*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۱ آیان ۱۳۹۶ \ الاثنين ٢ صفر ١٤٣٩ \ Monday, October 23, 2017
شیخ میثم سلمان:
نظام بحرین جنایت های فجیعی نسبت به زندانیان مرتکب می شود
حوزه/ شیخ میثم سلمان گفت: نظام بحرین نه تنها بر اساس ملاک ها و شاخص های جهانی برخورد با زندانیان، نظامی عقب مانده به شمار می آید، بلکه جنایت های فجیعی را نسبت به زندانیان مرتکب می شود و ما خواستار نجات این زندانیان از زیر شکنجه و بدرفتاری هستیم.
۱۳۹۶/۸/۱ - ۱۹:۴۵
فعال مبارز بحرینی :
حمد بن عیسی مسئول حمله به رهبران زندانی بحرین است
حوزه/ دکتر سعید شهابی رهبر جنبش احرار البحرین هجوم نیرو های امنیتی زندان مرکزی "جو" را به رهبران و بزرگان انقلاب بحرین محکوم کرد و حمد بن عیسی حاکم بحرین را مسئول این جنایت دانست.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۱:۲۱
تلاش آل‌خلیفه برای رهایی از رسوایی امنیتی؛
رژیم بحرین فعالان حقوقی را به تبانی با قطر متهم کرد
حوزه/ در پی افشاگری موسسات حقوقی بحرینی در خصوص جنایات نیروهای امنیتی بحرین و رسوایی دستگاه امنیت ملی این کشور موجی از اقدامات سازمان یافته برای تحریف و تخریب چهره فعالان حقوقی به راه افتاده است.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۵:۲۷
در محکومیت رابطه با رژیم صهیونیستی؛
روز گذشته بحرین عرصه تظاهرات خشم مردم بود
حوزه/ روز گذشته بحرین شاهد اعتراضات و راهپیمایی گسترده مردمی در اعتراض به اقدام رژیم آل خلیفه در برقراری رابطه با رژیم صهیونیستی بود.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۰:۴۶
ائتلاف جوانان انقلابی بحرین:
رفتار آل خلیفه در برابر نسل انقلابی بحرین، جنون آمیز است
حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین روز گذشته با صدور بیانیه ای موج بازداشت کودکان و نوجوانان توسط مزدوران آل خلیفه را محکوم و تاکید کرد، حالت جنون نظام آل خلیفه در برابر نسل جوان انقلابی بحرین باعث شده از هیچ رفتار و جنایتی در برابر این نسل ابایی نداشته باشند.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۰:۰۶
به همت موسسه‌های مردمی انجام شد؛
ثبت ۱۳ گزارش نقض حقوق و آزادی در بحرین در نشست حقوق بشر سازمان ملل
حوزه/ موسسه های حقوقی بحرینی با همکاری موسسه های عربی و بین المللی ۱۳ گزارش در خصوص نقض حقوق در بحرین را در نشست حقوق بشر سازمان ملل ارائه دادند که به عنوان اسناد رسمی ثبت گردید.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۱:۴۸
بحرینی ها فردا در اعتراض به بازداشت کودکان تظاهرات می کنند
حوزه/ ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین با صدور بیانیه ای از مردم خواست روز جمعه با حضور در راهپیمایی، بازداشت کودکان و زندانی کردن آنها توسط آل خلیفه را محکوم کنند.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۰:۵۵
دستگیری ۸ بحرینی طی ۲۴ ساعت گذشته
حوزه/ مزدوران آل خلیفه در ادامه سرکوب انقلاب مردمی تعداد دیگری از شهروندان بحرینی را بازداشت کردند.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۲۰:۲۷
در عاشورای امسال؛
تصاویر شهدای انقلاب بحرین با هیئت های عزاداری همراه شد
حوزه/ یکی از ویژگی های عزاداری امسال سنابس بحرین، حضور چشمگیر مردم عزادار در هیئت ها بود و اینکه تصاویر شهدا و پرچم سیاه رنگ عزاداری حسینی علاوه بر حسینیه ها بر دیوار منازل نیز نصب شد که در این میان تصاویر ۵ شهید منطقه الدراز بیش از سایر شهدا خودنمایی می کرد.
۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۱۰:۲۲
جلوگیری آل‌خلیفه از برگزاری بزرگترین نماز جماعت مسجد الخواجه
حوزه/ مقامات آل خلیفه مسجد الخواجه در منامه پایتخت بحرین را در شب دهم ماه محرم می بندند. فعالان این اقدام را تلاشی برای جلوگیری از برگزاری بزرگترین نماز که هرساله در شب دهم برگزار می شود، دانستند.
۱۳۹۶/۷/۷ - ۲۲:۳۵