*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ \ ۴ ذو القعدة ۱۴۳۹ \ Wednesday, July 18, 2018
گزیده اخبار ایران و جهان/اخبار فرهنگی
#نه_به_کنکور در مقابل مافیای ۸۰۰۰ میلیاردی نظام آموزشی کشور ایستاد/ طنزپردازان انقلابی، «جعبه سیاه» حقوق بشر امریکایی را گشودند هدیه میلیاردی شهرداری به یک سلبریتی جنجالی شد/ رسوایی اخلاقی، عضو کابینه انگلیس را وادار به استعفا کرد
حوزه/چشم انداز برترین اخبار ایران و جهان در ۲۴ ساعت گذشته، با گزینش اهمّ رویدادهای سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی در بسته‌ی خبری صبحگاهی تقدیم حضور کاربران محترم «خبرگزاری حوزه» می‌گردد. انتظار داریم با ارائه نظرات ارزشمند شما فرهیختگان گرامی، پویش روزافزون آن را شاهد باشیم.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۰۷:۴۴
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی:
خطر نفوذ فرهنگی دشمن را باید جدی گرفت
حوزه/ رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی تصریح کرد: در شرایط حساس کنونی بیش از هر زمان دیگری باید نسبت به خطر نفوذ فرهنگی دشمن، جدی باشیم.
۱۳۹۷/۴/۳ - ۰۱:۰۰
سبک زندگی ایرانی- اسلامی در پیشرفت و رستگاری جامعه موثر است
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه التفاتیه قزوین، گفت: دشمنان با به راه انداختن جنگ نرم و ترویج فرهنگ غربی برای به فراموشی سپردن سبک زندگی ایرانی- اسلامی در جهت رسیدن به اهداف شوم خود هستند و امروز ترویج سبک زندگی ایرانی- اسلامی در پیشرفت و رستگاری جامعه موثر است.
۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۵:۵۹
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی:
انیمیشن از موثرترین راه های ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی است
حوزه/ نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود آن که تنها سه کشور فارسی زبان در دنیا وجود دارد، اما شاهد فعالیت ۳۰۰ شبکه فارسی زبانی هستیم که شبانه روز برای تخریب مقدسات ما فعال هستند و تنها مجموعه ای که فعالانه در مقابل این جبهه شوم ایستاده، جبهه رسانه ای انقلاب است که توانسته آبرومندانه از ارزش های انقلابی دفاع کند.
۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۱۴:۰۰
استاد حوزه علمیه قزوین:
نفوذ فرهنگی مبنای تغییر سیاسی است
استاد حوزه علمیه قزوین گفت: نفوذ فرهنگی مبنای تغییر سیاسی است، دشمن می گوید باید کاری کرد که گرایش‌های مردم تغییر کند، یعنی به جای روحیه شهادت طلبی، دنیاطلبی بیاید؛ به جای ایثار و گذشت، دنیاگرایی.
۱۳۹۷/۲/۱۵ - ۱۹:۲۰
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری:
نبرد کنونی ما با استکبار در جبهه فرهنگی است
حوزه/ نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: ما در نبرد فرهنگی با استکبار جهانی هستیم، البته این تهاجم تنها مربوط به ملت ما نیست، بلکه تمامی ملت هایی که در پی حفظ کرامت انسانی خود هستند، مورد این تهاجم از سوی دشمنان انسانیت قرار دارند.
۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۱۵:۵۶
دادستان ویژه روحانیت قم:
بعضی از روحانیون نفوذی دشمن هستند/ روحانیت در معرض تهدید است/ طراحی ۴۸میلیون کانال سرگرمی و ۱۱ میلیون کانال خبری برای تخریب نظام
حوزه/ بعضی از روحانیون، نفوذی دشمن هستند که قصد دارند با درست کردن القاب مرجعیت، استفاده ابزاری از دین برای رسیدن به مقاصد و ترغیب به فساد در درون خانواده های هدف داشته باشند، جایگاه روحانیت را تخریب کنند.
۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۱۰:۱۹
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی:
لبخند به دشمن زمینه‌ساز نفوذ است/ امام(ره) «ما می توانیم» را به جامعه تزریق کرد
حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه دشمن باید استحکام و اتحاد ما را ببیند و به اقتدار نظام پی ببرد، گفت: وقتی به دشمن لبخند بزنیم، او نیز ما را ابزاری قرار می‌دهد و طمع و نفوذ می‌کند.
۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۷:۱۷
مدیر مدرسه علمیه اسدآباد:
مردم در برابر تهاجم فرهنگی «آتش به اختیار» عمل کنند
حجت الاسلام انتظاری گفت: در تهاجم فرهنگی که امروز با آن مواجه هستیم نیازمند نیروی جوان انقلابی و دلسوز نظام بوده تا با ایجاد قرارگاه های فرهنگی، با برنامه ریزی دقیق و تخصصی، در مقابل دشمنان اسلام و انقلاب ایستادگی کنند.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۰۲:۴۵
معاون تهذیب مدرسه علمیه اسدآباد:
«آتش به اختیار» مختص گروه و تشکیلات خاصی نیست
حجت الاسلام فخیمی گفت: «آتش به اختیار» مختص گروه و تشکیلات خاصی نیست، بلکه هر کسی در صنف خود می تواند با روحیه جهادی و انقلابی ایفای نقش کند.
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۴:۲۵