*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Saturday, July 20, 2019
جمعیت وفاق اسلامی بحرین:
رژیم آل‌خلیفه مردم را از برپایی نماز در محل مساجد ویران شده منع می‌کند
حوزه/ جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین تاکید کرد: رژیم آل خلیفه تعدادی از شهروندان بحرینی را مجبور کرده تعهد بدهند که در محل مساجد شیعیان که ویران شده نماز نخوانند.
۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۱۴:۰۳
دادگاه رژیم آل خلیفه مسئول هتاک به شیعیان را تبرئه کرد
حوزه/ دادگاه رژیم آل خلیفه "یاسر العطار" مشاور رئیس اتاق بازرگانی بحرین را از اتهام توهین به شیعیان تبرئه کرد.
۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۱۸:۰۳
جمعیت الوفاق: رژیم آل خلیفه با استقبال از صهیونیست ها، ملت و کشور بحرین را بدنام کرد
حوزه/ جمعیت وفاق اسلامی ملّی بحرین گفت: رژیم آل خلیفه با میزبانی از کنفرانس شوم منامه، به ملت و کشور بحرین و تاریخ ریشه دار آن بی احترامی کرد و موضع گیری های انسانی، ملّی و وطنی آن را بی ارزش نمود.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۲۰:۵۰
طی هفته گذشته؛
مقامات رژیم آل خلیفه بیش از ۳۰ شهروند بحرینی را بازداشت کردند
حوزه/ مقامات امنیتی رژیم آل خلیفه طی هفته گذشته با هجوم به منازل مردم بحرین در مناطق مختلف این کشور بیش از ۳۰ نفر را بازداشت کردند.
۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۱۵:۱۷
الوفاق: رژیم بحرین به مرز فروپاشی رسیده است
حوزه/ الوفاق تاکید کرد: رژیم بحرین با بحران های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی بزرگی محصور شده که آن را به مرز فروپاشی پایه های قواعد اجتماعی و همزیستی کشانده و دیگر هیچ قاعده و یا ارزشی بر رابطه ما بین حکومت و ملت حکم‌فرما نیست.
۱۳۹۸/۴/۹ - ۱۳:۵۲
به نشانه مخالفت با معامله قرن نشست؛
بحرینی ها نشست "حق حاکمیت برای صلح و رفاه" را برگزار می کنند
حوزه/ جمعيت الوفاق بحرین اعلام کرد با نزدیک شدن به موعد برگزاری نشست "معامله قرن" در بحرین، نشستی عمومی را تحت عنوان "حق حاکمیت برای صلح و رفاه" برگزار خواهد کرد.
۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۱۸:۲۸
پنچ جوان بحرینی توسط نیروهای رژیم آل خلیفه بازداشت شدند
حوزه/ مزدوران و شبه نظامی های وابسته به رژیم آل خلیفه با هجوم گسترده به مناطق مختلف بحرین، تعدادی از جوانان را بازداشت کردند.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۲۲:۵۵
برای ۱۶۴ هفته پیاپی؛
رژیم آل خلیفه از برگزاری نماز جمعه در بحرین جلوگیری کرد
حوزه/ عناصر مزدور و شبه نظامی های وابسته به رژیم آل خلیفه برای صد و شصت و چهارمین هفته پیاپی از برگزاری نماز جمعه شیعیان در مسجد امام صادق (ع) در الدراز جلوگیری کردند.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۰۶:۵۵
عضو کنگره آمریکا: حکومت بحرین دیکتاتور است
حوزه/ الهان عمر عضو کنگره آمریکا حکومت سرکوبگر آل خلیفه را مورد انتقاد قرار داد و گفت: بحرین یک دولت دیکتاتوری است که مرتکب تجاوزهای گسترده می‌شود.
۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۴:۵۹
علمای بحرین:
بحرین در سیاه‌ترین روزهای تاریخ خود به سر می‌برد
حوزه/ رپی احضار و بازداشت روحانیون بحرین و افزایش فضای خفقان و سرکوب در آستانه برگزاری نشست عادی سازی روابط با اسرائیل توسط آل خلیفه؛ علمای بحرین با صدور بیانیه ای آزار و اذیت مذهبی و بازداشت علما را محکوم کردند.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۹:۰۵