردی در عرصه فعالیتهای بین المللی محسوس است. به شکل مشخص اگر آینده جبهه مقاومت را همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند تاسیس تمدن نوین اسلامی مشخص کنیم، سمت و سوی همه برنامه ها و اقدامات به سوی آینده ای تمدن محور و اسلامی رقم خواهد خورد و تجهیزها و تدارک­ها و تمهیدهای لازم در این خصوص نیز می بایست فراهم شود.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۲۱:۳۷
سفری تا نزدیکی خانه عنکبوت:
روایتی از سفر یک هفته‌ای آیت الله نوری همدانی به لبنان
حوزه/ در ۲۲ شهریور ماه سال جاری حضرت آیت الله نوری همدانی به کشور لبنان سفر کردند. خبرگزاری حوزه به خاطر اهمیت این سفر که ماهیت فرهنگی داشت و در قامت مرجعیت شیعه صورت گرفت و با هدف نگاهی نو به آثار و پیامدهای مثبت آن، گزارشی از این سفر را از زبان مرتضی نجفی قدسی مدیر دارالقرآن علامه طباطبائی یکی از همراهان معظم له منتشر می کند.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۷:۵۸
توصیه‌های آیت‌الله‌العظمی نوری همدانی به ایرانیان خارج از کشور:
ایرانیان پیام‌رسان انقلاب باشند/ هر شخص سه مسئولیت فردی، اجتماعی و شغلی دارد
حوزه/ حضرت آیت‌الله نوری همدانی با حضور در جمع ایرانیان مقیم لبنان به بیان مهمترین وظایف ایرانیان خارج از کشور پرداختند.
۱۳۹۶/۶/۲۴ - ۰۱:۴۸
آیت‌الله‌العظمی نوری‌همدانی در لبنان:
لبنان از ابتدا مهد عالمان بزرگ بوده است
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: لبنان از ابتدا مهد عالمان بزرگ مثل شهید اول، شهید ثانی، محقق کرکی و شیخ حر عاملی بوده است.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۰۱:۰۹