*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Saturday, July 20, 2019
کارشناس و منتقد سینما و تلویزیون:
متناسب با نیازهای دینی و معرفتی مردم، برنامه سازی تلویزیونی نداشته ایم
حوزه/ کارشناس و منتقد حوزوی سینما و تلویزیون تصریح کرد: متاسفانه متناسب با نیازهای دینی و معرفتی مردم و جوانان، برنامه سازی قوی و خلاقانه و خوب در تلویزیون نداشته ایم.
۱۳۹۸/۳/۲۱ - ۰۱:۰۰
منتقد حوزوی سینما و تلویزیون:
سریال های رمضانی امسال نمره قبولی دریافت نکرده اند
حوزه/ منتقد حوزوی سینما و تلویزیون گفت: متاسفانه امسال سریال های رمضانی تلویزیون به لحاظ جذب مخاطب و سطح کیفی تا به اینجای کار نتوانسته اند نمره قبولی دریافت کنند.
۱۳۹۸/۳/۶ - ۲۰:۲۵
منتقد حوزوی سینما و تلویزیون:
بسیاری از سریال های تلویزیونی از ضعف قصه و فیلمنامه رنج می برند
حوزه/ منتقد حوزوی سینما و تلویزیون تصریح کرد: متاسفانه در حال حاضر بسیاری از سریال های تلویزیونی از ناحیه قصه گویی و فیلمنامه دچار ضعف جدی هستند.
۱۳۹۸/۲/۹ - ۰۱:۰۰
منتقد حوزوی سینما و تلویزیون:
با وجود برخی موفقیت ها، سینمای کشور همپای انقلاب حرکت نکرد
حوزه/ منتقد حوزوی سینما و تلویزیون با اشاره به این که فیلم های سینمایی دوران طاغوت، عمدتاً مایه شرمندگی فرهنگی بوده است، تصریح کرد: با وجود برخی موفقیت ها و درخشش ها، سینمای کشور همپای انقلاب اسلامی و عظمت آن ، رو به جلو حرکت نکرد.
۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۰۹:۰۹
لزوم حمایت از تربیت و پرورش طلاب فیلمنامه نویس
حوزه/ کارشناس و منتقد سینما و تلویزیون بر لزوم حمایت جدی مراکز حوزوی از فرآیند تربیت و پرورش طلاب فیلمنامه نویس تاکید کرد.
۱۳۹۷/۸/۱۸ - ۲۲:۳۰
"مغزهای کوچک زنگ زده" در بوته نقد کارشناس حوزوی؛
فیلمی که بحران هویت را در رویکردی سیاه و نااُمیدانه به تصویر می کشد
کارشناس و منتقد حوزوی سینما و تلویزیون به بررسی و نقد فیلم سینمایی "مغزهای کوچک زنگ زده" پرداخت و آن را اثری توصیف کرد که در پرداختن به بحران هویت و مسایل اجتماعی،رویکردی سیاه و نااُمیدانه دارد.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۲۳:۳۰
منتقد و تحلیلگر سینما و تلویزیون:
سریال "پدر"، در عین خوش ساختی، دارای ایرادات جدی است
حوزه/ منتقد و تحلیلگر سینما و تلویزیون گفت: سریال پدر شاید به جهت خوش ساختی ظاهری تا حدودی با اقبال تماشاگر همراه بوده باشد، اما چندان واجد ارزش های هنری ماندگار آن هم در قاب تلویزیون نیست.
۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۰۱:۰۰
کارشناس و منتقد سینما و تلویزیون:
پرورش نیروی انسانی خلاق ، شرط توفیق رسانه ملی در برنامه های مناسبتی و مذهبی است
حوزه/ کارشناس و منتقد حوزوی سینما و تلویزیون یکی از شروط موفقیت صدا و سیما در برنامه های مناسبتی و مذهبی را تربیت و پرورش نیروی متخصص و خلاق دانست.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۰۱:۰۰
منتقد حوزوی سینما و تلویزیون:
نقد و بررسی فیلم و سریال از سوی حوزویان به ارتقای کیفی آثار کمک می کند
حوزه/ منتقد حوزوی سینما و تلویزیون گفت: بی شک نقد و بررسی فیلم ها و سریال ها از سوی حوزویان به ارتقای کیفی این قبیل آثار کمک قابل توجهی می کند.
۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۰۸:۳۲
منتقد و تحلیلگر سینما و تلویزیون:
"سر دلبران" نتوانست تجربه موفق "صاحبدلان" را تکرار کند
حوزه/ منتقد و تحلیلگر حوزوی سینما و تلویزیون گفت: محمد حسین لطیفی در سریال سر دلبران نتوانست تجربه موفق صاحبدلان را دوباره تکرار کند.
۱۳۹۷/۳/۲۶ - ۲۱:۰۵