*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۲ شوال ۱۴۴۰ \ Sunday, June 16, 2019
ائمه جماعت اتیوپی توسط الازهر آموزش می بینند
حوزه/ دوره آموزشی ویژه ائمه جماعت و مبلغان اتیوپی توسط مؤسسه فارغ التحصیلان الازهر برگزار شد تا گروهی از این ائمه جماعت در زمینه تفکیک افکار افراطی و معتدل و ترویج اندیشه و اسلام معتدل آموزش ببینند.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۷:۴۱
یک مسجد دیگر در اتیوپی به آتش کشیده شد
حوزه/ درحالی که کمتر از یک هفته پیش مهاجمان ناشناس دو مسجد را در ایالت امهارای اتیوپی به آتش کشیدند، روز گذشته یک مسجد دیگر در این کشور آفریقایی در شعله های آتش سوخت.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰۹:۴۲
نسخ خطی کشف شده «تاریخچه اسلام در شاخ آفریقا» را آشکار کرد
حوزه/ گروهی از محققان در پروژه «تاریخچه اسلام در شاخ آفریقا» ، نسخ دیجیتالی از متون و دست نوشته های خطی را منتشر ساخته اند که حضور اسلام را در قرن های ۱۷ و ۱۸ در شاخ آفریقا اثبات می کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۰:۵۶
دو مسجد در ایالت امهارای اتیوپی، به آتش کشیده شدند
حوزه/ دو مسجد در ایالت امهارا در اتیوپی توسط مهاجمان به آتش کشیده شد. به گفته شورای امور اسلامی ایالت، عده ای قصد دارند میان مسلمانان و مسیحیان اختلاف بیاندازند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۶:۰۵
آموزش تاریخچه و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در اتیوپی
حوزه/ دوره آموزش تاریخچه و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران ویژه دانشجویان ایرانشناسی در اتیوپی برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۱۰:۴۹
اولین دور اجلاس «علمای اسلامی قاره سیاه» در اتیوپی برگزار شد
حوزه/ با همکاری شورای علمای اسلامی قاره آفریقا، اولین دور اجلاس «علمای اسلامی قاره سیاه» در شهر «آدیس بابا» پایتخت کشور اتیوپی برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۰
اعلام همبستگی مردم اتيوپی با مردم مظلوم فلسطین
حوزه/ مردم كشور اتيوپي با شرکت در مراسم روز جهانی «همبستگی با مردم فلسطین» با ملت مظلوم فلسطين ابراز همدردي و همبستگي كردند.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۱۲:۰۳
همایش «وحدت و همزیستی اسلامی» در اتیوپی برگزار شد
حوزه/ همایش «وحدت و همزیستی اسلامی» در اتیوپی با حضور جمعی از اندیشمندان و مسلمانان از استان‌های اورومو و سومالی اتیوپی و نیز، شیعیان اتیوپیایی، پاکستانی، هندی و سومالیایی مقیم اتیوپی برگزار شد.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۰:۳۹
همایش «وحدت و همزیستی اسلامی» در اتیوپی برگزار مي‌شود
حوزه/ رايزني فرهنگي ايران در اتيوپي همایش «وحدت و همزیستی اسلامی» را به مناسبت هفته وحدت برگزار مي‌كند.
۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۳:۳۳
ترکیه پروژه مرمت مسجد نجاشی و مقبره صحابه پیامبر (ص) در اتیوپی را به پایان رساند
حوزه/ پروژه مرمت و بازسازی مسجد نجاشی، مقبره شاه احمد نجاشی و ۱۵ صحابه پیامبر اسلام (ص) واقع در اتیوپی توسط آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه «تیکا» به پایان رسیده است.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۰۹:۳۶